Sepetim

Geri Ürün Özellikleri

Amazfit GTS GTS Siyah Akıllı Saat için ürün özellikleri

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Amazfit GTS GTS Siyah

Marka Amazfit
Seri GTS
Model GTS
Renk Siyah
Gövde Rengi Siyah

Ekran

Ekran Var
Ekran Boyutu 1.65 inç
Ekran Çözünürlüğü 348 x 442 Piksel
Piksel Yoğunluğu 341 PPI
Ekran Renk Sayısı 16M
Ekran Teknolojisi AMOLED
Ekran Özellikleri Parmak İzi Bırakmaz Kaplama (Oleophobic coating)
Kavisli Ekran (2.5D)
Corning Gorilla Glass 3

Temel Bilgiler

Cihaz Boyu (Kordonsuz) 43.25 mm
Cihaz Eni (Kordonsuz) 36.25 mm
Cihaz Kalınlığı (Kordonsuz) 9.4 mm
Gövde Ağırlık 24.8 g
Ekran Şekli Dikdörtgen
Gövde Malzemesi Polimer
Metal
Kordon Renkleri Siyah
Kordon Malzemesi Silikon
Değiştirilebilir Kordon Var

Genel Özellikler

Kamera Yok
Cihaz İşletim Sistemi Amazfit OS
Mikrofon Yok
Hoparlör Yok
Suya Dayanıklılık Var
Suya Dayanıklılık Özellikleri 5 ATM
Servis ve Uygulamalar Kalori Takibi
Gelen SMS Bildirimi
Uygulama Bildirimlerini Görüntüleme
Hava Durumu
Uyku Monitörü
Adımsayar (Pedometer) Var

Bağlantılar

Konum Bilgisi (GPS) Var
Konum Bilgisi Özellikleri GPS
Glonass
SIM Desteği Yok
Bluetooth Var
Bluetooth Versiyonu 5.0
Bluetooth Özellikleri BLE
Hafıza Kartı Desteği Yok
USB Yok
NFC Var
NFC Özellikleri AliPay

Sensörler

İvmeölçer Var
Jiroskop Var
Kalp Atış Hızı Sensörü Var
Ortam Işığı Sensörü Var
Barometre Var

Batarya

Batarya Kapasitesi 220 mAh
Batarya Teknolojisi Li-Polymer
Şarj Biçimi Manyetik Şarj İstasyonu
Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 25 sa
Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 336 sa
Az Kullanımda Batarya Ömrü 46 gün
Batarya Dolum Süresi 120 dk

Uyumluluk

Uyumlu İşletim Sistemi iOS
Android
Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu iOS 10+
Android 5.0+

Temel Bilgiler

Alt Seri GTS
Türü Akıllı Saat
Çıkış Yılı 2019
Ürün Ailesi Amazfit GTS

Tüm Özellikler

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

Geri Satıcı Açıklaması

Amazfit GTS Akıllı Saat Siyah (Amazfit Türkiye Garantili) için satıcı açıklaması
(#666323590)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Garanti Tipi Distribütör Garantili
Durum Sıfır
Garanti Süresi 2 Yıl - 3 Yıl
Garanti Var, Başlamamış
Garanti Geçerlilik Yeri Türkiye
Menşei Diğer
Renk Siyah

