GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Grundig

markasında 975 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Grundig 1970'lerde ürettiği televizyon ve radyolarıyla dünya çapında tanındıktan sonra bilgisayar ve mutfak aletleriyle de ürün ağını genişletmiştir. Küçüklü büyüklü birçok akıllı ev aleti, görüntü ve ses teknolojileri, laptoplarıyla faaliyetlerini sürdüren Grundig yaratıcı tasarımlarıyla sayfamızda yer almaktadır. Siz de alışveriş kolaylığı sağlayan sayfamızdan dilediğiniz ürünü hemen temin edebilirsiniz.

Grundig Görüntü ve Ses Teknolojileri

Zengin model ağıyla üstün izleme deneyimi sunan Grundig televizyonları sayesinde filmlerinizi ultra keskin çözünürlükte izleyebilirsiniz. Görece minimal boyutlardaki bir televizyon için 32 inçlik modellere yönelebilirsiniz. Full HD çözünürlük standardı sayesinde capcanlı görüntüler eşliğinde sevdiğiniz görsel içeriklere ulaşabilirsiniz. 7 W gücünde 2 ayrı hoparlörle beraber üretilen model LED ekran tipinde tasarlanır. Bu sayede Güneş ışınlarının yansıdığı ekranınız performans kaybı yaşamadan çalışmaya devam eder. Dahili Wi-Fi özelliği sayesinde interneti de dev ekranınıza taşıyabilme imkanı sağlayan ürün veri aktarımı sağlayan bağlantı mekanizmalarına sahiptir. 2 adet USB 2.0 ve üç farklı HDMI girişi sayesinde depoladığınız içeriklerinizi de ekrana kolayca aktarabilirsiniz. 50 inçlik bir Grundig TV modeliyle de Ultra HD çözünürlüğe sahip olabilir, 4K izleme keyfinin tadına varabilirsiniz. 3840 x 2160 gibi oldukça yüksek ekran çözünürlüğü sayesinde tüm izledikleriniz nefes kesici netlikte karşınıza çıkar. Oldukça gelişmiş bir Smart TV olarak hazırlanan model enerjiden de A kalite tasarruf imkanı sunar. Zengin model ağıyla kategorimizden inceleyebileceğiniz Grundig televizyonları sayesinde izleme deneyiminizi mükemmelleştirebilirsiniz. Antika ve vintage tasarımlarıyla zamanlar üstü bir Grundig radyo ile de yüksek kalite bir ses teknolojisine ulaşabilirsiniz. Şarj ederek kullanabileceğiniz Grundig radyo modelleri sayesinde taşınabilir bir radyoya sahip olabilirsiniz. Kablosuz bağlantı özelliğiyle istediğiniz şarkıları da çalabileceğiniz model zarif ve sade tasarımıyla evinizin en hoş mobilyalarından olmaya adaydır.

Grundig Beyaz Eşya Ürünleri

Mutfağınız için bir Grundig buzdolabı ile tanışarak da ürünün geniş model yelpazesine odaklanabilirsiniz. Alttan ya da üstten donduruculu tipinde görebileceğiniz ürün tek ve çift kapılı tasarımlarıyla müşterilerine çeşitlilik sunmaktadır. Solo kullanım tipinde, üst donduruculu bir model 450 ya da 551 litrelik toplam net hacmiyle oldukça kapsayıcı bir gıda muhafazası görevi görebilir. A++ enerji sınıfında yaratılan söz konusu modelle gıdalarınızı gözünüz arka kalmadan, ilk günkü tazeliğiyle koruyabilirsiniz. Çift kapaklı modeller de kendine özgü tasarımıyla mutfağınızın en hoş ürünlerinden biri olabilir. No - Frost soğutma sistemi sayesinde gıdalarınızı buzlanmaya karşı koruyan model, kapısında 9 rafıyla her tür gıdanızı düzenle sıralamanızı sağlayabilir. Grundig buzdolapları ile tanışmak ve hızlıca alışveriş yapmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Tekli ve çift modelleriyle bulabileceğiniz bir Grundig kahve makinesi ile de tek seferde çokça Türk kahvesi hazırlayabilirsiniz. Solo olarak kullanabileceğiniz bir Grundig bulaşık makinesiyle de temizlik grubunuzun en iddialı ürünlerinden birine sahip olabilirsiniz. 5 farklı programın birinde çalıştırabileceğiniz ürün böylece her tür kumaşa karşı özel bir temizlik imkanı sağlar. Setler halinde veya tekli olarak satın alabileceğiniz bir Grundig blender makinesiyle de gıdalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde karıştırarak istediğiniz forma getirebilirsiniz. 350'den 1000 W'a kadar farklı güç aralıklarına sahip olan ürün karıştırma, parçalama, rendeleme gibi işlemlerinizi hız kesmeden yapabilir.

Grundig Laptopları

Sağlam, kullanışlı ve minimal bir laptop arıyorsanız markanın notebooklarıyla da tanışabilirsiniz. 11.6 inçlik bir ekran boyutuna sahip olan ürün özellikle iş dünyasının profesyonelleri için mükemmel bir seçenek olabilir. 1.30 kg gibi oldukça hafif olan Grundig laptoplarını yanınızda ağırlığını hissetmeden taşıyabilirsiniz. HD ekran çözünürlük biçimi sayesinde yüksek kalite bir izleme deneyimi yaşayabilir, toplantı ve konferanslarınıza rahatça katılabilirsiniz. Yüksek Intel işlemci modeliyle uygulamalar arası geçişte ihtiyacınız olan hıza Grundig notebooklarıyla sahip olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.