GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Gp

markasında 2343 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

GP, pil ve pille ilgili ürünlerin imalini, geliştirilmesini ve pazarlamasını gerçekleştiren dünya ölçeğinde bir markadır. GP Batteries olarak da bilinen marka, kurulduktan kısa süre sonra hızlı büyüme gerçekleştirmiştir. Bugün temel pil ve şarj edilebilir pil denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olan GP, kategorimizde kolay alışveriş imkanıyla beğeninize sunuluyor! Şarjlı pil, powerbank cihazları, batarya, el feneri gibi ürünlere sahip markayı siz de sayfamızda detaylıca inceleyip dilediğiniz ürününü hemen satın alabilirsiniz!

Cihazlarınızı Güçlü GP Pilleriyle Çalıştırın

GP pilleri, çeşitliliğiyle farklı farklı cihazlar için çözümler sunuyor. Markanın en gözde ürünleri arasında yer alan GP şarjlı pilleri arasında, kullanılmadığında bile kapasitesini 1 yıldan fazla koruyan seçenekler çok dikkat çekiyor. GP pil dünyasının çokça rağbet görenleri ürünleri arasında yer alan bu modeller, alkalin pillere göre daha güçlü tasarlanıyor. 1000 kereden fazla şarj edilebilen bu modelleri AA ve AAA seçenekleriyle bulabilirsiniz. Şarjını uzun süre koruyabilen AA, AAA, C, D ve 9V pilleri de oldukça popüler. Örneğin D pilleri, piyasadaki pek çok cihazda güvenle kullanabileceğiniz bir model olarak öne çıkıyor. Alkalin pillerden çok daha güçlü olan bu ürünler, 500 kere kadar şarj edilebiliyor. GP ultra pil modelleri ise piyasadaki birçok portatif cihaz için özenle geliştiriliyor. 7 yıllık raf ömrüne sahip bu ürünler tüm popüler boylarda tasarlanıyor. Kategorimizde 2'li, 40'lı gibi çok farklı seçeneklerini bulabileceğiniz D piller, cihazlarınızı uzun süreler güvenli olarak çalıştırmayı vadediyor. GP lithium pil modelleri de farklı çözümler arayanlar için biçilmiş kaftan! 3V voltaja sahip bir GP lithium pil 210 mAh kapasitesiyle karşınıza çıkabiliyor. Siz de GP pil ürünleri arasında arayışınıza yönelik güçlü seçeneklere ulaşmak için hemen kategorimiz inceleyin!

Diğer GP Ürünleriyle de Tanışın

Taşınabilir şarj cihazları gündelik hayatın farklı birçok senaryosunda çok faydalı olabiliyor. GP powerbank ürünleri bu noktada muhteşem çözümler sunuyor! Örneğin, GP powerbank 20000 mAh kapasiteli modeller akıllı telefonlar ve PC'ler için çok ideal. Kullanım halinde olan, açık bir bilgisayardan USB yoluyla şarj da edebileceğiniz GP taşınabilir şarj aletleri içerisinde oldukça popüler. Hızlı şarj edebilme özelliğiyle de cihazınızın bataryasını seri bir şekilde doldurabilen bu ürünler, olası risk senaryolarının da önüne geçebilecek şekilde tasarlanıyor. Örneğin, yüksek ya da düşük sıcaklığa karşı korumayla donatılan bu modeller aşırı şarj olmaya karşı şarj boşalma korumasına da sahip. Telsiz telefonlar için sürdürülebilir şarj çözümleri için de aradığınızı GP dünyasında bulabilirsiniz! Önde gelen telsiz telefon markalarıyla uyumlu bataryalar, uzun kullanım ömrü, yüksek kapasitesiyle oldukça kapsayıcı bir hizmet veriyor. Farklı çalışma koşullarına ve ortamlara özgü GP el fenerleri de bulunuyor. Ağır koşullarda güvenli kullanım için dizayn edilen, iş sınıfına özgü hacimli el fenerleri kaymayan kauçuk sapı sayesinde emin bir şekilde kullanılabiliyor. Ultra parlak krypton ampulüyle müthiş aydınlatma sağlayan ürün, kompakt yapısıyla çalışana da avantaj sağlıyor.

GP Fiyat Skalaları

Sektörünün dünya çapındaki en önemli oyuncularından biri olan GP, geniş bir ürün ağıyla hizmet veriyor. Bu çeşitlilik ürünlerin fiyatlandırılmasına önemli ölçüde etki ediyor. Bir ürün grubunun içerisinde sunulan farklı modeller de fiyat skalasını genişletiyor. Örneğin, GP pil fiyatları, farklı cihazlarla uyumlu pek çok model bulunduğundan geniş bir ölçekte seyrediyor. GP pil nasıl merak edenler, tüketici yorumlarıyla teyit ederek de aradıkları ürünü bulduklarına karar verebiliyorlar. Aynı fiyatlandırma süreci diğer ürünler için de geçerli oluyor. Kategorimizde detaylı ürün incelemesi yaparken fiyatları da ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz. Çeşitli fırsatlarla karşılaşıp avantajlı alışverişler de yapabileceğiniz sayfamızda, arzu ederseniz fiyat aralıklarını da belirleyebilirsiniz. Filtreme opsiyonumuz sayesinde, aradığınız ürünlerin bütçenize uygun seçeneklerine ulaşmanız an meselesi! Siz de sektörünün sevilen isimlerden GP'yi araştırmadan, son kararınızı vermeyin.