Ürün Detayları

Amazfit A1914 GTS Akıllı Saat

Gelişen teknolojinin her geçen gün günlük hayatın dinamikleri içerisinde daha fazla dahil olduğu günümüz dünyasında, pek çok iş icra edilirken teknolojinin yardımı alınmaktadır. Teknoloji ile günlük yaşamın bu derece iç içe olması belli bazı araç gereçlerin üretilmesine ortam hazırlamıştır. Bu sayede giyilebilir teknolojik ürünler üretilmiştir. Xiaomi, giyilebilir teknolojik ürünlere dahil olan akıllı saat üretimleriyle de dikkat çekmektedir. Teknolojiyi herkes için ulaşılabilir ve erişilebilir kılmayı amaçlayan marka, her cinsiyet her yaş grubu ve her bütçe için uygun olabilecek bir akıllı saat modeli geliştirmiştir. Xiaomi Amazfit A1914 GTS akıllı saat ile, hem şık bir ürün kullanma hem de oldukça işlevsel özelliklere sahip olan bir ürün kullanma deneyimine erişebilirsiniz. Ergonomik yapısı itibarıyla bileğinizde varlığını hissettirmeyecek olan Xiaomi Amazfit GTS akıllı saat, öbür yandan hayatınızın pek çok noktasını kolaylaştıracaktır. 20 mm ölçüsünde olan kayış kısmı, bileğinizi yormayacak ve ürünün kullanımından kaynaklı oluşan bir ağırlık hissi yaşatmayacaktır. Ayrıca kolay çıkarılabilir ve değiştirilebilir bir kayış kısmının olması sayesinde, saati dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve kendi tarzınızı yansıtan bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Siz de tasarım anlamında oldukça başarılı olan ve aynı zamanda da hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıran bir kullanma olanağına sahip olabilirsiniz. Bunlara ek olarak, kullanım konusunda da hiçbir zorluğu barındırmaması tercih edilmesini sağlayan etkenlerden biridir. Akıllı saatin sağ tarafında bulunan tuş ile, ekranı dilediğiniz gibi kapatıp açabilirsiniz ya da menüler kısmından ana ekrana dönme işlemini yapabilirsiniz. Aynı zamanda dokunmatik hareketler ile de kullanılıyor oluşu, tek tuşla ya da ufak parmak hareketleriyle pek çok işi halletmenize olanak sağlamaktadır.

Bileğinize Tüm Dünyayı Sığdırabilme Olanağı

Bileğinize Tüm Dünyayı Sığdırabilme Olanağı

Akıllı saatin ekranının aşağı çekilmesiyle çıkan menü kısmında, el feneri, DNT modu, ekran parlaklığı ayarları ve ekran kilitleme sekmesi bulunmaktadır. Bu sayede karanlık ortamlarda el feneri modunu aktifleştirebilirsiniz. DNT modu sayesinde, dinlenme anlarınızda ya da uyuma anınızda, kısacası rahatsız edilmek istenmediğiniz durumlarda, akıllı saatin bildirimlerini kapatabilirsiniz. Ekran kilitleme özelliği sayesinde, ekranınızın sadece sağ taraftaki tuş ile açılabilmesini aktifleştirebilirsiniz ve böylece akıllı saatin maruz kaldığı herhangi bir sürtüşme ve dokunma benzeri gibi durumlarda ekranının açılmamasını sağlamış olursunuz. Ekranının AMOLED ekran olması sayesinde, saatin şablonlarının renkleri oldukça canlı görünmektedir. Buna ek olarak ekran çözünürlüğü de oldukça iyi olması, güneşli havalarda da dilediğiniz an ekranı rahatça görebilmenizi sağlamaktadır. Dilediğiniz ana ekran modelinin seçilebiliyor olması sayesinde, saatin ekranını dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Telefonunuz üzerinden seçeceğiniz ara yüz modelleri de saate ekleyebilirsiniz. Ek olarak, ana ekranda yer alan verileri de değiştirme olanağınız mevcuttur. Ana ekranda dilerseniz hava durumunu, dilerseniz saatin kaç olduğunu görebilirsiniz. Kullanım açısından sağladığı kolaylıklardan bir diğeri, ekran dokunmatiğinin oldukça başarılı olmasıdır. Ayrıca pil ömrünün iki haftaya kadar dayanabildiği görülmektedir. Uzun pil ömrü sayesinde, akıllı saatin şarj durumuna yönelik kaygılanmanıza hiçbir zaman için gerek kalmamaktadır. Uzun yol seyahatlerinde ya da uzun süre şarj edemeyecek olduğunuz durumlarda, uzun pil ömrü sayesinde sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır. Saatin bünyesinde GPS ve GLONAS özelliklerinin de yer alması, kullanımının sağladığı faydalar arasında yer almaktadır. GPS modu açıkken yirmi beş saate varan bir süre boyunca kullanabiliyor oluşunuz, hayat kurtarıcı nitelikte olan özelliklerden biridir.

