GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Flexi

markasında 919 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Köpekler başta olmak üzere hareketli evcil hayvanlar için gerekli bir eşya türü olan tasma, Flexi farkı ile GittiGidiyor'da beğeninize sunuluyor. Her şeyde olduğu gibi tasma seçiminde de köpeğiniz için en iyisini arıyorsanız, Flexi tasma çeşitlerini inceleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir model satın alabilirsiniz.

Flexi Köpek Tasması Modelleri

Flexi köpek tasması çeşitleri, otomatik olma özellikleri sayesinde diğer köpek tasması çeşitlerinden bir adım öne çıkmayı başarıyor. Köpeğinizin ihtiyaç duyduğu ve her daim özlediği hareket özgürlüğünü Flexi otomatik tasma çeşitleri ile ona sağlayabilirsiniz. Hem sizin, hem de köpeğiniz için rahat bir tasarıma sahip olan tasma modelleri, son derece ergonomik bir şekilde üretilerek maksimum konfor sağlıyor, yüksek güven veriyor. Otomatik olarak tek elle fren yapabilme imkanına sahip olan Flexi tasmalar, siz köpeğinizi gezdirirken rahat etmenize, köpeğinizin ise sıkılmadan ve canı yanmadan özgür bir şekilde hareket edebilmesine imkan tanıyor. Sık sık köpeğinizi dizginlemek zorunda kalmamak için ayarlanabilir kayış ve otomatik fren sistemi bulunan Flexi köpek tasması çeşitleri, en uygun fiyatlar eşliğinde burada beğeninize sunuluyor.

Kedilere Özel Flexi Tasmalar

Sanılanın aksine kediler de köpeklerde olduğu gibi dönem dönem dışarıya çıkma ve gezdirilme ihtiyacı hissederler. Özellikle Bengal cinsi kediler, doğaları gereği açık havada ve geniş alanlarda gezmeyi, etrafı keşfetmeyi, doğa ile iç içe olmayı çok severler. Eğer sizin de açık havaya meraklı bir evcil kediniz varsa, düzenli olarak onu gezdirmek, bir yandan da olası tehlikelere karşı onu koruma altına almak istiyorsanız Flexi kedi tasması modellerini deneyebilirsiniz. Flexi 5m tasma çeşitleri, kediler için ideal ebat ve uzunlukta olmakla birlikte otomatik şeritleri sayesinde rahat bir kullanım imkanı sunuyor. Güvenli kilit sistemi ile ön plana çıkan Flexi kedi tasması çeşitleri, kedinizin vücudunu ergonomik ve konforlu bir şekilde saran göğüs tasması ile maksimum güvenlik vadediyor. Kırmızı, siyah, pembe gibi renk seçenekleri ile hayvanseverleri cezbeden Flexi kedi tasması modellerini buradan seçerek kediniz ile dışarıda tur atma keyfini hemen başlatabilirsiniz.

Flexi Tasmaları Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Flexi tasma kullanırken hem kedilerde hem de köpeklerde dikkat etmeniz gereken bazı önemli püf noktalar bulunuyor. Öncelikle tasmayı kullandığınız anlarda otomatik olarak durdurduğunuz zaman köpeğinizi ya da kedinizi çekmemeye özen göstermeli, her şeyden önce onun rahatlığını ve sağlığını ön planda tutmalısınız. Köpeğiniz ile düzenli bir yürüyüş alışkanlığına adım atmak istiyorsanız, kaliteli ve uzun ömürlü bir Flexi tasma modeli tercih ederek uzun yıllar gönül rahatlığıyla köpeğinizi gezdirebilirsiniz. Bununla birlikte kedinizi tasma ile gezdirirken bulunduğunuz muhit içerisinde güvenli bölgeden çok uzaklaşmamalı, özellikle köpeklerin ağırlıklı olarak yaşadığı alanlardan olabildiğince uzak durmalısınız. Böylece kediniz, dışarıdaki tehlikelerden uzak bir şekilde açık hava vakit geçirmekten keyif alacak ve daha sık dışarı çıkmak isteyecektir. Tasmanızı kullanım talimatlarına ve prensiplerine uygun olarak kullanmalı, düzenli bakım ve temizliğini yaparak ömrüne ömür katabilirsiniz. Evcil hayvanınız için daha pek çok tasma, kayış ve benzer ürün çeşitliliğini Köpek Tasması ve Kedi Tasması kategorilerimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.