0
0

Siz de GittiGidiyor'dan sık alışveriş yapıyor musunuz?

O zaman GittiGidiyor Kazananlar Kulübü ile size özel avantajlardan
faydalanmaya başlayabilirsiniz.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü avantajlarından kimler yararlanabilir?

Bir yıl içinde ve
3 ayrı sepette

Toplam 500 TL ve
üzeri alışveriş yapın

Ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayın

Bir yıl içinde ve
3 ayrı sepette

Toplam 500 TL ve
üzeri alışveriş yapın

Ayrıcalıklardan yararlanmaya
hemen başlayın

Bir yıl içinde ve
3 ayrı sepette

Toplam 500 TL ve
üzeri alışveriş yapın

Ayrıcalıklardan yararlanmaya
hemen başlayın

Siz de kazananlardan mısınız?

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi olup olmadığınızı öğrenmek ve
kulübe özel avantajlar için lütfen üye girişi yapın.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'nde Sizi Bekleyen Ayrıcalıklar

Kampanyalar ve İndirim Fırsatları

Anında İndirim Kampanyaları

Yalnızca GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine özel anında indirim kampanyaları

Özel Avantajlı Günün Fırsatı

Günün Fırsatı bölümünde, seçili ürünlerde size özel avantajlı fiyatlar

Seçili ürünlerde ek indirimler

Her gün farklı ürünlerde GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine indirim fırsatı

Mobil Uygulamaya Özel İndirimler

GittiGidiyor mobil uygulamadan yapacağınız alışverişlere özel indirim kampanyaları

Müşteri Hizmetlerine Özel Ayrıcalıklar

Çağrı Merkezinde Öncelik
Telefon ve canlı yardım ile
destek hizmetine öncelikli erişim
Canlı Yardım Hizmeti
Canlı Yardım sisteminde
öncelikli destek hizmeti

Sık Sorulan Sorular (SSS)

1. GittiGidiyor Kazananlar Kulübü nedir?

Gittigidiyor Kazananlar Kulübü Gittigidiyor'un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan müşterilerine özel sunduğu bir ayrıcalıklar programıdır.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'nün ayrıcalıklarla dolu dünyasına katılanlar, kişiye özel indirimlerden, kampanyalardan ve indirimli ürünlerden yararlanabilir, Müşteri Hizmetleri'nden telefon ve canlı görüşme ile öncelikli hizmet alabilirler.

2. GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne nasıl katılabilirim?

GittiGidiyor üyeliğinizle, içinde bulunduğumuz günü baz alarak geriye dönük son bir yıl içerisinde üç farklı zamanda toplam 500 TL veya üzeri sipariş vermenizin ve siparişlerinize onay vererek alışverişlerinizi başarıyla tamamlamanızın ardından ertesi gün dahil olabilirsiniz.

3. GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne katıldıktan sonra ayrıcalıklarından ne zamana kadar yararlanabilirim?

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne katılım tarihinizden sonraki bir yıl boyunca size sunulan ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

4. Üyelik durumumu nasıl kontrol edebilirim?

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'nde olup olmadığınızı, üye girişi yaparak bu sayfadan kontrol edebilirsiniz. Son bir yıl içerisinde 3 ayrı siparişte* toplam 500 TL ve üzeri siparişinizine onay vererek GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olabilirsiniz.

*GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olabilmek için geriye dönük olarak son bir yıl içerisinde en az 3 ayrı sepette sipariş vermeniz gerekmektedir.

5. GittiGidiyor Kazananlar Kulübü ayrıcalıklarından yararlanmaya nasıl devam ederim?

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olduktan sonraki bir yıl içerisinde, GittiGidiyor üyeliğinizle, üç farklı zamanda toplam 500 TL veya üzeri sipariş vermeniz ve siparişlerinize onay vererek alışverişlerinizi başarıyla tamamlamanız gerekmektedir. Böylece son alışverişinize onay vermenizin ardından ertesi gün Gittigidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olur ve GittiGidiyor Kazananlar Kulübü ayrıcalıklarından bir yıl boyunca faydalanmaya başlayabilirsiniz.

6. GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesiyim Müşteri Hizmetleri'ne nasıl ulaşırım?

Kargo süreci, kampanyalar, sistemsel sorunlar, satış araçları, satış öncesi süreçler gibi konularda GittiGidiyor çağrı merkezine ulaşabilir ya da müşteri temsilcilerimizle canlı yardım yoluyla görüşebilirsiniz. Bunun için Müşteri Hizmetleri sayfasında destek almak istediğiniz başlığı seçin. Size çağrı merkezimizin telefon numarası ve müşteri temsilcisine bağlanmanız için kod numarası verilecektir. Kod numarasını kullanarak müşteri temsilcimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Müşteri Hizmetleri sayfamızdaki canlı yardım seçeneğini kullanarak müşteri temsilcimizle canlı görüşme yapabilirsiniz.

Canlı yardım ve telefon destek hizmetini haftasonu ve resmi tatiller haricinde 09:00 - 00:00 saatleri arasında alabilirsiniz.

Canlı Yardım ve telefon destek hizmeti olmayan yardım kategorilerinde ise 7/24 mesaj yoluyla müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

7. Bana özel indirimli ürünlere nasıl ulaşabilirim?

Günün Fırsatı bölümünde veya GittiGidiyor'daki GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine özel indirimli ürünler ikonuyla gösterilmektedir.

8. Tek seferde 500 TL ve üzeri sipariş verirsem GittiGidiyor Kazananlar Kulübü 'ne katılabilir miyim?

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü ayrıcalıklarından yararlanmanız için üç farklı sepette toplam 500 TL veya üzeri sipariş* vermeniz ve siparişlerinize onay vererek alışverişlerinizi başarıyla tamamlamalısınız. Tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapmanız durumunda, GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi olmanız için iki farklı zamanda daha GittiGidiyor üyeliğinizle alışveriş yapmanız gerekmektedir.

*Satın almayı düşündüğünüz ürün veya ürünleri alışveriş sepetinize ekleyip ve ödeme işlemini tamamladığınızda işleminiz bir (1) sipariş olarak değerlendirilecektir.

9. Bir yıl içinde 3 farklı zamanda, toplam 250 TL'lik sipariş verdim ve siparişlerimi onaylarak alışverişlerimi tamamladım. GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi olabilir miyim?

Siparişlerinizin toplam tutarı 500 TL ve üzeri olması gerekmektedir. GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi olmanız için en az 250 TL'lik sipariş daha vermeniz ve ödeme onayı vererek alışverişinizi tamamlamalısınız.

Örneğin 1 Ocak 2017 tarihinde 250 TL değerinde bir alışveriş yaptınız. 1 Ocak 2018 tarihine kadar 2 farklı sepette toplam 250 TL ve üzeri alışveriş yaparak işleminize onay vermeniz gerekmektedir. En son siparişe verdiğiniz onayın ardından bir yıl boyunca GittiGidiyor Kazananlar Kulübü ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

10. Kurumsal üyeyim, GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi olabilir miyim?

GittiGidiyor'un kurumsal üyeleri GittiGidiyor Kazananlar Kulübü programına dahil değildir.

Sayfa Başına Dön