Sepet

Geri Satıcı Açıklaması

Canon Powershot SX70 HS Fotoğraf Makinesi
(#489460470)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
 • Marka : Canon
 • Çözünürlük (Megapiksel) : 18.0 - 20.9 MP
 • Optik Zoom : 10x ve üzeri
 • Durum : Yeni
 • Garanti : Var, Başlamamış
 • Model :
 • Kutu : Var, Açılmamış
 • Garanti Süresi : 18 - 24 Ay
 • Garanti Geçerlilik Yeri : Türkiye
 • Renk : Siyah
 • Menşei : Diğer

Canon Powershot SX70 HS Fotoğraf Makinesi Canon PowerShot SX70 HS, ilave lenslere ihtiyaç duymadan bir DSLR' nin çok yönlülüğünü ve stilini isteyenler için birinci sınıf bir sabit lensli fotoğraf makinesidir. 65x optik zoom ve 130x dijital ZoomPlus seçenekleri sunan hafif kamera, uzun mesafeli çekimler için idealdir, Makro Modu ise yakın çekimler için mükemmeldir.
 
Canon'un son teknoloji DIGIC 8 işlemcisi, sıkıştırılmamış RAW biçiminde fotoğraf çekmenizi sağlar ve ayrıca 60 fps'ye kadar yüksek kaliteli 4K HD video çekimi seçeneği de vardır.
Bluetooth ve Wi-Fi desteğiyle, Otomatik Görüntü Aktarımı kullanarak çekim yaptıktan hemen sonra görüntüleri bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza senkronize edebilirsiniz ve Uzaktan Canlı Görüntü, Camera Connect uygulamasını kullanarak görüntüleri görüntülemenizi ve çekmenizi sağlar.

Genel Özellikler

 • 20.3MP CMOS Sensörü
 • DIGIC 8 Görüntü İşlemcisi
 • 65x Zoom Lens
 • 21-1365mm (35mm Eşdeğeri)
 • 2.36m-Dot OLED Elektronik Vizör
 • 4K UHD Video Kaydı
 • Görüntü sabitleme
 • Dahili Wi-Fi ve Bluetooth
 • 10 fps'ye kadar Sürekli Çekim
 • Zoom Çerçeveleme Yardımcısı
 
          
  
OLED EVF 2.360.000 nokta      3.0   
   
     
 
canon ile ilgili görsel sonucu
 
İnanılmaz 65x Optik Zum, 5 duraka kadar görüntü sabitleme ve 4K video kaydıyla, eğlenceyle dolu aile anlarından hayat boyu bir kez seyahate çıkma ve maceralara kadar, uzak manzaralar, ultra geniş manzaralar ve muhteşem, kare dolgulu, yakın çekim makro çekimler dahil olmak üzere her şeyi bir PowerShot SX serisi kamerayla yakalayın. Sezgisel kontrollerle birleştirilmiş parlak ve ayrıntılı bir elektronik vizör, fırsatın kendisini sunduğu gibi inanılmaz anları yakalamanızı sağlar.

  close up of bird captured on canon camera
 

65x Optik Zum

Yürüdüğünüz mesafede uçan kuşları yakalamak, gökdelenin üzerine mimari detaylar çekmek ve bir sporcunun yüzündeki ifadeyi standlarda yukarıdan görmek - tümleşik lensli kompakt bir kameradan görmek - hayal edin. Süper kontrol edilebilirliğe sahip olan hafif, Canon PowerShot SX70 HS kameradaki 65x Optik Zum objektifi hem optik mühendisliğin harikası hem de Orijinal Canon Lens'tir ; bu, yakaladığınız görüntülerin doğal ve gerçek anlamda gerçek olacağı anlamına gelir. geniş açılı uçta veya aşırı telefoto ucunda oldukça ayrıntılı ve yakın çekim makro çekimler yapıyoruz.
 
  Specification-Icons - Header Image

İkili Algılama IS

 telefoto lensinin en uzağında bile güvenilir görüntü dengeleme sağlamak için Dual Sensing IS'in ileri teknolojisine güvenin . Yanlış fotoğraf makinesinden veya gövde hareketinden istenmeyen sarsıntıların düzeltilmesine yardımcı olarak, keskin ve net görüntüler üretebilir.


20,3 Megapiksel CMOS Sensörü

Canon PowerShot SX70 HS fotoğraf makinesi güçlü görüntüleme performansı için 20,3 Megapiksel Yüksek Hassasiyet CMOS sensör bulunuyor. Gelişmiş bir ışık yakalama tasarımı kullanarak, düşük ışıkta bile net, ayrıntılı sonuçlar veren düşük ISO değerlerinde yüksek ISO çekimi için yüksek hassasiyet sağlar. Ayrıca, önemli anları yakalamanıza yardımcı olan yüksek hızlı performans için hızlı sürekli çekim ve hızlı otomatik odaklama sağlar.
 

