GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Garmin Akıllı Saat

kategorisinde 197 adet ürün bulundu.
|
Filtrele
1

Ürünü hangi seri için arıyorsunuz?

Garmin Akıllı Saat

Garmin akıllı saat çeşitleri ile teknolojinin getirdiği faydalar daima yanınızda. Özellikle doğa sporları ve ekstrem etkinlikler için geliştirdiği ürünleriyle bilinen Garmin markasının akıllı saat çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Garmin akıllı saat modelleri iletişim ve spora dair ihtiyacınız olan tüm donanımları birlikte sunuyor. Telefonunuzun daha etkin kullanmanızı sağlayan ürünler dayanıklı yapısıyla her an yanınızda. Arama, mesaj atma, müzik dinleme ve nabız sayar gibi donanımlarla sunulan ürünleri kullanım alanınıza göre değerlendirebilirsiniz. Birbirinden farklı ve gelişmiş özelliklere sahip olan Garmin akıllı saat çeşitleri GittiGidiyor'da sizi bekliyor. Ücretsiz kargo ve indirim fırsatlarıyla hesaplı alışverişin tadını çıkarın.

Garmin Fenix Akıllı Saat Çeşitleri

Günümüzde birçok spor dalında teknolojik ürünlerin güçlü özelliklerinden yararlanılıyor. Spor ve outdoor aktivitelerin daha verimli geçmesini sağlayan ürünler etkinlik süresince kolaylık sağlıyor. Garmin markasının donanımlı akıllı saatleriyle spor sırasında hayattan kopmanıza gerek yok. İhtiyaç duyduğunuz özellikleri dayanıklı ve uzun ömürlü oluşuyla dikkat çeken Garmin ürünlerinde bulabilirsiniz. Garmin Fenix serisi birçok spor dalı ve aktivite sırasında kullanım imkanı sunuyor. Haritalama özelliğiyle öne çıkan ürünler donanımlı yapısıyla spor sırasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Garmin Fenix 6 ürünü serinin öne çıkan akıllı saatlerinden yalnızca birisi. Ürün Dünya üzerinde 2.000 den fazla kayak, koşu ve bisiklet haritalarını yapısında barındırıyor. Bununla birlikte akıllı adım, müzik ve haritalama planlayıcısı özelliğiyle rehber niteliği taşıyor. Yaptığınız spora göre profil oluşturarak cihazı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Garmin Fenix 6'nın kalp ve nabız ölçme özelliğiyle sağlığınız gün boyunca kontrol altında. Pulse Ox sensesörünün yer aldığı ürünler antrenmanlarınızı ölçebilir ve analiz edebilirsiniz. Garmin Fenix 6 akıllı saat ayrıca tüm uygulamaları tek elden kontrol etme imkanını beraberinde getiriyor. Müzik, araç bulma ve mesajlaşma uygulamalarını spor sırasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Garmin Fenix serisi ile spor sırasında yaşamdan kopmanıza gerek yok!

Garmin Venü Serisi

Koşu ve doğa sporları için geliştirilen Garmin Venü serisi ekstrem antrenmanları daha verimli kılmak için ideal. Bu tip ürünlerle spor sırasında birçok işinizi tek bir tuşla halledebilirsiniz. Garbin Venu Sq Music akıllı saat donanımlı yapısı ve uygun fiyatıyla kullanıcıların beğenisini topluyor. Koşu gibi sporların yanında fitness, kardiyo ve yoga gibi aktivitelerinizde de ürünü tercih edebilirsiniz. Garmin Venü saat spor aktivitelerinin yanında günlük hayatta da daima yanınızda. Ürünün özellikleri arasıdna solunum, kalp atış hızı ve hidrasyon takibi gibi donanımlar mevcut. Bu özelliklerle uyku ve nefes düzeninizi takip edebilirsiniz. Ayrıca spor sırasında kaybettiniz ter miktarı doğrultusunda içmeniz gereken su miktarını da öğrenebilirsiniz. Bu tip donanımların yanında ürün menstrual döngünüzü takip etme imkanı da sunuyor. Menstrual döngünüzü takip ederek spor ve beslenme düzeninizi bu doğrultuda düzenleyebilirsiniz. Yaptığınız spora uygun tavsiyeler ve rutinler içinse dahili spor uygulamalarından ilgilendiğiniz alanı işaretlemeniz yeterli. Garbin Venü akıllı saat ile profesyonel bir şekilde aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Garmin Akıllı Saat Modelleri

Garmin akıllı saat modelleri sadece bu tip ürünlerle sınırlı değil. Farklı spor dallarına ve aktivitelere özel geliştirilen ürünleri web sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Antreman düzeninizi belirlemek için Garmin Forerunner ürünü daima sizinle. Yakmanız gereken kalori doğrultusunda bir takvim belirlemek için bu ürüne güvenebilirsiniz. Günlük yaşam tarzınızı düzenlemek içinse Garmin Vivoactive 4s ürününü tercih edebilirsiniz. Dalış ve ekstrem koşu rutinlerine özel olarak geliştirilen akıllı saatler de markanın ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Uzun süreli koşularınız için güneş enerjisi ile çalışan Garmin Enduro ürününü değerledirebilirsiniz. Güneşe karşı dayanıklı yapısı ve uzun pil ömrüyle ürün uzun yollarda bile yanınızda. Dalış sporları içinse suya karşı dayanıklı olan Garmin Mk2 ürününü tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı özellikleriyle yaşam boyunca rehberiniz olacak Garmin saat çeşitleri GittiGidiyor'da sizi bekliyor. Hayatınızı kolaylaştırcak diğer akıllı saat çeşitleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.