GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Gimpet

markasında 569 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Gimpet kedilerin daha sağlıklı bir şekilde gelişmesi için farklı pek çok ürün imal eden bir markadır. Zaman içerisinde Gimcat olarak da adlandırılmaya başlanan Gimpet vitamin, yaş mama, kedi macunu gibi ürünleriyle dostunuzun daha zinde olmasını sağlar. Özellikle vitamin eksikliği çeken kediler Gimpet'in multivitaminleriyle beslenebilirken, ödül mamaları da onları sevindirmenizi sağlar. Siz de detaylı ürün sorgusu ve kolay alışveriş imkanının sunulduğu kategorimizden hızlıca alışveriş yapabilirsiniz!

Gimpet, Gimcat Kedi Vitamini Ürünleri

Farklı pek çok canlı gibi kediler de tükettikleri mamalardan vitamin ihtiyaçlarını gidermelidir. Şayet kedinizin beslenme programı bu noktada yeterli gelmiyorsa Gimpet ya da diğer adıyla Gimcat vitaminleri yanınızda! Üstelik bu vitaminlerin birçoğu ton balıklı, peynirli gibi tatlarla donatıldığından kedinizin damak tadına da uygun olabilir. Kedilerin patilerini, vücutlarını yalamaları sonucu midelerine giren tüyler, kıllar ileride ciddi sonuçlar doğurabildiğinden bir Gimcat multivitamini ile kesin çözüme ulaşabilirsiniz! Doğal ve aromatik maltla zenginleştirilen bu tür multivitaminler bitkisel yağlara, diyet liflere, TGOS katkılı laktoz türevlerine sahiptir. Tüy yumakları başta olmak üzere kedinizin midesine giren, ancak sindirilemeyen pek çok madde bu multivitaminler sayesinde doğal yollarla dışarı atılır. Peynirli Gimcat multivitaminleri ise A, E, B2, B12, K3 vitaminleriyle zenginleştirilir. Böylece kedinizin yalnızca bağışıklık sistemi güçlenmez. Görme yeteneğinde artış, tüy dökülmesinde yavaşlama, hafızayı güçlendirme gibi olumlu sonuçlar da yaşanır. Gimcat multivitamin 100 gr, 50 gr gibi farklı ağırlık hacimleriyle kategorimizde satışa sunulmaktadır. Siz de Gimcat takviyeleri ile kedinizin aşamadığı pek çok soruna etkili çözümler sağlayabilirsiniz.

Gimpet, Gimcat Kedi Mamaları

Gimpet veya diğer ismiyle Gimcat sunduğu yaş ve ödüllü mamalarıyla kedinize ziyafet sunar. Gimcat ödül maması ürünleri arasında örneğin biftekli mamaları tercih edebilirsiniz. Oldukça lezzetli olan bu mamalar dolguyla kaplı gevrek ödüllerdir. Kokusu ve yapısı itibarıyla kedinizi cezbedecek olan bu ürünler tüylerin ve sindirilemeyen gıdaların vücuttan doğal yolla dışarı atılmasını da sağlar. Kurutulmuş sığır eti, tahıl, balık ve balık yan ürünlerine sahip biftekli ödül mamalarını, somonlu çeşitler takip eder. Ham protein ve ham yağ oranları dengeli olan bu ödül mamaları da kedilerin tüy ve cilt sağlığının gelişmesine yardımcı olur. Gimcat kedi ödülleri arasında tavuklu & ciğerli, balıklı çubuk, tahılsız kuzulu gibi pek çok mama da bulunmaktadır. En az kuru mamalar kadar önemli olabilen yaş mamalara da Gimcat ile ulaşabilirsiniz. Tavuklu, ton balıklı, karidesli gibi tatlara sahip Gimcat yaş mamaları da kedinizin beslenme programını zenginleştirmenizi sağlayabilir. Lezzetli jöle içerisinde gevrek ve protein zengini tavuk eti parçacıkları bulunan tavuklu yaş mamalar çok idealdir. Siz de Gimcat yaş mamaları ile kediniz için leziz ve sağlıklı konserve mamalara sahip olabilirsiniz.

Gimpet, Gimcat Kedi Macunları

Çeşitli formlarda satışa sunulan kedi maltları arasında macunlar en çok tercih edilenler arasındadır. Tüplerde macun kıvamında bulabileceğiniz Gimcat kedi macunu ürünleri de idrar yolu sağlığına, tüy sağlığına iyi gelen pek çok çeşide sahiptir. Ayrıca multivitaminlerle kombine edilen Gimcat kedi macunlarını da tercih edebilirsiniz. İdrar yolu enfeksiyonlarının azalmasına yardımcı olan macunlar aradığınız kedi maltı olabilir. Bu çeşitler idrar taşlarının oluşmasına neden olan gıda parçacıklarının da giderilmesinde kolaylık sağlar. Arpa, rafine ayçiçek yağı, maya, kabuklu deniz ürünleri içeriklerine sahip bu mamalarla kedinizin idrar problemlerine son verebilirsiniz. Deri ve tüy sağlığına faydası dokunan macunlar da vitamin zengini ürünlerdir. Ayrıca sahip olduğu biotin, taurin gibi içerikler de tüy ve tırnak dayanıklılığından kalp fonksiyonuna kadar birçok noktada olumlu etkisini gösterir. Siz de Gimpet ürünleriyle kedinizin daha özenli bir şekilde gelişmesini sağlayabilirsiniz. Markanın diğer ismiyle sitemizde yer alan kategoriyi incelemek isterseniz de Gimcat sayfasını ziyaret edebilirsiniz.