GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Hi-Level

markasında 426 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Türkiye'nin en köklü ve büyük firmalarından biri olan Vestel'in iştiraki Hi-Level pek çok teknoloji üretmektedir. Televizyonlardan tabletlere, SSD'lerden farklı bellek çözümlerine kadar geniş bir teknoloji ağında faaliyet yürüten marka bütçe dostu fiyat performansıyla da sevilmektedir. Siz de dilerseniz aradığınız teknolojiye markanın ekonomik ve kaliteli ürünleriyle kategorimizden kolayca sahip olabilirsiniz.

Hi-Level Televizyonları

Televizyon sektörünün en iddialı yerli markalarından biri olan Vestel, ekonomik Hi-Level TV modelleriyle de öne çıkmaktadır. Akıllı teknolojilerle donatılan, film ve video izlemenin ötesine geçebileceğiniz, farklı inçlerdeki televizyonlar arasında en doğru tercihi yapabilirsiniz. 39 inçlik ekran boyutuna sahip bir model sayesinde HD çözünürlük standardına ulaşabilirsiniz. 1366 x 768 ekran çözünürlüğüne sahip olan modelle yüksek kalite film izleme deneyimi yaşayabilirsiniz. Profesyonel ve ayrıcalıklı bir ışıklandırma LED sayesinde ekrandan maksimum verim almanız işten bile değildir. 8 W gücünde iki ayrı hoparlöre sahip model USB ve HDMI girişleriyle de kolay veri aktarımı sağlar. Böylece televizyonunuzu kendi içeriklerinizle donatarak kişiselleştirmeniz oldukça kolaylaşır. İnternetteki gezinmelerinizi de dev bir ekrana aktarmak için Hi-Level 49 inçlik televizyonlarıyla boy gösterir. Dahili Wi-Fi özelliği sayesinde televizyonun standart akışının dışına çıkabilirsiniz. Özellikle internette izlediğiniz film ve videoları 123 cm ebatlara sahip böyle bir modele aktararak izleme deneyiminizi mükemmelleştirebilirsiniz. USB ve HDMI girişleri sayesinde depoladığınız verileri de ekrana taşıyabilirsiniz. Hi-Level Smart TV teknolojisiyle donattığı bu modeli sayesinde popüler video ve film izleme uygulamalarına giriş yapabilmenizi sağlar. Böylece içeriklerinizi kaldığınız yerden, Full HD çözünürlükle izleyerek konforu yakalayabilirsiniz. Hi-Level televizyonları ile kategorimizde tanışarak bütçenize uygun bir modeli son görüntü teknolojilerine sahip bir tasarımla kolayca bulabilirsiniz.

Diğer Hi-Level Ürünleri

Marka depolama noktasında da size yüksek kapasiteli SSD ürünleri sunmaktadır. Hi-Level 120 GB SSD ürünleriyle size oldukça kapsayıcı bir bellek çözümü getirmektedir. SATA3 bağlantı tipiyle görebileceğiniz böyle bir ürünü markanın Ultra serisinde bulabilirsiniz. 2.5 inçlik boyuta sahip bu SSD'ler 550 MB/s okuma ve yazma hızıyla bilgisayar performansınızı mükemmelleştirebilir. Daha yüksek performanslı bir SSD arıyorsanız aynı serinin içerisinde 960 GB hafızaya sahip bir modelle de bellek çözümüne ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı kapasitelerde yaratılan ürünler sayesinde aradığınız kapasitedeki bir modeli bulmanız da kolaylaşır. Bu açıdan Hi-Level 240 GB SSD kapasitesine sahip modeliyle de Ultra serisinde çeşitliliğine çeşitlilik katmaktadır. Yüksek okuma ve yazma hızları sayesinde bilgisayar performansını üst düzeye çıkarabileceğiniz Hi-Level bellek ürünleriyle kategorimizden hızlıca tanışabilirsiniz. M2SATA serisiyle de sizi karşılayabilen Hi-Level SSD ürünleriyle de 120'den 240 GB'a farklı kapasitelerde bellek çözümlerine ulaşabilirsiniz. İş dünyasından eğlenceli oyunlar oynamaya kadar birçok işleviyle sizi memnun edecek Hi-Level tabletleri de oldukça işlevseldir. Yüksek düzey çözünürlükleri sayesinde HD kapasitesinde izleyebileceğiniz filmlerinizle keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Bir profesyonel olarak da saklamak ve yanınızda rahatça taşımak istediğiniz verileri güvenli ve yüksek hafızalara sahip tabletlerde muhafaza edebilirsiniz.

Hi-Level Hakkında

Markanın birinciliği önceliği her zaman müşteri memnuniyetini korumak ve arttırmaktır. Bunu sağlamak için çıtayı yükselttiği birbirinden farklı teknolojik cihazları bütçe dostu fırsatlarıyla da yüzleri güldürmektedir. İstanbul merkezli bir iletişim ağına sahip olan Hi-Level yenilik, kalite ve tüketim ekonomisini buluşturduğu ürünleriyle kategorimizde bulunmaktadır. Dilerseniz fiyat filtrelemesi yaparak ya da ürün detaylarını inceleyerek en doğru sonuca ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ürünü çeşitli avantaj ve kolay alım imkanlarıyla kategorimizden derhal temin edebilirsiniz. Böylece kişiselleştirilmiş bir alışverişi deneyimlemeniz mümkün. Bunun yanı sıra akıllı sıralama özelliğini kullanarak da sayfalarımızdaki ürünleri en yüksek fiyat, en düşük fiyat ya da listeye eklenme tarihine göre sıralayabilirsiniz. Kategorilerimizde tüm bunlara ek olarak; bedava kargo, aynı gün kargo gibi fırsatlar ile de karşılaşabileceğinizi ve sepetinizi bu avantajlar eşliğinde doldurabileceğinizi unutmayın. İsterseniz Bilgisayar Bileşenleri sayfasını ziyaret ederek de markanın pek çok ürününe daha ulaşabilirsiniz.