GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Kuruyemiş, Cips

kategorisinde 4823 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kuruyemiş, Cips

Besleyici ve enerji verici özellikleriyle öne çıkan kuru yemişler oldukça taze şekilde paketlenmiştir. Hava almayacak şekilde ambalajlanan ürünler arasında cipsler de yer alır. Kuru yemiş, cips markaları oldukça çeşitli bir ürün zenginliği yaratır. Fındık, fıstık gibi kuru yemişlerin yanı sıra ay çekirdeği ve kabak çekirdeği gibi ürünler de atıştırmalıklar arasında bulunur. Karışık kuru yemişler, farklı ürünleri bir arada içermeleriyle ağız tadınıza uygun bir zenginlik yaratır. Kuru yemiş, cips çeşitleri farklı aromaları da içerir. Acı sos ihtiva eden cipslerin yanı sıra acı soslarla tatları değiştirilmiş lezzetli kuru yemişler de bulunur.

Tazelikleriyle Beğeni Toplayan Ürünler

Kuruyemiş, Cips

Kuru yemiş ve cips çeşitleri üreten markalar, gramajlarına göre sipariş edebileceğiniz birçok ürün geliştirir. Bütçenize göre sipariş edebileceğiniz atıştırmalıkları kuru yemiş, cips fiyatları yönünden ekonomik şekilde satın alabilirsiniz. Kabuklu ve kabuksuz Antep fıstığı çeşitlerini hem atıştırmalık olarak hem de tatlılarınıza lezzet katmak için kullanabilirsiniz. Kabuklu ve kabuksuz fındıklar da tatlılarınıza katabilmeniz için uygundur. Enerji verici yapılarına ek olarak protein ve lif kaynağı olmalarıyla da dikkat çeken cevizleri de baklavalarınıza ekleyebilirsiniz. Çekirdek çitlerken tabağınıza farklı kuru yemişlerden katmanız, daha lezzetli bir şekilde vakit geçirebilmenize yardım eder. Bademler magnezyum ve kalsiyum bakımından oldukça zengindir.

Cips ve Çerezlerle Partilerinize Lezzet Katın

Kuruyemiş, Cips

Evinizde parti verirken, televizyonda sinema keyfi yaparken ya da çeşitli kutlamaları gerçekleştirirken cips ve çerez çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Yılbaşı kutlamalarında ya da evinizde maç izlerken de kuru yemiş tüketmeniz keyfinizi artırmanıza yardım eder. Farklı aromalarla üretilen cipsler baharatlı tatlarıyla dikkat çeker. Biber aromalı cipslere ek olarak peynir aromalı ve soğan tadına sahip cips çeşitleri de önemli markalar tarafından üretilir. Paket tasarımlarıyla tüketim kolaylığı yaratan cipsleri çay, kol gibi içeceklerle beraber zevkli bir şekilde tüketebilirsiniz. Yuvarlak hatlara sahip cips çeşitlerine ek olarak kare şeklinde ya da uzunlamasına üretilmiş cipsler de bulunur. Daha fazla atıştırmalık için Çikolata ve Şekerleme kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Kuru Yemiş, Cips Çeşitleriyle Enerji Takviyesi Yapın

Kuruyemiş, Cips

İçeriğinde yoğun oranda antioksidana yer veren kuru üzümlere kuru yemişler arasından ulaşabilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendiren kuru üzümler enerji elde etmeniz için de idealdir. Sade olarak yiyebileceğiniz gibi, bozanıza katarak da tüketebileceğiniz leblebiler kendinizi tok hissetmenize yardım eder. Çeşitli vitaminleri ve mineralleri de içeren leblebiler oldukça besleyicidir. Karışık kuru yemişlerle çekirdek, fıstık, badem gibi lezzetlere bir arada erişebilirsiniz. Özel karışımlarla ağız tadınıza uygun kuru yemişleri keyifli bir şekilde tüketebilmeniz mümkün hale gelir. Yüksek bakır oranına sahip olan kuru yemişler içerisinde bulunan kajular kemik ve saç sağlığı için faydalıdır. Kaju fıstığının içerisinde yağda çözünen çeşitli vitaminler yer alır. Tüm gıda ürünleri için Gıda kategorimizi ziyaret edebilir, daha fazla Süpermarket ürün çeşidini Süpermarket kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Kullanım Avantajları

  • Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu çeşitli mineralleri ve vitaminleri kuru yemişlerle alabilirsiniz.
  • Kabuklu ve kabuksuz kuru yemişler arasında Antep fıstıklarına ek olarak yer fıstıkları da yer alır.
  • Kuru kayısı ve kuru incir gibi meyveler, kuru yemişlerle beraber tüketebilmeniz için uygundur.
  • Patates cipslerine ek olarak mısır cipsleri de televizyon izlerken zevkle tüketebileceğiniz atıştırmalıklardandır.
  • Düşük yağ oranına sahip cipsler baharatlı ürünlerin yanı sıra baharat içermeyen sade çeşitlere de sahiptir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kuru yemişlerin boğazınıza takılmaması için su, çay, kola gibi içecekleri de yanınızda bulundurabilirsiniz.
  • Kabuklu kuru yemişleri dikkatle ayırmanız, sorunsuz bir şekilde bu yiyecekleri tüketebilmenizi sağlar.
  • Kuru yemişlerinizin ve cipslerinizin paketlerini kullanım sonrasında sıkıca kapatmaya dikkat ederek bayatlamaya karşı önlem alabilirsiniz.
  • Yanınızda kâse bulundurmanız, çekirdeklerin ve fıstıkların kabuklarının çevreye saçılmasını önler.
  • Baklava, kadayıf gibi tatlılarda fıstık, ceviz gibi kuru yemişleri incelterek kullanmaya özen göstermeniz gerekir.