GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Akıllı Saat & Aksesuar

kategorisinde 79763 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Akıllı Saat Aksesuar

Gelişen teknolojiyle birlikte elektronik cihazların boyutları da oldukça küçülmüştür. Eskiden bir oda büyüklüğünde olan bilgisayar, bugün avuç içine sığabilecek hâle gelmiştir. Öyle ki artık bir kol saati ile telefon konuşması yapmak, mesaj atmak, yön bulmak gibi işlemler yapılabilmektedir. Tüm bunları ve daha fazlasını yapan, son dönemlerde oldukça popülerlik kazanmış bu teknolojik cihazlara, akıllı saat denilmektedir.

  • Huawei Akıllı Saat Aksesuar
  • Garmin Akıllı Saat Aksesuar
  • Samsung Akıllı Saat Aksesuar
  • Xiaomi Akıllı Saat Aksesuar
  • Apple Akıllı Saat Aksesuar

Akıllı Saat ve Fonksiyonları

Akıllı Saat Aksesuar

Giyilebilir teknolojinin başlıca örnekleri olan akıllı saatler, bir kol saatine entegre edilmiş bilgisayar sistemleridir. Akıllı saatler, akıllı telefonunuz ile iletişim kurarak çalışır. Cep telefonuyla yapılabilen pek çok işlem ve daha fazlası, telefona gerek kalmadan akıllı saat ile yapılabilir. Bu işlemler, modelden modele değişiklik gösterir. Akıllı saatlerle yapılabilecek işlemlerden bazıları; telefon görüşmesi, mesaj gönderme, bildirim alma, fotoğraf çekme ve paylaşma olarak sıralanabilir. Ayrıca, sporseverlerin kullandığı adım sayma, nabız ölçme gibi fonksiyonlar da akllı saatlerin işlevleri arasında yer alır. Bunların yanı sıra kronometre, pusula, ajanda, alarm gibi uygulamalara hemen hemen tüm akıllı saatlerde yer verilir.

Akıllı Saat Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Akıllı Saat Aksesuar

Akıllı saat seçiminde öncelikle, ihtiyaçların ve saatin daha çok hangi amaçla kullanılacağının iyi belirlenmesi gerekir. Örneğin; spor yapmayı seven birisi için saatinde adım sayacının ve nabız ölçerin olması, aranılan bir özelliktir. Aynı şekilde müzik dinlemeyi seven birisi de akıllı saatinin geniş depolama alanına sahip olmasını ister. Kullanıcının, ihtiyaçlarını belirledikten sonra akıllı telefonuyla uyumlu bir akıllı saat alması gerekir. Akıllı saat fiyatları, markaya ve modelin sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösterir. Tüketici, tüm bu kriterler arasından kendisine en uygun olanı belirlemelidir.

Akıllı Saat Aksesuarları

Akıllı Saat Aksesuar

Yoğun bir tempoda geçen hayatınızı oldukça kolaylaştıran çözümler sunan akıllı saatler, pek çok kullanıcının vazgeçilmezidir. Ancak, aldığınız akıllı saatin kordon rengi, her anınızı yansıtmayabilir. Fakat, akıllı saat aksesuar unsurlarından olan saat kordonları ile bu teknolojiyi giymeyi ve kullanmayı sürdürebilirsiniz. Geniş bir renk yelpazesinde sunulan saat kordonları arasından sizi yansıtan bir rengi seçebilirsiniz. Böylece şıklığınızı tamamlayan fonksiyonel bir ürünü kesintisiz bir şekilde kullanmaya devam edersiniz. Akıllı saat aksesuar seçenekleri arasında yer alan diğer ürünler de koruyucu ekranlar ve şarj cihazlarıdır. Koruyucu ekranlar sayesinde saatinizin ekranını çizilmelere ve kırılmalara karşı koruyabilir; kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Akıllı saatlerin şarj edilme şekli, modelden modele farklılık gösterir. Bazı akıllı saatler, üzerinde yer alan mini USB portu vasıtasıyla şarj edilebilirken, bazıları da şarj yuvaları ile kablosuz olarak şarj edilebilir.

GittiGidiyor BLOG

Akıllı Saat ve Akıllı Bileklik Arasındaki Farklar

Akıllı Saat ve Akıllı Bileklik Arasındaki Farklar

Son yıllarda herkes tarafından tercih edilen akıllı saat ve akıllı bileklik modellerinden birine sahip olmak istiyor ama neyi seçeceğinizi bilemiyor musunuz? İşe sizin için derlediğimiz akıllı saat ve akıllı bileklik arasındaki farkları inceleyerek başlayabilirsiniz.

DEVAMINI OKU
Bir Akıllı Saat Almak İçin 9 Sebep

Bir Akıllı Saat Almak İçin 9 Sebep

Giyilebilir teknoloji denilince akla ilk gelen ürünlerden biri akıllı saatlerdir. Hayatımızın birçok alanında kolaylık sağlayan akıllı saatlere sahip olmak için 9 sebebi sizler için derledik!

DEVAMINI OKU
Akıllı Saat Aksesuarları Nelerdir?

Akıllı Saat Aksesuarları Nelerdir?

Son dönemin modası akıllı saatler hayatın hemen her alanında yerini almış durumda. Akıllı saatler kadar akıllı saat aksesuarları da kullanıcılar tarafından dikkat çekmekte. Peki nedir bu akıllı saat aksesuarları ve ne işe yarar? Akıllı saat aksesuarlarını ve tarzınıza uygun modelleri sizler için derledik.

DEVAMINI OKU