DIGIC 8 Görüntü İşlemcisi

otomatik odaklama performansı artırmaya yardımcı olur diğer birçok gelişmiş özellikleri ile 4K UHD 30p video ve yardımcıları ateş sağlar DIGIC 8 Görüntü İşlemci sahiptir. Fotoğrafın parlak kısımlarında renk ve ayrıntıyı koruyarak, yayılan alanları en aza indirmeye yardımcı olan gelişmiş bir Otomatik Aydınlatma Optimize Edici ile birlikte gelir. High (Yüksek) olarak ayarlandığında, renkler arasındaki geçişleri bile düzgünleştirerek etkileyici bir şekilde gün doğumu ve gün batımı fotoğraflarını çekmenize yardımcı olur.

4K Video Kaydı 

Süper yüksek çözünürlüklü, sinematik sonuçlar için 4K videoları 30 fps'ye kadar kare hızında yakalayın. Full HD çözünürlüğünün neredeyse dört katı kayıtta, konunuzu çarpıcı bir netlikte görebilirsiniz. Güzel hızlandırılmış videolar, özel Time-Lapse Movie modu ile 4K'da kolayca ve kolayca oluşturulabilir. Ayrıca, video kayıtlarınızdaki hareketsiz görüntüleri elde etmek için 4K kare kırpma 'nin gücünü kullanabilirsiniz. Bunların hepsi ek bir yazılıma ihtiyaç duymadan kamera içinde mümkündür. Çekeceğiniz yüksek kaliteli videoya uyması için ciddi ses kaydı için isteğe bağlı bir harici mikrofon (Ø3,5 mm) da sağlanır.

 Dahili Wi-Fi ® Özelliği

Wi-Fi kullanmak için tasarlanmıştır. Hızlı ve kolay bağlanabilir. Ücretsiz Camera Connect uygulamasını kullanarak dosyaları doğrudan uyumlu bir akıllı cihaza aktarabilir. Görüntüleri akıllı cihazınıza aktarmak için basitçe Camera Connect uygulamasına bağlanın, ardından paylaşın ve cihazdan doğrudan çeşitli sosyal medya sitelerine ve web servislerine yükleyin veya doğrudan uyumlu kablosuz Canon yazıcılara yazdırın.
 

Dahili Bluetooth ® Özelliği

Bluetooth ® eşleştirme, ücretsiz Canon Camera Connect uygulamasını kullanarak kamerayı uyumlu akıllı cihazlara bağlamanıza yardımcı olur. Bu düşük enerjili kablosuz bağlantı, Canon  PowerShot SX70 HS   uzaktan kontrolüne izin verirken pil ömrünün korunmasına yardımcı olur . Telefonunuzdan sürekli güncellenen GPS konum verisi gönderir ve yakaladığınız şeyi coğrafi olarak etiketlemenizi sağlar; Ayrıca , uyumlu akıllı telefonunuzu vizör olarak kullanmak, daha önce çekilmiş fotoğrafları ve videoları kontrol etmek ve indirmek için doğrudan bir Wi-Fi ® bağlantısı kurabilirsiniz.

 Uzaktan çekim

Kablosuz özellikleri, uyumlu akıllı aygıtlarınızı Canon Camera Connect uygulaması ile uzaktan kontrol etmek için kullanmanıza olanak tanır; bu, kendi portrelerinizde ve grup çekimlerinde veya uzaktan çekim yapmak için (kamera kablosuz olduğu sürece) aralık). Bluetooth ® ile uzaktan uzaktan çekim yapmak için isteğe bağlı Kablosuz Uzaktan Kumanda BR-E1'e de bağlanabilirsiniz.

bluetooth ile ilgili görsel sonucu
 

 5 Eksenli Görüntü Sabitleme Özelliği Sayesinde Titreşimsiz Net Görüntüler

Bu makine ile net, sabit görüntüler elde etmek kolaydır , hatta tripod kullanmadan düşük ışıkta bile. Bunun nedeni, kameranın Canon'un yenilikçi Intelligent IS'si ile donatılmış olması ve inanılmaz derecede kararlı sonuçlar için 5 adede kadar durması. Sistem otomatik olarak kamera hareketini analiz eder ve çekim durumu için en iyi sallama düzeltme yöntemini uygular

 

10Fps Çekim Hızıyla Anlık Görüntüleri Kaçırmayın

Çekimlerinizin keskin kalmasına yardımcı olmak için otomatik netleme izleme özelliğiyle, hızı koruyabilir ve 10,0 fps'ye kadar çekim yapabilirsiniz - spor, vahşi yaşam, hareketli nesneler veya öngörülemeyen her şey için ideal.
 
