GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Hoover

markasında 1269 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Hoover elektronik ev aletleri üreten ABD menşeli bir markadır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinden ankastre setlere uzanan ürün ağını, markanın ismiyle özdeşleşen elektrikli süpürgeler takip eder. Kategorimizi gezerek siz de ev ve türevi mekanlarınız için en ideal elektronik aletlere çeşitli ilkleri gerçekleştirmiş olan Hoover ile ulaşabilirsiniz.

Hoover Beyaz Eşya Ürünleri

11 kg'a ulaşan yıkama kapasitesine sahip Hoover çamaşır makineleri A enerji sınıfı özelliğiyle enerjiden tasarruf edebilmenizin önünü açar. 1600'e varan maksimum sıkma devri sayesinde makineden çıkardığınız kıyafetleriniz su damlatmayacak kadar sıkılmış hale gelir. Bir Hoover çamaşır makinesi kıyafetlerinizi üstün performansıyla yıkamasının yanı sıra Wi-Fi bağlantısı ve hava durum tahmini gibi özelliklere sahip modeller de içerir. Kendine has makine kapağı tasarımıyla da dikkat çeken ürün kurutma işleminizi gerçekleştirebileceğiniz formlarda da karşınıza çıkar. 6'dan 8 kg'a farklı kurutma kapasitelerinde görebileceğiniz Hoover kurutmalı çamaşır makinesi modelleri kıyafetlerinizi tek bir makinede gerekli pek çok işlemden geçirebilmenizi sağlar. Ekstra durulama, soğuk yıkama gibi teknik özellikler gösteren ürün A kalite enerji sınıfı sayesinde tasarruf etmenizi sağlar. Kurutma özelliğinden tek bir makinede özel olarak istifade etmek isteyenler için de Hoover kurutma makineleri 5'ten 11 kg'a kadar farklı kurutma kapasitelerinde hazırlanır. Ortalama 15 farklı programı sayesinde kıyafetlerinizi kısa sürede kurutup size teslim eden Hoover kurutma makinesi ürününe kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Hoover Mutfak Aletleri

Hoover ankastre setler mutfağınızın önemli bir bölümünü tek seferde dizme imkanı sağlar. Enerjiden A sınıfı verim alabileceğiniz fırınlar 65 litrelik iç hacmi sayesinde geniş hareket imkanı sağlar. Gaz emniyet sistemi sayesinde her şeyden önce güvenlik fonksiyonlarını karşılayan ocaklarsa emaye ızgara özelliğine sahiptir. Doğalgaz uyumlu olan ocaklar LPG dönüşümü için uygun olan modellere de sahiptir. Gıdalarınızı pişirirken ortaya çıkan duman ve buharı yüksek emiş gücüyle bertaraf eden davlumbazlar da Hoover ankastre setlerinin en sevilen parçaları arasındadır. Birbirini tamamlayan üçlüye sahip olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. 12 programa kadar çıkabilen kapasitesiyle tasarlanan Hoover bulaşık makinesi de farklı modelleriyle kategorimizde sizleri beklemektedir. Bir bulaşık makinesinde görebileceğiniz pek çok fonksiyona sahip olan ürünün öne çıkan birkaç özelliği çok sıcak yıkama ve Wi-Fi bağlantısıdır. Ankastre ve solo kullanım tiplerinde görebileceğiniz makinenin almak isteyebileceğiniz modelini kategorimizi gezerek öğrenebilirsiniz.

Hoover Elektrikli Süpürgeler

Marka, elektrikli süpürge sektöründe geçmişten bugüne öyle başarılı işlere imza atmıştır ki, Hoover ismi zamanla elektrikli süpürgelere eşdeğer bir anlam kazanmıştır. Bir Hoover elektrik süpürgesi kuru emiş türünde ve ortalama 700 W maksimum gücüyle çalışarak sizi toz derdinden kolayca kurtarır. HEPA ve siklon filtreye sahip olan modelleri 2.3 litreye varan toz kapasitesi takip eder. Hazneli modelleri ayrıca kolay hazne boşaltabilme avantajı sayesinde biriken tozların etrafa yayılmasına engel olur. Siz de Hoover süpürge modelleri içerisinde önem verdiğiniz teknik özellikleri karşılayan tasarımlar bulabilirsiniz. Aparatlarıyla beraber temin edebileceğiniz Hoover elektrikli süpürgeler geniş hareket çapı sayesinde de oldukça kullanışlıdır. Markanın kaliteli ve kendine has tasarımlar içeren elektronik aletlerine ulaşmak için sayfamızdan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.