Sepet

Geri Ürün Özellikleri

Garmin Drive 61 LMT-S GPS, Navigasyon Cihazı için ürün özellikleri

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Garmin Drive 61 LMT-S

Marka Garmin
Model Drive 61 LMT-S
Seri Garmin Drive

GPS Bilgileri

Diğer Özellikler Ön Yüklü Harita
Hız Değişikliği Uyarısı
Seyahat Planlama Aracı
Otopark Bilgisi
Geri Vites Kamerası Uyumlu
Hız Sınırı Göstergesi
Foursquare Desteği
Canlı Takip
TripAdvisor Desteği
Tehlikeli Viraj Uyarısı
Hava Durumu
Trafik Kamerası Uyarısı

Teknik Bilgiler

Hafıza Kartı Desteği Var
Hafıza Kartı Tipi MicroSD

Ekran

Ekran Boyutu 6 İnç
Ekran Çözünürlüğü 800x480 piksel
Dokunmatik Ekran Var
Renkli Ekran Var
Ekran Tipi TFT LCD

Güç&Tasarım

Kullanım Süresi (Pil Modu) 1 saat
Pil Tipi Lityum-İyon

Genel Bilgiler

Cihaz Türü Navigasyon
Kullanım Alanı Otomobil
TBS (Trafik Bilgi Sistemi) Var

Tüm Özellikler

Geri Satıcı Açıklaması

Garmin Drive 61 LMT-S için satıcı açıklaması
(#465625405)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Durum Sıfır
Kutu Var, Açılmamış
Garanti Var, Başlamamış
Garanti Süresi 2 yıl - 3 yıl

Sürücü Uyarılarına Sahip Özel GPS Navigasyonu

 • Parlak 6.0-inç çift yönlü ekrana sahip, kullanımı kolay, özel GPS navigasyonu
 • Canlı trafik¹ ve canlı park yeri³ gibi gerçek zamanlı hizmetler² sunar
 • Tehlikeli virajlar, hız değişiklikleri, hız kameraları4, demiryolu geçitleri, hayvan geçişleri ve daha fazlası için sürücü uyarıları
 • Oteller, restoranlar ve gözde mekanlar gibi seyahat noktaları (POI'ler) için TripAdvisor derecelendirmeleri

Drive 61 LMT-S

Nereye gidiyorsanız gidin, Garmin Drive ile daha rahat bir yolculuk yaparsınız. Bu özel GPS navigasyon, yol boyunca ihtiyacınız olan her şeyi bulmanıza yardımcı olur, durumsal farkındalığınızı arttırmak ve TripAdvisor'dan önceden yüklenmiş seyahat noktalarını bulmanıza yardımcı olmak için yenilikçi sürücü uyarıları içerir. Gelecek Garmin cihazınızda. Sadece ileriye bakın ve sürün.

Sürüşünüz İçin Canlı Hizmetler

Trafik sıkışıklıklarını, zaman tasarruflu alternatif rotalar ile veya hepsinden kaçınarak zekice yenin. Sonrasında, canlı bilgiler ile park yeri bulmak için yolda tur atarken daha az vakit harcayın. Trafik uyarıları, ilgili yön değiştirme talimatları ve güncel tahmini hava durumları için Garmin Drive navigasyonunuzu uyumlu akıllı telefonunuza bağlayan Smartphone Link uygulamasını indirin. Varış noktanıza yaklaşırken, fiyatlandırma ve yol üzerindeki kamuya ait park etme alanlarını görüntüleyerek park etme üzerindeki stresi uzaklaştırın. Smartphone Link uygulaması ayrıca sürücülere konumlarını paylaşma imkanı veren LiveTrack²'i etkinlestirir ve böylece arkadaşlarınız (şehirde bir iş için bir yere mi gittiniz yoksa uzun bir yol seyahatine mi çıktınız) bulunduğunuz yerin izini sürebilir.

Drive 61 LMT-S

Sürücü Uyarıları: Çevrenizin Farkında Olun

Daha güvenli bir sürüşü desteklemek ve durumsal farkındalığı artırmak için Garmin Drive keskin virajlar, hız değişimleri, demiryolu geçitleri ve hayvan geçitleri için sürücü uyarıları sunar. Ek olarak navigasyon, tek yönlü bir yolda yanlış yöne gittiğinizde sizi uyaracak ve civardaki okullar ile okul bölgeleri hakkında bildirimde bulunacak. Yakınınızdaki kırmızı ışık kameraları ve hız kameraları ile ilgili bildirimler alın ve hatta birkaç saatlik sürüşten sonra potansiyel dinlenme alanları öneren yorgunluk uyarıları alın.

Akıllı Saatiniz ile Eşleştirin

Bu navigasyon cihazını Garmin Connect™ uyumlu Garmin akıllı saatiniz (ayrı satılır) ile eşleştirdiğinizde, arabanızı park ettikten sonra ve varış noktanıza doğru yürürken bile bileğinizden navigasyon elde edebilirsiniz. Ayrıca saatinizden yardımcı sürücü uyarıları da alabilirsiniz. Aracınızı kalabalık bir otoparkta kaybetmekten korkmayın; akıllı saatiniz park edilmiş olan aracınızdan varış noktanıza ve oradan tekrar aracınıza rota yönlendirmesi sağlar.

Drive 61 LMT-S

Yol Seyahatleri TripAdvisor® ile Daha da İyi Hale Geldi

Bölgeyi pek fazla bilmiyorsanız, size doğru yönü işaret eden bir şeye sahip olmak güzeldir. Bu nedenle, TripAdvisor'ü Drive navigasyonunuza taşıyoruz. Rotanız üzerinde veya varış noktanıza yakın oteller, restoranlar ve turistik yerler gibi seyahat ilgi alanları derecelendirmelerini görüntüleyin. Dünyanın en büyük seyahat sitesinden direkt olarak aracınıza, tüm yolculuğu varış noktanızın bir parçası haline getiren duraklama noktalarını bulmanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca, yol boyunca ilgi çekici duraklama noktaları önererek yol seyahatlerinize eğlence katan dahili Seyahat Planlama aracı ile yeni turistik yerler de keşfedin.

Drive 61 LMT-S

Garmin Real Directions™'dan Yardımcı Kılavuz

"Sesli adım adım” yönlendirmeleri Garmin Real Directions ile yeniden tanımlayın. Anlaşılması kolay sürüş yönlendirmelerimiz, sanki en yakın arkadaşınız yolcu koltuğunda oturuyormuş gibi size kılavuzluk ederek sesli sokak isimlerine ek olarak fark edilebilir yön işaretlerini, binaları ve trafik ışıklarını kullanır. Artık uzak mesafedeki sokak işaretlerini okumak için gözleri kısarak bakmak yok. Sadece Garmin Real Directions'in size söyleyeceği, "QT'den sonra sola dön,” veya "Kırmızı binadan sonra sağa dön,” komutlarını dinleyin. Yönlendirmeleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Gitmek İstediğiniz Yeri Tam Olarak Bulun

Doğrudan Erişim özelliği, havaalanları veya alışveriş merkezleri gibi karmaşık istikametleri daha geniş bir alanda bulmayı kolaylaştırır. Hedefinize en yakın otoparkı bulmak için bile yardımcı olur.

Drive 61 LMT-S

Foursquare® ile Daha Fazlasını Görün ve Yapın

Foursquare® sayesinde, Garmin Drive navigasyon cihazınızda, eğlence mekanları, mağazalar ve diğer ilgi çekici yerler gibi milyonlarca ek popüler mekan yüklüdür. Bir dahaki sefer arabaya bindiğinizde ve gezintiye çıktığınızda, yeni favori noktanızı bulabilirsiniz.