dad and son jumping into the ocean
 
What's In The Box
 
Teknik Özellikler
 
Piksel 20.3 Megapiksel 
Algılayıcı Sensör 1 / 2.3 "CMOS
Dosya formatları Fotoğraf : JPEG 
Filmler: AVC / H.264, MP4 
Ses: AAC
maksimum çözünürlük 5184 x 3888
En Boy Oranı 1: 1, 3: 2, 4: 3, 16: 9
Görüntü sabitleme Optik
Optik
Lens Etkili Odak Uzaklığı: 3,8 - 247 mm (35 mm Eşdeğer: 21 - 1365 mm) 
Açıklık: f / 3,4 (W) ila f / 6,5 (T)
Yakınlaştırma / Zoom Optik: 65x 
Dijital: 4x 
Akıllı Zum: 130x
Odak aralığı Geniş: 1.97 "ila Sonsuz / 5 cm ila Sonsuz 
Telefoto: 5.91 'ila / 1.8 m ila 
Makro: 0" ila 1.64' / 0 cm ila 50 cm
Pozlama Kontrolü
ISO Hassasiyeti Otomatik, 100 - 3200
panjur 15 - 1/2000 Saniye 
Pozlama Ölçümü Merkez Ağırlıklı, Değerlendirmeli, Spot
Pozlama Modları Modlar: Diyafram Önceliği, Otomatik, Manuel, Program, Obtüratör Önceliği
Çekim modları Monokrom, Doğal, Sepya, Standart, Canlı Renk
Beyaz Dengesi Modları Otomatik, Bulutlu, Özel, Gün Işığı, Flaş, Floresan (Beyaz), Gölge, Tungsten, Beyaz Dengesi Ayarı
Sürekli Çekim (Saniyede Çekim Hızı) 20,3 MP'de 10 fps'ye kadar 20,3 MP'de 
5,7'ye kadar fps 20,3 MP'de 
3 fps'ye kadar
Otomatik zamanlayıcı 2,10 sn
Flaş   
Flaş modları Otomatik, Açık, Kapalı, Yavaş Senk. 
Dahili Flaş Evet
Etkili Flaş Menzili Geniş: 1.64 ila 16.40 '/ 0.5 ila 5 m 
Telefoto: 6.56 ila 8.20' / 2 ila 2.5 m
Bellek / Uyumlu Kart Tipi
Hafıza Kartı Tipi SD, SDHC, SDXC
Kayıt
Video kaydı Evet
Çözünürlük 4K (Ultra HD) 3840 x 2160p: 29.97 fps 
Full HD - 1920 x 1080p: 119.9 fps, 59.94 fps, 29.97 fps 
1280 x 720p: 59.94 fps
Video
Video Klip Uzunluğu 29 Dakikaya Kadar 59 Saniye
Ses kaydı Dahili Mikrofon: Videolu (Stereo)
Vizör / Ekran
Vizör türü Elektronik
Ekran 7.5cm LCD Arka Ekran  (920.000 Piksel)
Ekran kapsama 100%
Bağlantı / Sistem Gereksinimleri
Bağlantı HDMI D (Mikro), USB 2.0 Mikro-B
Kablosuz internet Evet
Güç
Pil 1 x LP-E12 Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil Paketi, 875 VDC, 7.2 mAh
Fiziksel Özellikler
Boyutlar (G x Y x D) 127.0 x 90.9 x 116.6 mm
Ağırlık 608 g pil ve hafıza kartı ile
Menü Dilleri

İngilizce, Almanca, Fransızca, Felemenkçe, Danca, Fince, İtalyanca, Yunanca, Norveççe,

Portekizce, Rusça, İsveççe, İspanyolca, Ukraynaca, Lehçe, Çekçe, Macarca, Türkçe,

Basitleştirilmiş Çince, Çince (geleneksel), Japonca, Korece, Tayca, Arapça, Romence,

Farsça, Hintçe, Malayca, Endonezce, Vietnamca, İbranice

 

Daha Fazla Bilgi

Geri Taksit Bilgileri

Bireysel Kredi Kartları

Taksitli ödeme yapabilmeniz için alışveriş tutarınız en az 150 TL olmalıdır.

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; Peşin fiyatına 4 taksit hesap ekstresine 3 + 1 taksit olarak yansıtılacaktır. 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit uygulanmaktadır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • CardFinans : Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; vade farkı ile 3, 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • Axess : Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farklı ile 12 taksit uygulanmaktadır. 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit avantajı 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksitli ödeme yapabilmeniz için alışveriş tutarınız en az 150 TL olmalıdır.

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; Peşin fiyatına 4 taksit hesap ekstresine 3 + 1 taksit olarak yansıtılacaktır. 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit uygulanmaktadır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • CardFinans : Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; vade farkı ile 3, 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • Axess : Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farklı ile 12 taksit uygulanmaktadır. 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit avantajı 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
:

:

:

:

:

Daha Fazla Bilgi

Geri Kargo Bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • : İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • : Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • : Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • : Saat 17:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • : Yurtiçi Kargo

Kargo Ücreti

:

Ücretsiz

Kargolama Zamanı

:

Saat 17:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.

Gönderim Alanları

:

Tüm Türkiye'ye gönderilir.

Daha Fazla Bilgi

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön