GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Hobi Elektroniği

kategorisinde 20826 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Hobi Elektroniği

Hobi elektroniği kategorisi altında farklı türlerde ürünler bulunmaktadır. Bunların arasında; güneş enerjisi panelleri, elektronik devreler, kartlar ve hatta mutfak aletleri gibi ürünler mevcuttur. Çeşitli markaların bu kategorideki ürünlerini inceleyerek kendinize en uygun hobi elektroniği ürününe ulaşabilirsiniz. Hobi elektroniği fiyatları ürünlerin özelliklerine ve markalara göre değişkenlik göstermektedir.

Solar Güneş Panelleri

Hobi Elektroniği

Solar güneş panelleri, güneşten yararlanarak elektrik üretebilen çevreci bir sistemdir. Modern teknoloji ile üretilen solar güneş panelleri, ürettikleri enerjiyi depolayabilir ve ihtiyaç halinde kullanıma sunar. Farklı tasarımlara, boyutlara ve kapasitelere sahip güneş panelleri; yazlık evler, kamplar, karavanlar ve elektrik altyapısının bulunmadığı pek çok alanda güneş dışında herhangi bir altyapıya ihtiyaç duymadan elektrik enerjisi sağlar. Kullanımları basittir ve yüksek oranda tasarruf sağlar. Mıtasun, Aton gibi enerji firmalarının ürünleri bu kategoride yer almaktadır.

Elektronik Devre Ekipmanları

Hobi Elektroniği

Elektronik devre ekipmanları arasında; breadboard, sensör, devre modülleri, jumper kabloları ve benzeri elektronik hobi ürünleri yer almaktadır. Genellikle kodlama ve robotik programlama unsurlarının yer aldığı kategoride farklı ihtiyaçlar için ürünler ve yedek parçalar bulunmaktadır. Arduino gibi interaktif kodlama ve programlama konusunda uzman markanın ürünlerine ulaşabilir, başlangıç setleri ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra, kategoride elektronik termostat aletleri, ısıtma ve soğutma ekipmanları ve voltaj ayarlamaları için kullanılar ürünler gibi genel elektronik ürünler de yer almaktadır. Bu kategoride teknolojik hobiler edinmek isteyen kullanıcılar için pek çok seçenek bulunmaktadır. Pek çok farklı türde ve özellikte üretim yapan hobi elektroniği markaları amatör ve profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. Bu nedenle dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri, ürünlerin kullanım amaçları dışında ve belirtilen direktiflere aykırı şekillerde kullanılmamasıdır. Aksi takdirde kullanıcı istenmeyen kazalara maruz kalabilir. Ayrıca kullanıcı, kategoride bulunan ürünleri inceleyerek ihtiyacı olan ürünü ve özelliklerini incelemelidir. Böylece işletme veya kişisel kullanım için en uygun hobi elektroniği ürününü rahatlıkla bulunabilir.

Mutfak Ürünleri ve Ultrasonik Temizleyiciler

Hobi Elektroniği

Bu kategoride yer alan ürünler ev ve iş yeri kullanımları için tercih edilmektedir. Kategoride yer alan mutfak termometreleri, hassas ısı ölçümü gerektiren mutfak işlerinde pratik bir yardımcıdır. Farklı markalara ait termometreler tasarım ve özellik olarak değişiklik göstermektedir. Gastronomi alanında da sıklıkla kullanılan hassas termometreler, işletmeler tarafından da tercih edilmektedir. Kategoride yer alan diğer bir ürün çeşidi olan ultrasonik temizleyiciler, genel kullanım alanı olarak kuyumcular, optik mağazaları, klinikler gibi kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır. Ultrasonik temizleyiciler, metal ve değerli madenlerden oluşan ekipmanların dezenfekte edilmesi için kullanılmaktadır. Steril ekipmana ihtiyaç duyulan iş sahalarında kullanılmasının yanı sıra, evlerde çatal bıçak takımlarının, gözlüklerin ve ziynet eşyalarının bakımlarının yapılması ve dezenfekte edilmesi için de kullanılabilir. Kullanımı oldukça pratiktir. Ayrıca kategoride kuluçka makineleri de yer almaktadır. Bu kuluçka makineleri, yumurtaların yapay bir kuluçka ortamında gelişmesini sağlayarak civciv üretimi yapmaktadır.