Benzersiz Bir Akıllı Saat Deneyimi

Xiaomi Amazfit A1914 GTS akıllı saatte on iki adet modun bulunuyor oluşu, kullanım sürecini işlevsel kılan etkenlerden biridir. Sağlığınızı sizin yerinize düşünen akıllı saat, uyuma anınızın her an takibini yapmaktadır. Bu sayede uyku düzeninizi öğrenebilir, aynı zamanda da uyku konusunda farkındalıklar edinebilirsiniz. Ayrıca suya dayanıklı bir yapıya sahip olmasıyla da hem pek çok durumda bileğinizden çıkarmanıza gerek kalmamaktadır hem de belli bazı spor türlerine uyumlu olabilmektedir. Örneğin yüzme esnasında kaç kalori yaktığınızı böylece öğrenebilirsiniz. Akıllı saatin ara yüzünde yer alan durum başlıklı kısım üzerinden, gün içerisinde attığınız adım sayısını, yakmakta olduğunuz kalorileri, kaç oturma uyarısı aldığınızı ya da kat ettiğiniz mesafeyi öğrenebilir ve günlük planlarınızı bu sonuçlara göre düzenleyebilirsiniz. Oturma uyarısı sayesinde gün içerisinde sergilediğiniz eylemlerde hareketlilik düzeyiniz artacaktır ve bu durum sağlığınızı olumlu yönde etkileyecektir. Kalp atış hızınızı da ölçebileceğiniz  ile, yapmakta olduğunuz egzersizlerin ya da işlerin bedeniniz üzerinde nasıl bir etki bıraktığını öğrenebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak, akıllı saatte on iki adet farklı antrenman modları bulunmaktadır. Dilediğiniz antrenmanı yaparken sizi her an izlemektedir, durumunuzu analiz etmektedir ve buna yönelik olarak size raporlar sunmaktadır. Bu sunulan raporlara aktiviteler kısmından ulaşabilirsiniz ve geçmiş aktivitelerinize dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu durum her geçen gün kendinizi geliştirmeniz ve ilerlemeniz noktasında ilham kaynağı olabilecek bir niteliktedir. Ayrıca akıllı saatin arayüzü üzerinden hava durumuna da ulaşabilirsiniz. Böylece hava durumuna yönelik planlar oluşturabilirsiniz.

En Sevdiğiniz Şarkılar Her Zaman Yanınızda

En Sevdiğiniz Şarkılar Her Zaman Yanınızda

Akıllı telefonunuz ile Amazfit A1914 GTS akıllı saati eşleştirerek, dilediğiniz müzikleri akıllı saat üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bu sayede telefonunuzun uzağınızda olduğu zamanlarda, akıllı saatiniz üzerinden şarkı açıp akıllı telefonunuzdan dinleyebilirsiniz. Buna ek olarak ses seviyesinin de kontrol edilebilmesi, kullanımını kolaylaştıran etkenlerden biridir. Arayüz üzerinden gelen bildirimlerinizi kontrol edebilirsiniz ve böylece etkinliklerinizi aksatmamış ya da unutmamış olabilirsiniz. Alarm özelliği sayesinde uyuma esnasında akıllı telefonunuzu yakınlarınızda bulundurmanıza gerek kalmamaktadır. Bu özelliklere ek olarak, akıllı saatte sayaç ve kronometre özelliği de mevcuttur. Ayarlar başlıklı kısım üzerinden saatin ara yüzünü dilediğiniz şekilde kişiselleştirebilir ve saatinizi tarzınızı yansıtan bir aksesuar olarak da kullanabilirsiniz. Ekranın otomatik olarak kapanmasını istemekteyseniz, ayalar üzerinden belli zaman aralıklarını seçerek ekranınızın otomatik kapanmasını sağlayabilirsiniz. Bununla beraber saatin ekranının açık olmasını ve tam anlamıyla bir saat görünümünde olmasını istemekteyseniz, ayarlar üzerinden her zaman açık ekran modunu seçebilirsiniz. Saat kadranı görünüşünü dahi kendi isteğinize göre düzenleyebilir, dilerseniz dijital göstergeyi dilerseniz kadran göstergeyi seçebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak, istediğiniz herhangi bir özelliğinin aktifliğini durdurabilirsiniz. Örneğin akıllı saatin uyku durumunuzu takip etmesini ya da analiz etmesini istemezseniz, tek bir dokunuş ile bu özelliği kapatabilirsiniz. Bu durum sayesinde akıllı saatin pil ömrünün uzamasını da sağlamış olursunuz. Akıllı saatinizi kullanmak ya da takmak istemediğiniz zamanlarda, yapmayı istediğiniz tüm her şeyi akıllı telefonunuz üzerinden yapabilirsiniz. İkisinin eşleşebiliyor oluşu, gün içinde pek çok işinizi kolaylaştırdığı gibi, zamanınızdan tasarruf etmenize de olanak sağlamaktadır. Tüm gelişim süreçlerine, uyku durum takibine, yakmakta olduğunuz kalorilere ya da kat ettiğiniz mesafelere akıllı telefonunuz üzerinden de bakabilirsiniz. Sağlığınızı ve rahatınızı sizin için düşünen Xiaomi Amazfit GTS akıllı saat ile hem zamanınızın verimi artacaktır hem de günlük rutinde yer alan pek çok eylem daha eğlenceli bir hale dönüşecektir.

