GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Ferplast

markasında 2565 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ferplast evcil hayvan bakım ve ihtiyaç ürünleri imal eden, İtalyan menşeli bir markadır. Dünya çapında sayısız bölge ve ülkede faaliyetlerini yürüten marka, alanının prestijli ve global oyuncuları arasında yer alıyor. Minik dostunuzun gelişimi, güvenli ve huzurlu bir şekilde büyümesi için ihtiyaç duyulacak envaiçeşit ürüne siz de Ferplast farkıyla ulaşabilirsiniz! Kedi tuvaletleri, tasmalar, taraklar, taşıma çantaları ve çok daha fazlası sayfamızda bulabilecekleriniz arasında. Üstelik yalnızca kedi ve köpekler için değil; kuşlar, sürüngenler, tavşanlar ve benzeri hayvanlar için de gerekli ürünleri Ferplast aracılığıyla temin edebilirsiniz. Pazarın önde gelen markalarından Ferplast tarafından sunulan ürünleri incelemeden karar vermeyin.

Evcil Hayvan Ürünlerinde Güvenilir Bir Liman: Ferplast

Ferplast kafes ve Ferplast taşıma çantası ürünleri minik dostunuzun ihtiyaç duyacağı en temel ürünler arasında yer alıyor. Kedi ve köpeklere özgü kedi taşıma çantaları ve köpek taşıma çantaları ideal kapasitelerde farklı birçok model sunuyor. Dayanıklı malzemelerden imal edilen bu ürünler farklı ebatlarıyla da evcil hayvanınızın vücut ölçülerine en uygun çantaya ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Örneğin, Ferplast Jet 10 kedi & köpek taşıma çantaları dört tarafındaki boşluk sayesinde oldukça iyi bir hava sirkülasyonu sağlıyor. 5 kg'a kadar taşıma kapasitesine sahip bu ürünleri ise Ferplast Atlas 10 kedi & köpek taşıma çantaları takip ediyor. Ürün grubundaki en popüler modeller arasında yer alan bu taşıma çantaları da sert ve dayanıklı plastik malzemelerden imal ediliyor. Minik dostunuzla beraber yapacağınız yolculuklarda içiniz rahat bir şekilde seyahat etmenizi sağlayan bu ürünler, sunduğu konforuyla evcil hayvanları da rahat ettiriyor. Uzun ömürlülüğü, rahatlığının yanı sıra ürünleri birbirinden farklı renklerde de görebilirsiniz.

Diğer Ferplast Ürünleriyle de Tanışın

Ferplast kedi tuvaleti de kediniz için en temel ihtiyaç ve bakım ürünlerinden biri olarak öne çıkıyor. Özgün tasarımıyla örneklerinden ayrılan Ferplast kedi tuvaletleri kedilerin konforu gözetilerek tasarlanan ürünler arasında öne çıkıyor. Yüksek tabanlı modeller, karbon filtre ile donatılarak kullanışlılık ve hijyen sınavından geçiyor. İçeri ve dışarı açılır kapısı kedinizin rahatça giriş & çıkış yapabilmesini sağlıyor. Üstelik taşıması oldukça kolay olduğundan kedi sahipleri de ürünün yerini rahatça değiştirebiliyor. Ferplast kedi kapısı ürünleri ise köpekler de dahil olmak üzere evcil hayvanınızın geçişlerine büyük kolaylık tanıyor! Genellikle balkon kapılarında kullanılan bu ürünler, kedilerin tuvalet kaplarını balkonda kullanmanızı da kolaylaştırıyor. Evinizin apartmana açılan kapısında da kullanabileceğiniz ürün, kedinizin daha rahat eyleme geçebilmesi açısından son derece pratik bir ürün. Dış ortamda evcil köpekler için oldukça önem arz eden bir güvenlik ürününe ise Ferplast tasmalarıyla ulaşabilirsiniz. Tasmalar yumuşak dokulu, köpekleri rahatsız etmeyecek konfora sahip birçok model sunuyor. Sağlamlığını ve şıklığını da konuşturan tasmalar, köpeğinizin güvenliği için de son derece önem arz ediyor.

Ferplast Ürün Fiyatları

Ferplast ürün dünyası kedi ve köpeklerin yanı sıra farklı hayvanların ihtiyaçlarına da çözüm üretiyor. Örneğin; kuş kafesleri, tavuk yuvaları, kuş yemlikleri gibi ürünler de markanın geniş ürün yelpazesinde bulabilecekleriniz arasında. Sunulan ürün grupları ise kendi içerisinde de birbirinden farklı modellere sahip. Tüm bunlar fiyatları önemli ölçüde etkiliyor. Ferplast geniş ürün ağı ve model yelpazesi gereği fiyat skalasında da değişkenlik gösteriyor. Detaylı ürün sorgusu yapabileceğiniz kategorimizde fiyatlar hakkında da tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Çeşitli fırsatlarla karşılaşabileceğiniz sayfamız avantajlı alışveriş yapmanızı sağlayabiliyor. Arzu ederseniz, fiyat aralıklarını belirleyebileceğiniz filtreleme opsiyonumuzu da değerlendirebilirsiniz. Böylece aradığınız Ferplast evcil hayvan ürününün bütçenize uygun seçeneklerine ulaşmanız çok kolay!