GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Huawei

markasında 9623 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Huawei 1987 yılında kurulan, Çin menşeli bir telekomünikasyon ve iletişim cihazları üreticisidir. Şirketin kurucusu, Çin'in en büyük girişimci ve iş insanlarından biri olan Ren Zhengfei ülkesinin yerli bir haberleşme altyapısına duyduğu ihtiyaçla kolları sıvamış, dönemin dünya çapındaki markalarının ekipmanlarını incelemiş, kısa sürede sektöre ülke genelinde hakim olmuştur. Günümüzde ise 170'ten fazla ülkede faaliyetlerini sürdüren ve çok uluslu bir şirket olan Huawei, telefon modelleriyle sükse yapmasının yanı sıra tüm dünyadaki mobil operatörlerin büyük çoğunluğuyla işbirliğinde bulunmakta, telekomünikasyon sektörünün de en büyük markalarından biri olarak adından söz ettirmektedir.

Huawei Telefon Modelleri

Baz istasyonlarına yaptığı yatırımlar, hatta birkaç futbol takımına sponsor olarak sağladığı desteklerle oldukça çok yönlü bir marka olan Huawei telefon modelleriyle de rağbet görmekte, ülkemizde de akıllı telefonlarına olan ilgi büyük ölçüde artmaktadır. Özellikle güçlü bir popülerlik kazanan Huawei Mate serisi şirketin bu alanda öncü bir isim olmasını teyit eder niteliktedir. Markanın telefon modellerinden söz açıldığında ikonik kavramını sıklıkla duyarsınız. Bunun da sebebi tasarımında ikonik detayların hakim olmasıdır. Kamera ve video çözünürlüğü, dahili hafıza gibi teknik özellikler noktasında son derece yüksek kalite vaat eden Huawei akıllı telefonlar batarya kullanımı ve pil gücü için de uzun ömürlü olma güvencesi vermektedir. Birbirinden renkli tasarımlarıyla her zevke hitap etmeyi başaran markayı incelerken, Huawei telefon fiyatları üzerine de bilgi edinebilir, bu zengin teknoloji dünyası içinde aradığınız ürünlere hemen sahip olabilirsiniz. Stilinize uygun Huawei cep telefonlarını ürün listemizden inceleyebilirsiniz.

Diğer Huawei Ürünleri

Huawei yalnızca telekomünikasyon sektörünün en önde gelen markası, akıllı telefonlarıyla dünya çapında ünlenen bir şirket değildir. Giyilebilir teknoloji sahasında görebileceğiniz en önemli ürünleri arasında Huawei bileklik modelleri gelir. İletişim noktasındaki birçok zaruri ihtiyacınızı giderebileceğiniz Huawei akıllı bileklikleri kalp atışınızı izleyebilir, uzun süre hareketsiz kaldığınızda bunu anımsatabilir, nerede olduğunu unuttuğunuz telefonunuzu bulmanızı sağlayabilir, Android ve iOS cihazlarıyla uyumlu bluetooth bağlantı hizmeti de sunabilir. Tıpkı telefonlarında olduğu gibi tabletlerinde de etkileyici bir serinin mimarı olan Huawei Mediapad serisiyle dikkatleri üstüne çekmektedir. Tabletlerinde de yüksek GB kapasitesi ve ekran çözünürlüğü gibi özellikleri uzun ömürlü kullanım avantajıyla beraber sunmaktadır. Gerek sportif gerek klasik görünümlere sahip Huawei akıllı saat modelleri arasında özellikle Watch serisi öne çıkan bir şöhrete sahip olmaktadır. Canlı GPS, kalp ritmini takip etme, tam şarj edilmesi dahilinde iki gün kesintisiz kullanabilme gibi vasıflara sahip olan bu akıllı saatler üretiminde kullanılan paslanmaz çelik malzemeleri sayesinde diğer emsallerine kıyasla daha sağlamdır. Matebook serisiyle dizüstü bilgisayar alanının da öncü markalarından biri olan Huawei kulaklık modelleri sayesinde de görsel ve işitsel dünyadaki işleri keyifle dinleyebilmenizi sağlar. Telekomünikasyon devinin iletişim ekipmanları noktasında da dünyanın sayılı markalarından biri olduğunu, ürün kategorimizi gezerek keşfedebilir, Huawei tablet, telefon, şarj aleti, laptop gibi ürünler içinden aradığınız modellere hızlıca sahip olabilirsiniz. Farklı kapasite, ekran boyutu ve özelliklerle görebileceğiniz Huawei tabletlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Huawei Hakkında

Kendi ülkesinde iletişim altyapısı kurulma ihtiyacını karşılamak için yola çıkan bir girişimcinin, kısa sürede dünya pazarına açıldığı ve uluslararası ölçekte boy gösterdiği Huawei bugün baz istasyonlarından elektronik üretimi piyasasına kadar teknolojinin geliştiği birçok yerde faaliyet sürdürmektedir. Markayı bu kadar büyük yapan unsurlar arasında tarihçesi başta olmak üzere, şirket çalışanlarının hisse sahibi olması, taze fikirlerin yeşermesi için uyguladığı 6 ayda bir CEO değişimi ve Çin'de bir üniversiteye sahip olması sayılabilir.