 


Uzun Süre Çalışma

Akıllı saatin kendi gibi pili de akıllıdır. İki haftayı aşan pil süresiyle Xiaomi Amazfit saatler, yüksek verim sağlarlar. İki haftayı bulan pil gücü sayesinde oldukça verim alabileceğiniz bir üründür. Akıllı saatten memnun kalacaksınız.


Suya Dirençli

Akıllı saat, suya karşı kendisin muhafaza eder. İçine su girmesini önler. Denize, havuza veya banyoya düşen akıllı saatler çalışmaya devam eder. 5 ATM?ye kadar ultra koruma sağlayan akıllı saat, suya düşse bile çalışmaya devam eder.


Spor Modu

Ürünün 12 adet spor modu mevcuttur. Tırmanma, yüzme, koşu, yürüyüş, kayak, bisiklet, vb. spor aktivitelerini destekler. Siz spor yaparken ne kadar kalori harcadığınızı, kaç dakika çalıştığınızı kısacası spora dair her şeyinizi öğrenebilirsiniz.Nabız Ölçme Avantajı

Akıllı saat, bileğinizde olduğu taktirde her zaman nabzını ölçer. Kalp atış hızınızı daima kontrol altında tutabilirsiniz. Tüm gün boyunca kalp ritminizi, nabzınızı, vb. ölçme kapasitesi vardır. Sağlığınızla ilgili her şeyi anında öğrenin.


Kimler Kullanır?

Ürünü herkes kullanabilir. Kadın veya erkek her sporcu bu saati bileğine takabilir. Nabız, tansiyon, kalp atış hızı, vs. hakkında anında bilgi sahibi olmak mümkündür.


Uyku Takibi İmkanı

Ürünü uyku takibi amacıyla da kullanmak mümkündür. Kaç saat uyuduğunuzu, düzenli uyuyup uyuyamadığınız, vs. her şey hakkında sizlere bilgi verir.

 

Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 303,00 TL 909,00 TL
6 151,50 TL 909,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 303,00 TL 909,00 TL
4 227,25 TL 909,00 TL
6 162,86 TL 977,18 TL
9 111,61 TL 1.004,45 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 303,00 TL 909,00 TL
6 151,50 TL 909,00 TL
9 104,03 TL 936,27 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 303,00 TL 909,00 TL
6 151,50 TL 909,00 TL
9 106,05 TL 954,45 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 303,00 TL 909,00 TL
6 162,86 TL 977,18 TL
9 111,61 TL 1.004,45 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 303,00 TL 909,00 TL
6 151,50 TL 909,00 TL
9 108,07 TL 972,63 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, vade farkıyla 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 303,00 TL 909,00 TL
6 151,50 TL 909,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 303,00 TL 909,00 TL
4 227,25 TL 909,00 TL
6 162,86 TL 977,18 TL
9 111,61 TL 1.004,45 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 303,00 TL 909,00 TL
6 151,50 TL 909,00 TL
9 104,03 TL 936,27 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 303,00 TL 909,00 TL
6 151,50 TL 909,00 TL
9 106,05 TL 954,45 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 303,00 TL 909,00 TL
6 162,86 TL 977,18 TL
9 111,61 TL 1.004,45 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 303,00 TL 909,00 TL
6 151,50 TL 909,00 TL
9 108,07 TL 972,63 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, vade farkıyla 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

6 Taksit x 151,50 = 909,00 TL

9 Taksit x 111,61 = 1.004,45 TL

9 Taksit x 104,03 = 936,27 TL

9 Taksit x 106,05 = 954,45 TL

9 Taksit x 111,61 = 1.004,45 TL

9 Taksit x 108,07 = 972,63 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Saat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • Yurtiçi Kargo
Satıldığı Bölge
İstanbul
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Saat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kargo Şirketleri
Yurtiçi Kargo

Amazfit GTS ürününü satan satıcılar

 • firsatkurdu
  1.399,00

  1.010,00

  Ücretsiz Kargo

  • Distribütör Garantili
  • Sıfır Ürün
Çerez Kullanımı
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.
Kapat

Ürünleri Karşılaştır

Sayfa Başına Dön