Popüler Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara

Genel Konular

kategorisinde 22 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Genel Konular

GittiGidiyor.com kitap kategorisinde, genel konularda kaleme alınmış birbirinden etkileyici yayınlar beğeninize sunuluyor. Edebiyattan psikolojiye, çocuk edebiyatından politikaya dek pek çok alanda yazılan kitaplar, uzman yazarların imzasını taşıyor. Pek çok marka ve yayınevi tarafından basılan kitaplar, uygun fiyatlar ile satılmaları sayesinde de övgü topluyor.

Edebiyat Eserleriyle Tanışın

Genel Konular

Etkileyici konuları, sürekleyici anlatımları ve farklı içerikleriyle size bambaşka dünyaların kapılarını aralayan edebiyat kitapları, her zevke ve tarza hitap eden seçenekleriyle büyük beğeni kazanıyor. Gülseren Budayıcıoğlu'ndan Camdaki Kız, Dan Brown'dan Dijital Kale, Jean Christophe Grange'dan Ölüler Diyarı, Zülfü Livaneli'den Huzursuzluk, Elif Şafak'tan On Dakika Otuz Sekiz Saniye gibi çok sayıda eserin bulunduğu kategori, her biri dünya edebiyatında kendine has bir yer edinmiş usta yazarların ölümsüz çalışmalarından oluşuyor. Klasik, modern ve postmodern anlatılardan oluşan edebiyat eserleri, edebiyatın tarihsel gelişimini gözlemlemek isteyenler için de eşsiz birer kaynak olarak öne çıkıyor.

Psikolojinin Sırlarını Çözün

Genel Konular

Kategoride yer alan psikoloji kitapları, insan beyninin sırlarını başarıyla deşifre ederken kendini ve çevresini daha iyi anlamak isteyenlerin de yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Sigarayı bırakma, depresyonla mücadele, ergenlik dönemiyle baş etme gibi kavramlara kısa ve açık çözümler getiren cep kitapları serisi, günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz psikolojik ipuçlarını size sunuyor. Psikolojiyi derinlemesine ele alan inceleme ve araştırma eserleri sizi adeta insan ruhunda bir gezintiye çıkarırken Hedef ve Hayallerin İçin Başarıya Gülümse, Psikotest, Olağan Psikopatlar gibi psikolojinin farklı yönlerini ele alan eserler ise psikolojinin az bilinen yönlerini aydınlığa kavuşturuyor.

Çocuk Kitaplarını Keşfedin

Genel Konular

Çocuklar için kaleme alınan kitaplar, birbirinden renkli tasarımları ve zengin içerikleriyle çocuklara okuma aşkı kazandırıyor. Penguenler Uçamaz, Berenstain Ayıları, Balina Baliba ile Dikkatimizi Güçlendirelim ve Dikkat İcat Çıkabilir gibi eğlenceli kitaplar; çocuklara bilim, matematik, fizik, kimya ve sosyal beceriler gibi konularda eşsiz katkılar sağlıyor. Kategoride ayrıca çocuklarınızı daha yakından tanımanıza yardımcı olacak rehber eserler de bulunuyor. İlkim Öz tarafından seri halde hazırlanan çocuk yetiştirme rehberleri; Çocuk ve Kişilik, Çocuk ve Eğitim, Çocuk ve Aile, Çocuğun Gelişim Dönemleri ve Çocukta Uyum ve Davranış Bozuklukları gibi konuları ele alıyor. Adem Güneş ve Dr. Elif Pınar Çakır gibi uzmanların yazdığı çocuk eğitimi kitapları ise ailelere doğumdan ergenlik sürecine kadar çocuklarına nasıl davranmaları gerektiğini bilimsel bir dille aktarıyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Beğendiğiniz bir edebiyatçının tüm kitaplarını satın alarak yazarın edebi gelişimini gözlemleyebilirsiniz.
  • Aynı konulardaki farklı kaynakları bir arada okuyarak görüş ve yorum farklılıklarından beslenebilirsiniz.
  • Psikolojik ipuçları kitaplarını set halinde satın alarak ihtiyaç duyduğunuz her konuda faydalanabilirsiniz.
  • Çocuğunuz için çok sayıda okuma kitabı satın alarak küçük yaştan itibaren okumaya yönelmesini sağlayabilirsiniz.
  • Çocuk yetiştirmeyle ilgili kaynakları toplu halde satın alarak çocuğunuzun her dönemi için doğru davranış modellerini öğrenebilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Kategorideki hobi kitaplarını satın alarak boş vakitlerinizde kendinizi geliştirebileceğiniz hobiler edinebilirsiniz.
  • Sevdiklerinize, aile bireylerinize ve tüm dostlarınıza ilgi alanlarına uygun kitaplar armağan edebilirsiniz.
  • Kategorideki bilimsel kitapları çocuklarınıza okutarak küçük yaştan bilime ilgi duymalarına yardımcı olabilirsiniz.
  • Etkili diyetleri ve doğru beslenme yöntemlerini anlatan kitaplardan satın alarak daha sağlıklı bir yaşama kavuşabilirsiniz.
  • Kategoride yer alan kitaplar, farklı markalar ve yayınevleri tarafından basıldığı için aralarında fiyat farklılıkları bulunabilir.