GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Bebek & Çocuk Takip Cihazı

kategorisinde 294 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bebek & Çocuk Takip Cihazı

Teknolojinin gelişmesi, her alanda kendini hissettiriyor. Akıllı takip cihazları da teknolojinin sunduğu yeniliklerden biri olarak karşınıza çıkıyor. Bebek & çocuk takip cihazı modelleri, gelişmiş fonksiyonlarıyla kullanıcıların ihtiyacını karşılamaya yetiyor. Anne ve babaların, çocuklarının güvende olduğunu bilme ihtiyacını karşılayan takip cihazları ile endişeler geride kalıyor. Bileklikli modellerden çamaşıra klipsle tutturulan modellere kadar farklı kullanım şekilleriyle kullanıcılara sunulan bu cihazlar, anne ve babaların yardımına koşuyor. Akıllı fonksiyonlarıyla dikkat çeken çocuk takip cihazı, farklı tasarımlarda üretilerek her zevke ve beğeniye hitap edebiliyor. Çocukların ilgisini çeken renk renk modeller, hem estetik olarak hem de fonksiyon olarak kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Bebek takip cihazı modelleri ise annelerin hem evde en büyük yardımcısı oluyor hem de çalışan anneler için ekstra özellikler sunuyor.

Çocuk Takip Cihazı Modelleri Çocukların İlgi Alanına Girmeyi Başarıyor

Bebek & Çocuk Takip Cihazı

Çocuk takip cihazı modelleri, özellikleri bakımından farklı kategorilere ayrılabiliyor. GPS, saat, alarm gibi standart özelliklerin yanı sıra kısa mesaj, SOS mesajı atabilen modeller de beklenmeyen acil durumlarda anne ve babaların yardımcısı oluyor. Müzik dosyalarını oynatabilen gelişmiş fonksiyonlu modeller de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Akıllı telefona yüklenen mobil uygulama üzerinden saati kullanan çocuğun her an nerede olduğu tespit edilebiliyor. Çocukla iletişim kurulmak istendiğinde SMS atmaya izin veren SIM kartlı modeller de bulunuyor. Kulaklık girişi barındıran çocuk takip cihazı modelleri, çocuğunuzun cihazı benimsemesi ve onunla eğlenceli vakit geçirmesi bakımından büyük önem taşıyor.

Şarj Sorunu Yaşatmayan Takip Cihazları ile Çocuğunuz Güvende Oluyor

Bebek & Çocuk Takip Cihazı

Bu ürünler, farklı şekillerde kullanılabiliyor. Bileklik dışındaki modellerden bazıları, çocuğunuzun çantasında gizli bir bölmeye yerleştirilebilirken anahtarlık gibi görünen bir bölgesine de takılabiliyor. Bazı modeller ise güvenli bir şekilde çamaşırına sabitleniyor; çocuğunuzun cihazı konforlu bir şekilde kullanması sağlanıyor. Hafif yapısıyla dikkat çeken modellerin şarj süreleri ise bazı modellerde 1 haftayı bulabiliyor. Bebek takip cihazı modelleri ise henüz okul çağına gelmemiş çocuklar için ya da 1 yaş altı bebeklerde kullanılabiliyor. Bu modellerin çok fonksiyonlu olanları, sensörleri sayesinde bebeğin yatağındaki hareketlerini izleyen, solunumu takip eden, vücut sıcaklığını ölçen ya da uyku analizi yapan ayrıntılı izleme opsiyonları sunabiliyor.

Çok Fonksiyonlu Bebek Takip Cihazı Modelleri Her İhtiyaca Yanıt Veriyor

Bebek & Çocuk Takip Cihazı

Cihazlar, bebek ya da çocuk güvenli bölge dışına çıktığında telefonunuzdan uyarıda bulunabiliyor. Kreşte ya da bakıcıda olan çocuğunuzun nerede olduğunu mobil aplikasyondan takip etmeye izin veren cihazlardan bazıları, su geçirmeyen modeller olarak karşınıza çıkabiliyor. Kapsama alanının genişliğine, düşme algılama sensörüne sahip olup olmamasına göre farklı kategorilere ayrılan modeller bulunurken, tüm bu özelliklere ek olarak vücut sıcaklığını ölçme ya da müzik çalma gibi farklı gelişmiş fonksiyonların tümünü üzerinde barındıran modeller de piyasada yer alıyor. Çocuk takip cihazı ve bebek takip cihazı fiyatları, modellerin fonksiyonlarına göre değişen aralıklarda konumlanıyor.