Garmin Backup Kamera ile çalışır

Tam bir navigasyon çözümü için Garmin Drive, BC™ 30 Wireless (Kablosuz) Backup Kamera ile eşleşir (ayrı satılır; Profesyonel kurulum tavsiye edilir). Bağlandığında, araçları, yayaları ve diğer nesneleri geri giderken Garmin Drive ekranınızda kolaylıkla görebilirsiniz.

Tek Seferde Cihaz Yönetimi

Garmin Drive navigasyon cihazınızı güncel tutmak için Garmin Express ™ kullanın. Garmin Express, haritaları ve yazılımı güncellemeyi kolaylaştırır. Harita verilerinin kalitesi varış noktanızı bulmak ve kaybolmak arasındaki farkı yaratabilir. Yüksek kaliteli HERE (BURADASINIZ) harita verileri en çok ihtiyacınız duyduğunuz anda ihtiyacınız olan bilgileri size sunmak için Garmin cihazınızı etkinleştirir, gecikmelerden kaçınarak ve araç içerisinde harcadığınız süreyi kısaltarak sürüş gerilimlerinizi azaltır.

Drive 61 LMT-S
 • ¹
 • ²Canlı bilgilere ulaşmak için, ücretsiz   uygulamasını indirmelisiniz.
 • ³Park etme verileri birçok şehir merkezi için mevcuttur. Kapsamlı detaylar için   adresini ziyaret edin.
 • 4Kırmızı ışık ve hız kamerası uyarıları tüm bölgelerde mevcut değildir.
 • 5Yorgunluk uyarısı rota boyunca herhangi bir uzun duraklama olmadan arka arkaya sürüşlerin daha uzun süreçlerinden sonra etkinleşir.

 www.ayensoftware.com (Gittigidiyor XML API Entegrasyonu)

Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.061,86 TL 3.185,58 TL
6 530,93 TL 3.185,58 TL
9 353,95 TL 3.185,58 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.061,86 TL 3.185,58 TL
6 530,93 TL 3.185,58 TL
9 391,12 TL 3.520,07 TL
12 302,63 TL 3.631,56 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.061,86 TL 3.185,58 TL
6 530,93 TL 3.185,58 TL
9 353,95 TL 3.185,58 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.061,86 TL 3.185,58 TL
6 530,93 TL 3.185,58 TL
9 389,35 TL 3.504,14 TL
12 297,32 TL 3.567,85 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.061,86 TL 3.185,58 TL
6 570,75 TL 3.424,50 TL
9 391,12 TL 3.520,07 TL
12 302,63 TL 3.631,56 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.061,86 TL 3.185,58 TL
6 530,93 TL 3.185,58 TL
9 378,73 TL 3.408,57 TL
12 289,36 TL 3.472,28 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.061,86 TL 3.185,58 TL
6 530,93 TL 3.185,58 TL
9 353,95 TL 3.185,58 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.061,86 TL 3.185,58 TL
6 530,93 TL 3.185,58 TL
9 391,12 TL 3.520,07 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.061,86 TL 3.185,58 TL
6 530,93 TL 3.185,58 TL
9 353,95 TL 3.185,58 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.061,86 TL 3.185,58 TL
6 530,93 TL 3.185,58 TL
9 389,35 TL 3.504,14 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.061,86 TL 3.185,58 TL
6 570,75 TL 3.424,50 TL
9 391,12 TL 3.520,07 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.061,86 TL 3.185,58 TL
6 530,93 TL 3.185,58 TL
9 378,73 TL 3.408,57 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

9 Taksit x 353,95 = 3.185,58 TL

12 Taksit x 302,63 = 3.631,56 TL

9 Taksit x 353,95 = 3.185,58 TL

12 Taksit x 297,32 = 3.567,85 TL

12 Taksit x 302,63 = 3.631,56 TL

12 Taksit x 289,36 = 3.472,28 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Saat 17:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • Sürat Kargo
Satıldığı Bölge
İstanbul
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Saat 17:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kargo Şirketleri
Sürat Kargo

Garmin Drive 61 LMT-S ürününü satan satıcılar

 • elcobil

  2.982,70

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  Son 5 Ürün

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön