GittiGidiyor'un ayrıcalıklı dünyasına hoş geldin!

Online alışverişi kolaylaştıran uygulamalar ve ayrıcalıklı hizmetler ile güvenli bir alışveriş deneyimine hazır ol

Hızlı ve Güvenli Alışveriş

GittiGidiyor'da kredi kartı veya banka kartı ile alışveriş yapmak güvence altındadır. Kredi kartı bilgilerin Thawte şirketinden lisanslı özel bir şifreleme ile ilgili bankaya aktarılır ve bankadan gelen cevaba göre işlem gerçekleştirilir. 128 bit SSL, çalıntı kart numarası kullanımını engelleyen CVC2 kimlik kontrolü ve 3D Secure güvenlik uygulaması ile ödeme altyapısında yüzde 100 güvenlik sağlanmıştır. Kartlarını GittiGidiyor'a kaydederek hem kayıtlı kartlara özel indirimlerden yararlanabilir hem de alışverişini kolayca tamamlayabilirsin.

Sıfır Risk Sistemi

İnternetten alışverişi daha güvenli kılan ödeme-onay sistemidir. Sıfır Risk sayesinde internetten kolaylıkla alışveriş yapabilir; teslim aldığın ürünleri görüp inceledikten sonra onay verirsin, onayınla birlikte ürün bedeli satıcının banka hesabına aktarılır. Böylece risk almadan alışverişini tamamlayabilirsin. GittiGidiyor'daki tüm ödemeler Sıfır Risk güvencesiyle gerçekleşir.

Kazananlar Kulübü

Kazananlar Kulübü, GittiGidiyor'un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan müşterilerine sunduğu bir ayrıcalıklar programıdır. Kazananlar Kulübü'ne katılanlar, üyelere özel kampanyalardan ve popüler ürünlerin ekstra indirimlerinden yararlanabilir, müşteri hizmetlerinden telefon ve canlı yardım önceliği alabilir.

Yurt Dışından Alışveriş

Alışverişte sınırları kaldırıyoruz. Türkiye'de arayıp da bulamadığın ürünleri yurt dışından güvenli ve hızlı bir şekilde satın alabilirsin. Kargo ve gümrük bedeli ödemeden hızlı teslimat imkanıyla yurt dışından alışveriş sadece bir tık uzağında.

GittiGidiyor Express

GittiGidiyor Express, Adalar ve Şile bölgesi hariç İstanbul içi tüm bölgelere sunulan, saat 13.00'a kadar verilen siparişlerde geçerli ertesi gün teslimat hizmetidir. GittiGidiyor Express geçerli ürünleri sepetine ekleyerek, binlerce üründe hızlı teslimat avantajından faydalanabilirsin. Siparişlerin ertesi gün güvenle kapına gelir.

Kolay İade

GittiGidiyor'da satın aldığın ürünü 14 gün içinde kolayca iade edebilirsin. Hesabım-Siparişlerim sayfasında, ürünün bulunduğu satırdaki "İadeyi Başlat" butonuna tıkladıktan sonra iade nedenini seçip yönlendirmeleri takip ederek iade talebini oluşturabilirsin. Ürünü hasar görmeyecek şekilde faturası ile beraber paketledikten sonra kargo görevlisine GittiGidiyor iade kodu ile birlikte teslim etmen yeterli.