GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Festival Halı

markasında 2042 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Festival Halı, Türk halısının hem yurt içi hem de yurt dışında önemli temsilcilerinden biri olarak faaliyet gösteriyor. Evinizin, yaşam alanlarınızın harika halılar ile dizayn edilmesini istiyorsanız siz de Festival Halı'nın sunduğu tasarımları değerlendirebilir ve misafirlerinizi ev dekorasyonu noktasında kendinize hayran bırakabilirsiniz. Yüzlerce desen ve renge sahip halılardan oluşan Festival Halı ürün portföyüne siz de hemen kategorimizden ulaşabilir ve bedava kargo fırsatından yararlanarak çok daha avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.

Festival Halı Modelleri

Festival Halı modelleri farklı koleksiyonlar içerisinde yer alıyor ve müşterilerin nokta atışı tercihler yapmasını kolaylaştırıyor. Örnekse Festival Halı Yazz serisinde renk renk çiçek desenleri ile süslenmiş bir model bulabilirsiniz. Bu tarz halılar 160x230 cm ebatında olup salonunu festival havası ile dekore etmek isteyenleri kendine çekiyor. Özel olarak imal edilmiş polyester iplikten imal edilen bu ürünler, 30 mm hav yüksekliğinde. Serideki birbirinden harika halıları Festival Halı Style koleksiyonu da takip ediyor. Markanın popüler koleksiyonlarından olan Style doğanın capcanlı ritmi ve enerjisinden ilham alıyor. Style halı serisi içerisinde örnekse bej, bakır, mavi renkleri ile süslenmiş, oldukça dinamik görünüme sahip olan modeller bulabilirsiniz. Pamuk atkı ve akrilik iplikten oluşan 921,000 ilmek ucu sıklığında üretilen Style halıları, 11 mm hav yüksekliğine sahip. Mükemmel özelliklere ve imal sürecine sahip bir diğer koleksiyon karşınıza Festival Halı Loft olarak çıkıyor. Bu serideki ürünler pamuk atkı ve tensel akrilik iplikten 2 milyon ilmek ucu sıklığında üretiliyor. 7,5 mm hav yüksekliğine sahip olan Loft halı koleksiyonu griden kemiğe, maviye kadar birçok rengin ön planda olduğu tasarımlar sunuyor. Festival Halı Didim serisi ile de oldukça popüler. Modern ev dekorasyonlarının gözde halılarını sunan Didim mürdüm, kırmızı gibi renklerin, hoş çiçek desenlerinin süslediği ürünler.

Festival Halı Özellikleri

Festival Halı modayı takip ettiği, modern dekorasyonlarda öne çıkan halıların yanı sıra daha geleneksel tasarımlara yönelen müşterilere de hitap edebiliyor. Bu bakımdan çok yönlü bir tasarım anlayışına sahip olan marka, yaratıcı ve estetik önceliklerini diğer pek çok koleksiyonu ile de gözler önüne seriyor. Örneğin Balance halı koleksiyonu ilhamını geçmişten alıyor ve ev dizaynında daha gelenekçi yaklaşımlara yönelenler için gözde tasarımlar sunuyor. Pamuk atkı ve akrilik iplikten 864,000 ilmek ucu sıklığında üretilen Balance halılar, 10 mm hav yüksekliğine sahip. Festival Halı yolluk tipi ürünleri ile de öne çıkıyor. Örneğin 80x300 cm boyutlarına sahip olan, evinizin antresinde, girişin hemen ilerisindeki koridor bölgesinde çok şık durabilecek Neva koleksiyonundaki halıları inceleyebilirsiniz. Modern dokuma tezgahlarında imal edilen ve böylece katbekat profesyonel olan Festival Halı'nın ürünleri arasında farklı yolluk da öne çıkıyor. Yazz koleksiyonunda 100x300 cm ölçülerine sahip, ince dokulu, renklerin kare ve dikdörtgen formlarında paylaştırıldığı oldukça dinamik yolluklar buna bir örnek. 100x200 cm ölçülerine sahip gri kesme yolluklar da Festival Halı portföyünde bulabilecekleriniz arasında. Festival Halı yorumları ile de anlayabileceğiniz üzere, markanın ürünleri üstün imalat süreçlerinin yanı sıra harika tasarımları ile de dikkat çekiyor. Böylece misafirlerinizi de göz alıcı ev dekorasyonunuz içerisinde ağırlayabilirsiniz. Halı dünyasının popüler markalarından Festival Halı dün olduğu gibi bugün de tasarım zevki ile öne çıkmaya devam ediyor.

Festival Halı Fiyatları

Festival Halı fiyatları itibarıyla da oldukça geniş bir aralığa sahip, çünkü markanın portföyünde pek çok koleksiyon ve yüzlerce halı seçeneği bulunuyor. Bu da evini, yaşam alanlarını dizayn etmek isteyenlerin seveceği halıları bulmasını kolaylaştırıyor. En doğru halıyı kolayca bulmanızı sağlayan bu çeşitlilik fiyat aralığını da genişleten unsurlar arasında. Yurt içinde de yurt dışında da Türk halısının önemli temsilcilerinden biri olan marka, farklı iplik türlerini kullanarak da yenilikçiliğe imza atıyor. Bu sayede standardın dışında çıkmak, sıra dışı tasarımlar ile evini dayayıp döşemek isteyenler de Festival Halı'da aradığını bulabiliyor. Dilerseniz, ürün ayrıntı sayfalarına ulaşabileceğiniz sayfamızda halıların fiyatlarını da öğrenebilirsiniz. Ayrıca fiyat aralıklarını girebileceğiniz filtreleme opsiyonu da alışverişinizi özelleştirmenizi sağlıyor. Bu filtreleme seçeneği sayesinde bir minimum ve maksimum tutar belirleyebilir, böylece aradığınız halıların bütçenize uygun modellerine hemen ulaşabilirsiniz. Akıllı sıralamayı kullanarak da kişiselleştirilmiş bir alışverişi deneyimlemek mümkün. Bu opsiyonu kullanırsanız da ürünleri en yüksek fiyat, en düşük fiyat ve ürün listesine eklenme tarihine göre listeleyebilirsiniz. Üstelik bedava kargo, aynı gün gibi fırsatları yakalayarak da alışverişinizi katbekat avantajlı hale getirebilirsiniz.