GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Hard Line

markasında 131 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Hard Line 2003 yılından beri Türkiye'de faaliyet gösteren Kavi Gıda'nın tesislerinde üretilen, sporcu gıdası ve gıda takviye üreticisidir. Özellikle profesyonel sporcuların vazgeçilmezi haline gelen protein tozları, egzersizlerde performans arttıran amino asitler markanın öne çıkan ürünleri arasındadır. Siz de Hard Line marka gıdalarla ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi sağlıklı bir şekilde temin edebilir, kategorimizden sevdiğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Hard Line Protein Tozu

Bir Hard Line protein tozuyla kas kayıplarını kolayca önleyebilirsiniz. Spor yapmasanız dahi günlük gerekli protein miktarına ulaşmanızı da sağlayabilecek ürün hasar gören kasları onarırken yeni kas yapısı inşa etmenizi sağlar. Egzersiz yapanların da spor öncesi veya sonrasında ürünü tüketmeleri protein sentezleme hızını arttırmaktadır. Antrenman öncesi ve sonrası için uygun protein tozlarından biri Remington 3 Matrix olarak öne çıkar. İçeriğindeki hidrolize ve izole Whey içeriği hızlı emilim sağlar. İlave şeker ve karbonhidrat içermeyen ürün hafif yapısı sayesinde rahat bir içime uygundur. B6 vitaminiyle desteklenmiş yeni formülüyle öne çıkan ürün 2300'den 4000 grama farklı ağırlıklarda satışa sunulur. Muz, çikolata gibi aromalarla görebileceğiniz protein tozları hipro içeriğine sahip çeşitleriyle özellikle profesyonel sporcuların yüzünü güldürür. Daha saf bir protein kaynağına sahip bu ürün en yüksek protein oranı ve en düşük yağ değerine sahip, laktozsuz bir protein desteğidir. Laktoz içermediği için şişkinlik yapmayan ve kolayca içilen ürün bir protein kaynağına ihtiyaç duyanlar için de nokta atışı bir tercih olabilir. Siz de kendinize uygun Hard Line protein tozları ile tanışmak, sevdiğiniz ürünü hemen almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Hard Line Amino Asidi

Kas kaybını önleyici, antrenman esnasında enerji veren amino asitlere Hard Line Amino Full ile ulaşabilirsiniz. Ürünü kaslarınızın şekillenmesi, yeni kas yapılarınızın inşa edilmesi, pozitif nitrojen dengenizin sağlanması için tercih edebilirsiniz. Kaferin, taurin, protein ve kreatin monohidrat içeriğiyle antrenmanda ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi sağlayan ürün ultra filtre edilmiş hidrolize whey proteininden elde edilir. Gramajı 300 tabletten oluşan amino asit aromasızdır. Hard Line BCAA amino asitleriyse aromalı ve aromasız olarak tercih edilebilir. Antrenman öncesi için ideal olan ürün kas ağrılarını gidermeye, protein sentezini ve kas kütlesini arttırmaya yardımcı olabilir. Taurin içeriğine sahip çeşitleri spor esnasında gerekli enerjiyi kolayca alabilmenizi sağlar. 11 kcal enerji, 0,5 g karbonhidrat ve 2,34 g protein gibi içeriklere sahip olan ürünün ideal birkaç kullanımı bulunur. Spordan 30 dakika önce 4 tablet ve spordan hemen sonra 4 tablet orta seviye sporcular için tavsiye kullanım şekillerinden biridir. Programınıza göre seçip kullanabileceğiniz ürünler geniş fiyat aralıklarına sahip olduğundan kullanıcıları tek bir fiyat tipine odaklanmak zorunda da bırakmaz. Hard Line amino asitlerini farklı çeşit ve ağırlıklarıyla sayfamızdan kolayca satın alabilirsiniz.

Hard Line Hakkında

TÜBİTAK ile yürütülen projelerle ürünlerini tamamen bilimsel gerçekleri gözeterek piyasaya süren marka Türkiye'de kendine ait bir laboratuvara sahiptir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz yağı ve domuz ilaveleri bulunmamasının yanı sıra, üretimine ev sahipliği yapan Kavi Gıda da T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ve kontrolünde çalışır. Küresel çapta geçerliliğe sahip, İsviçre menşeli SGS sertifikasına sahip olan Kavi Gıda'nın tesislerinde üretilen tüm Hard Line ürünleri için kategorimizi ziyaret etmeniz yeterlidir.