Sepet
0
0

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü Kazandırıyor

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü, üyelerine farklı indirim oranları ve kampanyalarla ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Siz de Kazananlar Kulübü’ne üye olun, özel kampanyalardan, ekstra indirim fırsatlarından ve ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanın.

0

Nasıl Kazananlar Kulübü üyesi olunur?

GittiGidiyor üyesi olan, son bir yılda üç ayrı sepette 500 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes Kazananlar Kulübü üyesi olmaya hak kazanır.

0

Bir yıl içinde ve 3 ayrı sepette

0

0

Toplam 500 TL ve üzeri alışveriş yapın

0

0

GittiGidiyor Kazananlar Kulübüne katılın

0

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi misiniz?

Öğrenmek için hemen GittiGidiyor üyeliğinizle giriş yapın

Giriş Yap

Kazananlar Kulübü size özel avantajlar sunuyor, eşsiz ayrıcalıklar sağlıyor

0

Ekspres Para İadesi

Siparişten vazgeçtiğiniz an "Ekspres Para İadesi" seçeneği ile satıcının onayını beklemeden ürün bedelini geri alma avantajına sahip olun. Ekspres İade, başarılı satıcı rozeti sahibi, GittiGidiyor Cadde'de mağazası olan satıcıların, Günün Fırsatında belirli tutarın altında belirli ürünlerinde geçerlidir. Lojistik tarafından taşınan büyük desili ürünlerde ve cayma hakkı kapsamı dışındaki ürünlerde geçerli değildir.

0
0

Kazananlar Kulübü Yıldız Fırsatları

Yıldız Fırsatlar bölümünde yer alan popüler ürünlerde her gün ekstra indirimler sizi bekliyor.

0
0

İndirimlere Ek, Ekstra İndirimler

İndirimlere ek, ekstra indirim fırsatlarıyla alışverişin en avantajlısını siz yapın, her gün kazanın.

0
0

Kazananlar Kulübü Önce Müşterim Çözüm Merkezi

Size özel olarak tasarlanan Önce Müşterim Çözüm Merkezi ile telefon, e-posta veya canlı yardım hizmetlerinden ayrıcalıklı hizmet alın.

0
0

Kampanyalarda Öncelik Hakkı

Büyük indirim kampanyalarından herkesten önce haberdar olun ve indirimlerden ilk kez siz faydalanın.

0
0

Sürpriz Kazananlar Günü Kampanyaları

Binlerce ürünün gerçek indirimlerle satışa sunulduğu Kazananlar Günü kampanyalarından sadece siz yararlanın.

Merak Ettiğiniz Sorular

Gittigidiyor Kazananlar Kulübü Gittigidiyor'un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan müşterilerine özel sunduğu bir ayrıcalıklar programıdır.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'nün ayrıcalıklarla dolu dünyasına katılanlar, kişiye özel indirimlerden, kampanyalardan ve indirimli ürünlerden yararlanabilir, Müşteri Hizmetleri'nden telefon ve canlı görüşme ile öncelikli hizmet alabilirler.

GittiGidiyor üyeliğinizle, içinde bulunduğumuz günü baz alarak geriye dönük son bir yıl içerisinde üç farklı zamanda toplam 500 TL veya üzeri sipariş vermenizin ve siparişlerinize onay vererek alışverişlerinizi başarıyla tamamlamanızın ardından ertesi gün dahil olabilirsiniz.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne katılım tarihinizden sonraki bir yıl boyunca size sunulan ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'nde olup olmadığınızı, üye girişi yaparak bu sayfadan kontrol edebilirsiniz. Son bir yıl içerisinde 3 ayrı siparişte* toplam 500 TL ve üzeri siparişinizine onay vererek GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olabilirsiniz.

*GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olabilmek için geriye dönük olarak son bir yıl içerisinde en az 3 ayrı sepette sipariş vermeniz gerekmektedir.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olduktan sonraki bir yıl içerisinde, GittiGidiyor üyeliğinizle, üç farklı zamanda toplam 500 TL veya üzeri sipariş vermeniz ve siparişlerinize onay vererek alışverişlerinizi başarıyla tamamlamanız gerekmektedir. Böylece son alışverişinize onay vermenizin ardından ertesi gün Gittigidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olur ve GittiGidiyor Kazananlar Kulübü ayrıcalıklarından bir yıl boyunca faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kargo süreci, kampanyalar, sistemsel sorunlar, satış araçları, satış öncesi süreçler gibi konularda GittiGidiyor çağrı merkezine ulaşabilir ya da müşteri temsilcilerimizle canlı yardım yoluyla görüşebilirsiniz. Bunun için Müşteri Hizmetleri sayfasında destek almak istediğiniz başlığı seçin. Size çağrı merkezimizin telefon numarası ve müşteri temsilcisine bağlanmanız için kod numarası verilecektir. Kod numarasını kullanarak müşteri temsilcimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Müşteri Hizmetleri sayfamızdaki canlı yardım seçeneğini kullanarak müşteri temsilcimizle canlı görüşme yapabilirsiniz.

Canlı yardım ve telefon destek hizmetini haftasonu ve resmi tatiller haricinde 09:00 - 00:00 saatleri arasında alabilirsiniz.

Canlı Yardım ve telefon destek hizmeti olmayan yardım kategorilerinde ise 7/24 mesaj yoluyla müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

Günün Fırsatı bölümünde veya GittiGidiyor'daki GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine özel indirimli ürünler ikonuyla gösterilmektedir.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü ayrıcalıklarından yararlanmanız için üç farklı sepette toplam 500 TL veya üzeri sipariş* vermeniz ve siparişlerinize onay vererek alışverişlerinizi başarıyla tamamlamalısınız. Tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapmanız durumunda, GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi olmanız için iki farklı zamanda daha GittiGidiyor üyeliğinizle alışveriş yapmanız gerekmektedir.

*Satın almayı düşündüğünüz ürün veya ürünleri alışveriş sepetinize ekleyip ve ödeme işlemini tamamladığınızda işleminiz bir (1) sipariş olarak değerlendirilecektir.

Siparişlerinizin toplam tutarı 500 TL ve üzeri olması gerekmektedir. GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi olmanız için en az 250 TL'lik sipariş daha vermeniz ve ödeme onayı vererek alışverişinizi tamamlamalısınız.

Örneğin 1 Ocak 2017 tarihinde 250 TL değerinde bir alışveriş yaptınız. 1 Ocak 2018 tarihine kadar 2 farklı sepette toplam 250 TL ve üzeri alışveriş yaparak işleminize onay vermeniz gerekmektedir. En son siparişe verdiğiniz onayın ardından bir yıl boyunca GittiGidiyor Kazananlar Kulübü ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

GittiGidiyor'un kurumsal üyeleri GittiGidiyor Kazananlar Kulübü programına dahil değildir.

Sayfa Başına Dön