GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Fantom

markasında 759 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Fantom elektronik ev aletleri ve profesyonel temizlik ürünleri noktasında üretim gerçekleştiren bir Türk markasıdır. 70'i aşkın ülkeye yaptığı ihracatla küresel pazarda da boy göstermesini bilen Fantom çok çeşitli ve yenilikçi süpürgeler başta olmak üzere geniş ürün ağıyla kategorimizde yer almaktadır. Siz de sayfamız aracılığıyla istediğiniz Fantom ürününe hızlıca sahip olabilirsiniz.

Fantom Elektrik Süpürgeleri

Kablolu ve toz torbasız Fantom süpürgeler kuru emiş türünde ve genel olarak 1590 W maksimum motor gücünde seyreden bir yapıya sahiptir. Halı ve türlü zeminlerde biriken tozları içine hapsedip dışarıya temiz hava çıkışı sağlar. 1.5 ile 5 litre arasında değişen toz kapasitesine sahip modelleriyle kullanıcılarına çeşitlilik sunan ürün 5 metrelik kablo uzunluğuyla da rahat hareket edebilmenize vesile olur. Fantom toz torbalı süpürgelerse 850 ile 1100 W arası maksimum motor gücü aralıklarında tasarlanır. Yüksek emiş gücü sayesinde tozları torbasında sıkıca hapseden ürün ergonomik tasarımıyla da rahat kullanım imkanı sağlar. Ekstra hijyen sağlanmasına yarayan dayanıklı ve sentetik toz torbaları, değişim esnasında da tozların havayla temasına müsaade etmez. En ufak toz partiküllerini dahi gözden kaçırmayan modellerle tasarlanan ürün ultra sessiz teknolojiye sahip tasarımlarıyla da oldukça sevilir. Siz de torbalı ve torbasız Fantom elektrikli süpürgeleri arasından kullanmaya yatkın olduğunuz modeli satın alabilirsiniz. Birçok Fantom elektrikli süpürge modelini fiyat performanslarıyla incelemek için sayfamızı incelemeniz yeterlidir.

Fantom Dikey Süpürge Modelleri

Kablolu bir süpürgeyi tekerlekli bir mekanizmaya sahip olmadan, daha seri bir şekilde kullanmak için Fantom dikey süpürgeler ideal özellikler içerir. Kuru emiş türündeki dikey süpürgeler 500 ile 1200 W arasındaki motor güçlerine sahip modelleriyle çeşitlenir. Oldukça kullanışlı ve hafif olan ürün el süpürgesi şeklinde kullanım imkanı sağlayan tasarımlarıyla da kullanıcıya farklılık sunar. 2 litreye varan toz kapasitesi sayesinde uzun süreli halı ve sert zemin performansı sağlayan ürün az yer kaplamasıyla da oldukça pratiktir. Bu nedenle Fantom Pratik süpürge adını alan bir modele de sahip olan ürün Speedy, Şipşak, Hiperaktif, Hamarat gibi farklı modelleriyle de kullanıcıların sevgisini kazanmaktadır. Teknik ve donanım özelliklerinin yanı sıra farklı renkleriyle de geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden dikey süpürgeler ayrılabilen gövdeye sahip modeller de içerir. Bu avantajı arkanıza alarak temizlenmesi güç yerlere de kolayca ulaşmanız işten bile değildir. Üçgen başlıklara sahip modelleri de duvar dipleri ve köşe temizliğine oldukça elverişlidir. Siz de pratik ve kullanıcı dostu ürünlere kategorimizden ulaşabilir, Fantom süpürge fiyatı üzerine de genel bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Diğer Fantom Ürünleri

Süpürgeler noktasında oldukça zengin bir model yelpazesi olan Fantom, ürün ağı olarak da çeşitliliğini sürdürmektedir. Paslanmaz alüminyum gövdesiyle uzun müddet rahatça kullanabileceğiniz Fantom çamaşır askısı modellerini de inceleyebilirsiniz. Ortalama 18.2 metrelik çamaşır asma kapasitesine sahip olan Fantom çamaşır askıları 5 ile 10 kg arasındaki ağırlıklar için ideal olarak tasarlanmaktadır. 20 ve dolaylarında seyreden askı sayısı da biriken birçok çamaşırınızı asabileceğiniz bir imkan sağlar. Daha çok mutfak ürünleri arasında yer alan su ısıtıcılarına da Fantom kettle modelleriyle ulaşmak için kategorimizi kullanabilirsiniz. 2400 W'a kadar çıkabilen ısıtıcı gücü ve 1.7 litrelik ısıtıcı kapasitesi ürünün kullanışlılığına dair öne çıkan detaylar arasındadır. Sevdiğiniz Fantom ürününe vakit kaybetmeden sahip olmak için kategorimizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Dilerseniz, fiyatları filtreleme yoluna giderek de alışverişinizi özelleştirebilirsiniz. En yüksek ve en düşük tutarları ilgili yere girebilir, böylece aradığınız ürünlerin bütçenize uygun seçeneklerini anında listeleyebilirsiniz.