GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Finish

markasında 585 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Finish bulaşık ve bulaşık makinelerini temizleme noktasında piyasanın önde gelen markalarından biridir. 1987 yılında başlayan faaliyetlerini günün koşullarına uyarlayarak güncellemesini bilen Finish deterjanlardan temizlik setlerine, jellerden parlatıcılara kadar bulaşık hijyeni için aklınıza gelebilecek birçok ürünü üst düzey verim alabileceğiniz özelliklerle tasarlar. Siz de markanın kullanıcının yüzünü güldüren ürünlerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Finish Bulaşık Deterjanı

Markanın en iddialı olduğu ürün gruplarından biri olan deterjanlar farklı seri ve modelleriyle ön plana çıkar. 50'den 120 tablete kadar farklı adetlerde satışa sunulan Finish Quantum serisi kullanıcı deneyimini zenginleştirecek özelliklere sahiptir. Arındırılmış bulaşıklarda oldukça hoşa giden limon kokusu serinin öne çıkan ayrıntılardan biri olurken, uzun vadede kullanabileceğiniz yıkama sayıları da ekonomik kolaylığa hitap eder. Güçlendirilmiş formülü sayesinde temizlik ve parlaklıktan maksimum randıman alabileceğiniz Quantum serisi tek yıkamada en zorlu kirlerle bile kolayca baş eder. 280 yıkamaya kadar çıkarak uzun vadeli kullanımın önünü açan Finish Hepsi Bir Arada deterjanlar da kullanıcıların favori ürünleri arasında yer almaktadır. Tekli ya da birden fazla paketler halinde ulaşabileceğiniz ürün yağ çözücü formülü sayesinde en inatçı yağ lekelerinin dahi üstesinden gelir. Derinlemesine bulaşık temizliğinin adresi olan Hepsi Bir Arada, ultra güçlü Powerball sayesinde istediğiniz parlaklık ve hijyeni aynı anda yakalamanızı sağlar. Aradığınız deterjana tabletler halinde ulaşmanızı sağlayan marka, Finish toz deterjanlarıyla kullanıcılarına çeşitlilik sunar. Finish'in özel tuz ve parlatıcılarıyla kullanmanızın tavsiye edildiği ürünü ve daha fazlasını hızlıca temin etmek için kategorimizi incelemeniz yeterlidir.

Bulaşık Makinelerinizi Düşünen Finish Ürünleri

İyi bir yıkama için sektörün öncü markası Finish deterjanlarıyla kesin çözüme ulaşırken bulaşık makinelerinizden tam performans almanız da önemlidir. Bu noktada setler halinde satılan ürünler arasında görebileceğiniz Finish makine temizleyiciler yağ ve kireçleri silip süpürerek makinenizin performans arttırıcısı olmayı amaçlar. Rahatça görünmeyen kirlere de üstün özellikleriyle hücum eden makine temizleyiciler kötü kokuları önlerken ferahlatıcı limon havası estirir. Su pervanesinden filtrelere kadar her yerde etkisini gösteren ürüne tekli ya da çoklu paketlerle sahip olabilirsiniz. Tazyikli ve sert suyun birikimi makinenizin verimini azaltacağından, en iyi çözüm önerilerden biri Finish bulaşık makinesi tuzu kullanmak da olabilir. Günlük ve standart bulaşık yıkamasında dahi profesyonel bir temizlik elde edebileceğiniz makine tuzları suyu yumuşatır ve sudan kaynaklı oluşacak lekelerin de önüne geçer. İsteğe göre birden fazla paketler halinde de temin edebileceğiniz ürüne, parlatıcı gibi farklı temizlik malzemeleriyle bir arada da ulaşabilirsiniz. Makinelerinizin ihtiyaçlarını anlayarak çalışan söz konusu ürünlerle tam teşekküllü bir temizlik deneyimi yakalayabilirsiniz. Ürün listemizi gezerek aradığınız malzemelere ulaşabilir, fiyat performanslarını da inceleyebilirsiniz.

Diğer Finish Ürünleri

Bir bulaşık temizliğini mutlu sona bağlamak için sürecin her kademesinin düşünüldüğü Finish ürünleri bunlarla sınırlı değildir. Orijinal ya da limon ferahlığı özellikleriyle bulabileceğiniz Finish parlatıcılar su lekelerini önlerken bulaşıklarınızın daha parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar. Üzerinde artıkların biriktiği ya da çizikler oluşan bulaşıklarınızı ilk günkü şık görünümüne ulaştırmak da ürünün temel işlevleri arasındadır. Bulaşıklarınızda sonrası için bir kalıntı oluşmasını önlemek adına tercih edebileceğiniz Finish jel ürünleri de koruma ve parlatma gücüyle öne çıkar. Fırsat paketleriyle de sahip olabileceğiniz jeller kirleri anında çözebilen detaylarla formülüze edilir. Markanın mevcut birçok ürününe topluca ulaşmanızı kolaylaştıran Finish temizlik ve bakım seti de istediğiniz malzemeleri bir arada elinizin altında bulundurmanızı sağlar. Makine temizleyici, parlatıcı ve tuz gibi üçlemeleriyle görebileceğiniz setler, deterjanların dahil olduğu paketlerle de sunulur. Siz de üstün bulaşık temizliği deneyimi için Finish ürünlerine kategorimizde göz gezdirebilir, kolay alışverişin kapılarını aralayabilirsiniz.