GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Febreze

markasında 182 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Febreze tarafından sunulan etkili hijyen ürünleri sayesinde tüm yaşam alanlarınızdaki kötü kokulara son verin! İster aracınız ister evinizde kullanabileceğiniz Febreze kokuları sunduğu pek çok çeşidi ile de ortamınızda dilediğiniz kokunun hâkim olmasını sağlıyor. Yalnız bu da değil; marka, koku sektöründeki başarısını çeşitli kedi kumu markalarının ürünlerinde de gösteriyor. Siz de hemen alışverişe başlayarak Febreze ürünlerini bedava kargo fırsatları ile alabilirsiniz.

Tüm Yaşam Alanlarınız Mis Gibi Koksun

Febreze araba kokusu hemen her gün kullandığınız aracınızdaki kötü kokulara son verirken iç mekânı da harika kokular ile buluşturuyor. OdourClear teknolojisi sayesinde araçtaki yiyecek, is, sigara dumanı, çöp, evcil hayvan kokularına elveda demenizi sağlayan Febreze oto kokusu klips formunda imal ediliyor. Aracınızın havalandırmasına kolayca takabileceğiniz Febreze oto kokuları, okyanus esintisi, limonlu, bahar çiçekleri, dağ esintisi gibi pek çok seçeneğe sahip. Dört dörtlük bir ev temizliği içinse oda kokuları imdadınıza yetişiyor. Febreze oda spreyi / kokusu evinizin dilediğiniz her yerinde tercih edilebilir. Sprey formundaki ürünler, 300 ml şişelerde satışa sunuluyor. Febreze tuvalet kokusu, salon kokusu, banyo kokusu gibi birçok işlev ile kullanılabilen bu ürünlerinde de çeşitlilik sunuyor. Örneğin, Febreze okyanus esintisi ferahlatıcı yapısı ile kolayca kullanılabilen spreylerden biri. Yüzde yüz doğal nitrojenin bulunduğu bu ürünler, inatçı ve kötü kokuları alıyor ve geriye hafif, ferah bir koku bırakıyor. Febreze Japon kiraz çiçekleri sprey formunda olup baharı andıran müthiş kokusu ile evinizi capcanlı bir hâle getiriyor.

Kedi Kumlarında Febreze Farkı

Febreze kedi kumu sektöründe de Felight adlı kedi kumu markasının ürünlerinde yer alıyor. Sevimli dostlarınızın tuvalet ihtiyaçlarından sonra da evinizdeki ferah ve güzel kokuların kalmasını istiyorsanız, Febreze ferahlığı ile sunulan kedi kumlarını tercih edebilirsiniz. Örneğin, markanın koku sektöründeki başarısını görebileceğiniz Felight süper beyaz bentonit topaklanan kedi kumlarını tercih edebilirsiniz. 6 litrelik paketlerde bulabileceğiniz, oldukça etkili bir şekilde ambalajlanan bu ürünler, evinizde kedi tuvaletinden sonra meydana gelebilecek kötü kokuları da anında hapsediyor. %100 doğal Felight Febreze kedi kumları da bulunuyor. Tamamen doğal, hammaddelerin kullanılması ile imal edilen bu ürünler, sağlığa zarar verecek kimyasallar da taşımıyor. Kedi kumları, 6 litrenin yanı sıra 8 litrelik paketlerde satışa sunulan opsiyonları ile de tercih edilebiliyor. Farklı pek çok kedi türü için tercih edilen bu ürünler, Febreze'nin güzel koku yayma başarısını gözler önüne seriyor.

Febreze Fiyatları

Ev temizleyiciler ürün grubundaki oto kokuları, oda spreyleri, ev kokuları ile Febreze geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Farklı miktarlarda, kokularda satışa sunulan bu ürünler ile ev ve araba gibi en temel iki yaşam alanınızı, ofisinizi ve benzeri ortamları ferahlatıcı, güzel kokular ile buluşturabilirsiniz. Ayrıca markanın koku sektöründeki başarısı kedi kumları ürünlerinde de biliniyor. Felight marka kedi kumlarında Febreze tercih ediliyor. Fiyatlandırmaya da söz konusu ürün çeşitliliği önemli ölçüde etki ediyor. Ayrıca fiyat skalasını genişleten ayrıntılardan bir diğeri de alım seçenekleri. Örneğin, Febreze kokularından 2'li gibi set hâlinde de satılabiliyor. İster tekli ister çoklu olarak alabileceğiniz bu ürünler sayesinde evinizi, arabanızı ferah ve harika kokulara kavuşturabilirsiniz. Benzer şekilde Febreze'nin koku başarısını kedi kumlarına taşıyan Felight ürünlerini de tekli ya da çoklu olarak alabilirsiniz. Ayrıca fiyatları filtreleme gibi opsiyonlardan yararlanıp alışverişinizi kişiselleştirebilirsiniz.