Biz Kimiz

Türkiye'nin öncü e-ticaret sitesi olarak bundan 20 yıl önce, ülkemizi online pazaryerinden alışverişin kolaylığı ve keyfiyle tanıştırdık.

Yenilikleri çok sıkı takip eden genç ve dinamik ekibimizle, kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmaya odaklandık; e-ticaretin farkını ve sağladığı imkânları güvenli alışverişe olanak sağlayan Sıfır Risk Sistemi ile kullanıcılarımızla buluşturduk. Odağında dijital dönüşüm olan Türkiye'nin ilk online pazaryeri olarak, 2011 yılında dünyada e-ticaretin küresel liderlerinden eBay'in çatısı altına girdik.

117 bin satıcımız ve 33 milyon kayıtlı kullanıcımızla Türkiye'nin en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden biriyiz. Elektronikten dekorasyona, kozmetikten anne bebek ürünlerine, modadan süpermarkete kadar toplam 50 kategoride milyonlarca ürünü kullanıcılara sunuyoruz. KOBİ ve bireysel satıcıların yanı sıra yerli ve yabancı yüzlerce büyük markanın mağazalarına ev sahipliği yapıyoruz. Bir eBay şirketi olarak globale açılan penceremiz sayesinde Türk markalarını ve ürünlerini 190 ülkede 185 milyon aktif kullanıcıyla buluşturuyoruz.

Ticarette fırsat eşitliği sağlayarak herkes için yeni iş olanakları yaratıyoruz. Evde ürettiğini satmak isteyenleri, kendi mağazasındaki ürünleri online dünyaya açmayı hayal edenleri, büyük markalarla aynı platformda milyonlarca kullanıcıyla buluşturuyoruz.

EBAY HAKKINDA

Marketplace ve Classifieds platformlarıyla faaliyetlerini yürüten global e-ticaret devi eBay; 1995 yılında Kaliforniya San Jose'de kuruldu.

Dünya genelindeki milyonlarca alıcı ve satıcıyı birbirine bağlayan global e-ticaret platformu eBay, şirketler için değer yaratırken alıcıların benzersiz ürün seçeneklerine ulaşmalarını sağlıyor. 185 milyon aktif kullancısı bulunan ve 1.7 milyar ürünün listelendiği platform küresel boyutta ekonomik fırsatlar yaratıyor. eBay Türkiye'de GittiGidiyor markasıyla faaliyetini sürdürüyor.

İSTATİSTİKLERLE GİTTİGİDİYOR

Ne zaman
kuruldu?
Alt Text
Ne zaman
kuruldu?
2001
Kaç Kişi
Çalışıyor?
Alt Text
Kaç Kişi
Çalışıyor?
300
Kaç Kayıtlı
Kullanıcı Var?
Alt Text
Kaç Kayıtlı
Kullanıcı Var?
33M+

REKLAM FİLMLERİMİZ

ÖDÜLLERİMİZ