GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Gıda

kategorisinde 89003 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Gıda

Gıda markaları et, tavuk ve balık ürünleri, süt ve şarküteri ürünleri gibi birçok yiyecekle kullanıcılarına hizmet eder. Sucuk, pastırma gibi gıdalarla günün farklı öğünlerinde lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. İnek sütünden keçi sütüne kadar birçok süt çeşidi de gıda ürünleri arasındadır. Peynir ve zeytin gibi kahvaltılıkları gıda fiyatları açısından uygun şekilde, şarküteri ürünleri arasından sipariş edebilirsiniz. Kaşar peyniri ve beyaz peynir gibi süt ürünleri kalsiyum bakımından son derece besleyicidir. Yeşil ve siyah zeytinlere hem çekirdekli hem de çekirdeksiz olarak ulaşabilirsiniz.

Evinize Zenginlik Katın

Gıda

Yemeklerinizi zeytinyağı ile daha da lezzetli ve sağlıklı hale getirebilirsiniz. Ayçiçek yağı ve mısır yağı gibi ürünler de uygun miktarda sıvıyağ kullanarak yemek hazırlayabilmenize yardımcı olur. Teneke kutularda yer alan sıvıyağ çeşitleri mutfağınızda yağınızı güvenli bir şekilde saklayabilmenizi sağlar. Ağız tadınıza uygun yağlar hem besleyici özellikleriyle hem de lezzetleriyle beğeninizi kazanır. Kahvaltılarınızı daha tatlı hale getirmek için çiçek balı çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Petek halindeki balların yanı sıra kavanoz içerisinde yer alan ballar da bulunur. Kahvaltı saatlerinize lezzet katmak için sipariş edebileceğiniz tahin ve pekmez çeşitleri farklı gramajlarla üretilmiştir. Susamın ve üzümün lezzetini tahin ve pekmez karışımlarıyla da sofranıza taşıyabilirsiniz. Şeker ve tuz ürünleri yemeklerinizi ve pastalarınızı tatlandırabilmenize yardım eder.

Sağlıklı Gıdalarla Yemeklerinizin Lezzetini Artırın

Gıda

Süzme yoğurt, kaymaklı yoğurt ve kaymaksız yoğurt gibi süt ürünleriyle sofranızdaki yiyecekleri çeşitlendirebilirsiniz. Taze kaşar ve eski kaşar çeşitleri, tost yaparken kullanabileceğiniz ürünler arasında ter alır. Evinizdeki dolaplarda yer verebileceğiniz un ve unlu mamüller ile hamur işi yiyecekleri kolayca hazırlayıp tüketebilirsiniz. Mayalı ya da mayasız olarak hazırlayabileceğiniz hamurlarla, hem tatlı hem de tuzlu yiyecekler elde edebilmeniz mümkün hale gelir. Dondurulmuş gıda ürünleri arasında da hamur işi yiyecekler yer alır. Hazır gıda ve dondurulmuş gıda çeşitleri dondurucunuzda yer verebileceğiniz ürünleri içerir. Pizza, börek, makarna ve mantı gibi gıda ürünlerini sipariş ederek buzdolabınızdaki yiyeceklerin çeşidini artırabilirsiniz. Yemeklerinizde ve tatlılarınızda kullanabileceğiniz sebze, meyve çeşitleri de gıda ürünleri arasında bulunur. Yemeklerden sonra ağzınızı tatlandırmak için tüketebileceğiniz meyve çeşitlerine gıda ürünleriyle ulaşabilirsiniz. Bal, reçel gibi kahvaltılıklar sabah saatlerinde yiyebileceğiniz tatlı ürünler arasındadır.

Öğünlerinize Gıda Ürünleriyle Çeşitlilik Katın

Gıda

Mercimek, fasulye gibi kuru bakliyat ürünleriyle yemeklerinizi daha besleyici hale getirebilirsiniz. Pilavlık pirinç çeşitlerine ek olarak bulgur çeşitleri de besleyici yemekler yapabilmenize yardımcı olur. İrmik helvası yaparken kullanabileceğiniz irmiklerle lezzetli tatlılar elde edebilirsiniz. Toz ve küp şekerin yanı sıra çeşitli çikolata ve krema soslarıyla da tatlılarınızı daha lezzetli hale getirebilmeniz kolaylaşır. Sos ve sirke çeşitleri salatalarınızı daha lezzetli hale getirmenizi sağlar. Tatlıları süslemek için Hindistan cevizine ek olarak fındık da sipariş edebilirsiniz. Fıstık, badem, kaju gibi kuru yemiş ürünlerini de içeren gıda maddeleriyle son derece lezzetli yiyecekler tüketebilmeniz mümkün hale gelir. Konserve gıda ürünlerinin yanı sıra kurutulmuş gıda çeşitleriyle de evinizde birçok yiyeceğe yer verebilirsiniz. Yemeklerinize salça katmanız kıvam kazandıran bir ürünle lezzet elde edebilmenizi sağlar. Daha fazla Süpermarket ürün çeşidini Süpermarket kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Kullanım Avantajları

  • Gıda maddeleri protein ve vitamin içeren birçok yiyecek çeşidini içerir.
  • Süt ürünleri kalsiyum alabilmenize yardım eder.
  • Kırmızı etlerden üretilen pastırma, sucuk gibi ürünlerle bol protein alabileceğiniz yemekler hazırlayabilirsiniz.
  • Kuru bakliyat ürünleri, evinizdeki kilerde uzun kullanım ömründen yararlanarak saklayabilmeniz için uygundur.
  • Baharat çeşitleriyle yemeklerinize pul biber, nane, karabiber gibi ürünlerle tat katabilirsiniz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Dondurulmuş gıdaları çözülmelerinden sonra yeniden dondurmamaya dikkat ederek, sağlıklı bir şekilde tüketim gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bal ve reçel gibi kahvaltılıklara özel kâseler kullanmanız, bu gıdaları sofranıza kolayca yerleştirebilmenizi sağlar.
  • Tereyağınızı buzdolabınızda saklamaya dikkat ederek erime sorununu önleyebilirsiniz.
  • Müsli ve gevrek çeşitlerini sütle beraber kullanmanız besleyici bir kahvaltı yapabilmeniz için idealdir.
  • Şeker hastaları için üretilen diyabetik gıdaları kullanmaya dikkat etmeniz, şeker tüketiminizi azaltmanıza yardım eder.