GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Astroloji, Fal, Rüya

kategorisinde 526 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Astroloji, Fal, Rüya

Yıldızlar, astroloji, fallar ve rüyalar, yüzyıllardır insanlığın en büyük merakları arasında yer alıyor. Gelecekten haber alma ve bilinmeyen sırların perdesini aralama isteği, bu alanlarda faaliyet gösteren çok sayıda uzmanın eşsiz kitaplar yayınlaması sonucunu da beraberinde getiriyor. Burçlardan tarota, el falından rüyalara kadar pek çok konuyu aydınlığa kavuşturan kitaplar, uygun fiyatlar ile satılmalarıyla da beğeni kazanıyor.

Yıldızların Gizemini Keşfedin

Astroloji, Fal, Rüya

Kategorinin en çok ilgi gören eserleri arasında astroloji kitapları başı çekiyor. Burçların tipik özelliklerine ve astrolojinin insan hayatını nasıl etkilediğine açıklık getiren astroloji kitapları, yükselen burçlar ve yıldız haritalarının nasıl oluşturulduğu gibi detayları her okurun kolayca anlayabileceği bir dille açıklıyor. Dinçer Güner, Naz Bayatlı, Zeynep Turan, Susan Miller, Gülten Suveren gibi ünlü astrologların kaleme aldığı astroloji kitapları arasında dileyen okurlar için tek bir burca odaklanan detaylı yayınlar da bulunuyor. Farklı markalar ve yayınevleri tarafından okurların beğenisine sunulan astroloji kitapları, her yıl başında o sene içinde yaşanabilecek önemli olaylar hakkında da tahminde bulunuyor.

Fal Dünyasına Adım Atın

Astroloji, Fal, Rüya

Tarihi asırlar önceki kadim inanışlara dayanan el, kahve ve tarot falları, günümüzün en popüler gelecekten haber alma yolları olarak varlıklarını halen sürdürüyor. Arkadaş ortamlarının ve kahve sohbetlerinin vazgeçilmez eğlence unsurları arasında yer alan fallar hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler için çok sayıda kitap yayınlanıyor. Fal türlerinin neler olduğu, falların nasıl bakılacağı hakkında genel bilgiler içeren bu eserlerin bazıları, tarot falıyla ilgilenenler için birer deste tarot kartını armağan olarak veriyor. Melek tarotu olarak adlandırılan ayrı bir tarot türüne de değinen fal kitapları, gelecek hakkındaki tahminlerden hoşlananlara hitap ediyor.

Rüyalarınızı Yorumlamayı Öğrenin

Astroloji, Fal, Rüya

Rüyaların gelecekten haber getirdiğine ya da kişiye özel mesajlar içerdiğine dair inanışlar, eski çağlardan beri süregeliyor. Bu nedenle de asırlardır rüya tabiri konusunda çok sayıda eser kaleme alınıyor. Kategoride ön plana çıkan rüya tabiri rehberlerinin bir bölümü; İbni Sirin ve İmam Nablusi gibi eski dönem alimlerine aitken bir bölümü ise Berrin Türkoğlu, Filiz Özkol ve Figen Oskay gibi günümüz yorumcularının çalışmalarından oluşuyor. Rüyalarda sık rastlanan sembolleri, hangi sembolün ne anlama geldiğini ve bilinçaltının geleceği sezme yeteneğini irdeleyen rüya tabiri kitapları, psikanalitik bir bakış açısı sunmalarıyla da dikkat çekiyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Astroloji, fal ve rüya tabiri içerikli kitaplar, farklı markalar tarafından yayınlandığı için aralarında fiyat farkları bulunabilir.
  • Astrolojiyi genel olarak irdeleyen kitapları satın almanız, astroloji hakkında temel bilgiler edinmenizi sağlayabilir.
  • Burcunuza yönelik hazırlanmış detaylı kitapları edinmeniz, kendinizi daha iyi tanımanıza ve yorumlamanıza yardımcı olabilir.
  • Fal içerikli kitapları, bu konulara ilgi duyan dostlarınıza ve aile bireylerinize armağan edebilirsiniz.
  • Rüya tabiri kitaplarından çok sayıda edinerek rüyalarınızla ilgili farklı uzmanların yorumlarından yararlanabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Yıllık olarak basılan astroloji rehberlerinden satın almanız, o yıl gerçekleşecek astrolojik gelişmelere hazırlanmanıza yardımcı olabilir.
  • Tarot kartlarına sahiplerinden başkasının dokunmaması gerektiği için, kendinize ve sevdiklerinize ayrı kart setleri almanız gerekebilir.
  • Tarot ve melek tarot kartlarınızı ahşap kutulu modellerden seçebilir ve bu sayede seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilirsiniz.
  • Kategoride yer alan gizli bilimler kitaplarından da edinerek ezoterizm ve gizemcilik hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.
  • Farklı kültürlerdeki astroloji inanışlarını irdeleyen eserleri satın alarak astrolojiye ve ezoterizme daha geniş bir açıdan bakabilirsiniz.