GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Güneş Bakımı

kategorisinde 4851 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Güneş Bakımı

Yaz aylarında güneş ve deniz en sevdiğiniz tatil aktivitesiyse sizi güneşin zararlı etkilerinden koruyacak her türlü malzemeyi kategori içeriklerinde bulabilirsiniz. Güneş krem ve losyonlarından ibaret olmayan güneş bakımı için cildinizin ihtiyaç duyduğu nem ve koruyuculuğu sağlayan ürünler, sizin ve çocuklarınızın her anınızı keyifli geçirmenizi garanti ediyor. Güneş öncesi ve sonrası olarak ikiye ayrılan güneş bakımı modelleri içinde güneş kremleri, güneşe çıkmadan önce cildinizi koruyucu önlemleri alırken güneş sonrası bakım ise güneşin gün boyu yarattığı hasarı onarmaya yarıyor. Roc, La Roche Prosay, Sebamed, Dermoskin, Avon ve Lancaster gibi dünyaca ünlü güneş bakımı markalarının ürettiği krem ve losyonları, uygun güneş bakımı fiyatları ile satın almak için alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

En Etkili Güneş Bakımı

Güneş Bakımı

Yazın dik gelen güneş ışınları, güneşlenmek ve denize girmek gibi aktiviteler yapıp, doğrudan maruz kalmasanız bile cildinizde yıpratıcı etkiler bırakabilir. Açık havada yürüyüş, piknik, çocuk parkında oyun ya da araba kullanırken bile güneşe maruz kaldığınızı unutmamalısınız. Sevdiklerinizi ve kendinizi, artık sakıncaları ispatlanmış güneşin zararlı etkilerinden korumak için ve uygun cilt bakımı yapmak için güneş bakım ürünleri kullanmalısınız. Yüz için özel olarak üretilmiş 10, 30 ve 50 koruyucu faktöre sahip krem ve losyonlar, sizin ve çocuklarınızın cildini güneşin zararlı etkilerinden korumak için üretiliyor. Kategoride bulabileceğiniz güneş koruyucuları arasında, yetişkinler ve çocuklar için özel olarak üretilmiş güneş kremlerini inceleyebilirsiniz. Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilir, erkeklere özel bakım ürünlerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Yaz Aylarında Güneşin Tadını Çıkarın

Güneş Bakımı

Yazı aylarının en güzel aktivitesi denize girmek ve güneşlenmektir. Ancak gün boyu güneşin zararlı etkilerine maruz kalmak sizi korumasız bırakabilir. Güneşe çıkmadan önce ve güneşe çıktıktan sonra kullanmanız için üretilen güneş ürünleri, sizi korumak için gereken tüm donanıma sahiptir. Çocuklar ve yetişkinler için ayrı ayrı üretilen ürünler, farklı koruma faktörlerine sahiptir. Cilt tipinize uygun olarak satın alabileceğiniz krem, losyon ve güneş yağları ile sağlıklı bir şekilde bronzlaşabilir, güneş yanıklarından kendinizi etkin bir biçimde koruyabilirsiniz. Aile boyu satışa sunulan güneş bakım seti çeşitlerini satın alarak yaz aylarının tadını, güneş yanıklarına geçit vermeden çıkarabilirsiniz.

Güneş Sonrası Bakımını İhmal Etmeyin

Güneş Bakımı

Güneşe çıktığınızda etkin bir koruma için güneş kremi sürmeniz gerekli ancak yeterli koşul değildir. Vücudunuzun ve cildinizin kaybettiği nemi yerine koymak zorunda olduğunuzu unutmamalısınız. Güneş kremleri sizi gün boyunca dik gelen güneş ışınlarından korusa bile günün sonunda güneş bakım ürünlerine ihtiyaç duyarsınız. Bütün gün deniz, havuz ve güneşten etkilenerek gerilen cildinizi rahatlatmanız için üretilen güneş sonrası krem, süt ve losyonları kullanmayı ihmal etmeyin. Eve dönüp duş aldıktan sonra kullanabileceğiniz ürünler, cildinizin ihtiyacı olan nemi temin ederken derinizi yumuşatıp gerilme hissini gidermeye yaradığı gibi, kalıcı bronzluk etkisi de yaratıyor.

Kalıcı Bornzlaşmanın Püf Noktaları

  • Bahar aylarından itibaren düzenli olarak beta karoten zengini havuç yemek daha kolay bronzlaşmanızı sağlar.
  • Güneşe her gün 10 dakika daha fazla kalarak çıkmaya başlayın.
  • İlk günlerden sonra renginiz dönmeye başladıkça güneş sütlerinden güneş yağlarına geçiş yapabilirsiniz.
  • Yaz başından itibaren ara ara cildinize kese yapmanız bronzluğunuzun daha kalıcı olmasını sağlar.
  • Güneş banyosundan sonra mutlaka after sun ürünlerinden kullanın.

Güneşe Çıkmadan Önce Yapılması Gerekenler

  • Koruma faktörlü yüz kremi satın almak için illa güneşlenmeye gidiyor olmanız gerekmiyor.
  • Cildinizin tipi ve rengine uygun güneş kremi seçmelisiniz.
  • Güneşe ilk defa çıkıyor iseniz yüksek koruma faktörlü krem ve losyonları tercih etmelisiniz.
  • Güneş kreminizi evden çıkmadan önce sürmeniz, plaja gittiğinizde kreminizin etkin olması için gerekli süreyi kazandırır.
  • Çocuklarınız için, yetişkinler için üretilmiş kremleri kullanmayın.