GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

HP

markasında 21107 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Hewlett-Packard açılımıyla bilinen, ABD merkezli HP bilgi işlem ve baskı sistemleri teknolojisi gibi alanlarda dünyanın açık ara en büyük üretimlerini gerçekleştiren şirketlerinden biridir. Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar, yüksek teknoloji donanımlarına sahip yazıcılar ve monitörler markanın öne çıkan ürünleri arasında sayılabilecek başlıca örneklerdir. Hemen her ürününü ev, ofis gibi farklı mekanların teknoloji kullanım biçimlerine göre şekillendiren HP laptop modelleriyle de farklı bilgisayar kullanıcılarını bir araya getirmeyi başarmaktadır. Siz de gerek iş gerek gündelik hayatın ayrılmaz bir parçası haline gelen bilgisayarlar arasından arama kriterlerinize en uygun modelleri HP bilgisayarlarda bulabilirsiniz.

HP Bilgisayar Modelleri

Dizüstü ve masaüstü olarak iki şekilde tasnif edilebilecek HP bilgisayar dünyası bir şirket çalışanı için de oyun oynayanlar için de çok farklı konseptlerle karşınıza çıkmaktadır. İş amaçlı tasarlanan laptop modelleri arasında orta ölçekli ağırlık, HD ekran çözünürlüğü, üstün özellikli işlemciler dikkat çeken ilk ayrıntılar arasında sayılabilir. Dar çerçeveye sahip modellerini de görebileceğiniz dizüstü iş bilgisayarları oldukça ince yapısıyla da dikkat çekmekte ve rahatça taşınabilmektedir. Muhafaza edilmesi gerekilen önemli şirket bilgileri gibi detaylar da üst düzey güvenlikli HP laptop modelleri ile içinizi rahat bir şekilde korunabilmektedir. İşlerinizi halledebilmenizin yanı sıra daha çok oyun amaçlı kullanılan ve buna göre daha canlı biçimde tasarlanan HP Pavilion serisi de size iki farklı uçta bilgisayar kullanım imkanı tanımaktadır. Renkli ve dinamik klavye ışıkları, uzun pil ömrü, büyük inçlere sahip ekran boyutlarıyla Pavilion serisi oyun tutkunları için de en ideal modelleri içermektedir. Tasarım ve kullanım amaçlarına göre çeşitlilik gösteren HP laptop fiyatları için ürün listesini inceleyebilirsiniz. Yine çok amaçlı kullanabileceğiniz HP masaüstü bilgisayar modelleri de markanın farkını ortaya koyan niteliklere sahiptir. Yüksek kapasiteye sahip belleğinin yanı sıra arttırabilir bellekle de destekleyebileceğiniz modellerin iş amaçlı tasarlananları son kalite ses ve görüntü sistemi, çift yönlü web kamerası gibi teknik özellikleri barındırmaktadır. Siz de HP bilgisayar modelleri hakkında daha tafsilatlı bilgi almak için kategoriyi gezebilir, eviniz ya da ofisiniz için en uygun bilgisayara hızlıca sahip olabilirsiniz.

Diğer HP Ürünleri

Bilgisayar teknolojisinin, çeşitli aksesuar ve gereçlerle bütünleştiği günümüz dünyasında HP olmazsa olmaz materyalleri son teknoloji ve yaratıcı tasarımlarıyla piyasaya sunmaktadır. HP yazıcılar, bunlar arasında öne çıkan ve markanın da en popüler olduğu ürünler arasındadır. Ofis, kırtasiye gibi profesyonel ortamların vazgeçilmezi olan bilgisayar yüksek baskı çözünürlüğüne sahip HP modelleri ile işlevselliğini son sürat sürdürebilmektedir. Yazıcıların metni basılı hale getirmesi ve bunu yaparken de kaliteli bir baskı işleminden geçmesi için temin edebileceğiniz HP kartuş modelleri sarıdan siyaha, talep edilen birçok renge göre üretilmektedir. Bilgisayarınızdaki içerikleri daha büyük ekranlarda görmeniz için tasarlanan, çoklu ekran seçeneğiyle zamandan tasarruf etmenizi sağlayan HP monitör modelleri daha rahat hareket alanı oluşturmanız için de birebirdir. İş ya da oyun amaçlı tasarlanan monitörler sayesinde siz de bilgisayarınız için ayırdığınız masaya oturmak zorunda kalmadan, rahat bir şekilde işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle seyahat esnasında müzik dinleme keyfini tadan birçok yolcu da HP kulaklık modelleri ile daha keyifli dakikalar geçirebilmektedir. HP tarafından piyasaya sunulan birbirinden ayrı ürünleri inceleyerek siz de yeni tasarımlara sahip olabilir, kullandığınız teknolojiyi daha da iyileştirmeye başlayabilirsiniz.

HP Hakkında

HP, özellikle ofis hayatı için biçilmiş kaftan olan ürünleri sunmasının yanı sıra kişisel amaçlı teknoloji kullanımının da gözde örneklerini tasarlamaktadır. 1939'da, bugün de teknolojik gelişmelerin merkezi konumunda olan Kaliforniya'daki Silikon Vadisi'nde kurulan HP sürdürülebilirlik çalışmalarıyla da Dünya'yı gözeten hamlelerde bulunmaktadır. Eğitimi içeren çeşitli yaşam merkezleriyle de birçok hizmet sunan HP bu açıdan sosyal sorumluluk sahasında da önde gelen teknoloji şirketlerinden biridir. Dilerseniz, kategorimizdeki fiyat filtreleme özelliğini kullanarak da kişiselleştirilmiş bir alışverişi deneyimleyebilirsiniz. Bir minimum ve maksimum tutar belirleyip girerek oluşturabileceğiniz fiyat aralığı, HP marka ürünlerin de bütçenize uygun seçeneklerini hemen görüntülemenizi sağlayabilir. Ayrıca akıllı sıralamadan da yararlanırsanız, ürünleri en yüksek fiyat, en düşük fiyat, listeye eklenme tarihine göre filtrelemeniz mümkün. Markanın daha çok ürününe de Bilgisayar Bileşenleri kategorisini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.