GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

GPS, Navigasyon

kategorisinde 414 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

GPS, Navigasyon

Yeni yerlere gittiğinizde GPS, navigasyon modelleri ile çeşitli noktalara en kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Kestirme yolları gösteren ve sesli yönlendirme yapan ürünler zaman kazanmanızı sağlar. GPS, navigasyon markaları kolay anlaşılır arayüzlerle tasarladığı ürünlerle pratik bir kullanım yaşayabilmenizi sağlar. Geniş ekranlara sahip olan GPS çeşitleriyle, arabanızı sürerken haritaları rahatça görebilirsiniz. Tuşlu ürünlerin yanı sıra dokunmatik ekran özelliğine sahip olan ürünler de vardır. Hız göstergesi, tarih ve zaman göstergesi gibi ekstra özellikleri bulunan ürünlerle çeşitli bilgilere pratik bir şekilde erişebilirsiniz. GPS, navigasyon fiyatları bakımından hesaplı olan ürünler, kullanışlı göstergeleriyle size zaman kazandırır.

GPS, Navigasyon Ürünleriyle Yol Tarifi Alın

GPS, Navigasyon

Kargo çalışanları, taksiciler ve evlere servis hizmeti veren kurumlar araç GPS ürünleriyle zamandan tasarruf edebilir. GPS çeşitleri kişiselleştirilebilir özellikleriyle de kullanıcılarına zaman ve konfor kazandırır. Ekran parlaklığı ayarlanabilen ürünler sayesinde gece ya da gündüz saatlerine uygun şekilde GPS'inizi kullanabilirsiniz. Yol tarifi alabileceğiniz ürünler tasarımlarıyla da beğeninizi kazanır. Farklı araba modellerine özel olarak üretilen araç navigasyon ürünleri kıvrımları ve hatlarıyla estetik bir görünüm yaratır. GPS ve navigasyon ürünleri tasarım özelliklerine ek olarak işlevsel özellikleriyle dikkat çeker. Bu özellikler arasında multimedya oynatma özelliği de vardır. Multimedya özelliğini kullanımınıza sunan ürünlerle filmleri ve müzikleri ekran üzerinden açabilirsiniz. Kısa ya da uzun yollarda fark etmeksizin araç sürüşünüzü kolaylaştıracak araç içi aksesuar ürünlerinden Telefon, Tablet Tutucu ürünlerini de inceleyebilirsiniz.

Üç Boyutlu Harita Desteği Sunan Cihazlar

GPS, Navigasyon

Üç boyutlu haritalama özelliği bulunan cihazlar sayesinde yolları ve kavşakları kolayca takip edebilirsiniz. İlleri ve ilçeleri detaylı bir şekilde hafızasında bulunduran haritalar sayesinde çeşitli adreslere kısa bir sürede ulaşabilmeniz kolaylaşır. Harita desteğine ek olarak sesli uyarı desteği de size yardımcı olur. Dönüş yapmanız gereken yerlere varmanızdan önce sizi bilgilendiren ürünlerle yolculuklarınızda konfor elde edebilirsiniz. Hız limitlerini sesli olarak bildiren GPS, navigasyon aksesuar modelleriyle güvenli bir şekilde yolculuk edebilirsiniz. Tahmini varış zamanınızı ve ortalama hızınızı gösteren tablolarla yolculuğunuz hakkında çeşitli bilgilere erişebilirsiniz. Navigasyon cihazlarında bulunan kayıtlı noktalar size pratik bir destek sağlar. ATM, banka, hastane, dinlenme tesisi, otel gibi noktaları harita üzerinden görüntüleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. GPS, navigasyon cihazı çeşitleri sert plastikten üretilen çerçeveleriyle son derece dayanıklıdır. Dilerseniz, GPS, Navigasyon Aksesuar kategorisindeki ürünleri inceleyerek de cihazınızı özelleştirebilirsiniz.

Geniş Hafıza Alanının Sunduğu Olanaklar

GPS, Navigasyon

Ev adresinizi, arkadaşlarınızın adreslerini ve iş yerinizi GPS'inizin hafızasına kaydedebilirsiniz. Kayıtlı adreslerinizi listeleyerek ulaşmak istediğiniz noktalara en kestirme şekilde varabilirsiniz. Gelişmiş GPS modelleri arabanızın hızına göre kendisini ayarlar. Hızla yol alırken, dönmeniz gereken noktaları size onlarca metre önceden haber verir. Yavaş gittiğinizde GPS'iniz dönüş noktanıza varmanıza az zaman kaldığında devreye girer. GPS, navigasyon ürünleri radyo desteği sunan modelleri de içerir. Canlı radyo yayınlarını takip ederek yolculuklarınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. GPS ve navigasyon modellerini farklı dil seçenekleriyle de kullanabilirsiniz. Motosiklet sürüşünüzü özelleştirebileceğiniz birçok ürün için dilerseniz Motosiklet, Aksesuar kategorisini de inceleyebilirsiniz.

Bunlar İşinize Yarayabilir

  • Park kamerası girişi bulunan navigasyon cihazlarını arabanızı park ederken pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Bluetooth fonksiyonuna sahip olan GPS modellerini cep telefonunuzla uyum içerisinde çalıştırabilirsiniz.
  • Uzaktan kumanda desteği sunan navigasyon çeşitleri oldukça işlevseldir.
  • Direksiyondan kontrol özelliğiyle navigasyon ürününüzü pratik bir biçimde yönetebilirsiniz.
  • Yüksek ses çıkış gücü sağlayan hoparlörler yol tariflerini net olarak duyabilmenizi sağlar.

Bu Noktalara Dikkat!

  • Arabanızın modeline uygun GPS modellerini sipariş etmeniz gerekir.
  • Açısı ayarlanabilen navigasyon cihazlarını görüş açınıza göre eğip kaldırabilirsiniz.
  • Adreslerinizi kaydederken isimleri tam olarak yazmanız, farklı adları daha kolay ayırt edebilmenizi sağlayarak size zaman kazandırır.
  • Dokunmatik ekranları navigasyon cihazlarını elleriniz kuru haldeyken kullanmanız gerekir.Ters yollardan gitmemeye özen göstererek navigasyon cihazınızın sağladığı yol tariflerini harfiyen uygulayabilirsiniz.
  • Güncellemeleri yükleyerek haritalarda yapılan veri iyileştirme çalışmalarından yararlanabilirsiniz.

GittiGidiyor BLOG

Otomobiller İçin En Teknolojik Multimedya Sistemleri

Otomobiller İçin En Teknolojik Multimedya Sistemleri

Araç içi multimedya sistemi satın alırken dikkat etmeniz gereken 4 detay bu yazıda!

DEVAMINI OKU
Araç İçi Telefon Tutucu Çeşitleri

Araç İçi Telefon Tutucu Çeşitleri

Sürücüler için araç içinde telefonlarını koyacakları yer ve buna ulaşım oldukça önemlidir. Gelişen teknolojiyle buna da çözümler bulunmuştur. Araç içi telefon tutucuları inceleyerek sizin için en uygun modele karar verebilirsiniz.

DEVAMINI OKU
Apple CarPLay Nedir? Nasıl Kullanılır?

Apple CarPLay Nedir? Nasıl Kullanılır?

Direksiyon başında iPhone kullanmanın en güvenli yolu Apple CarPLay'i daha yakından tanımaya ne dersiniz?

DEVAMINI OKU