GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Familia

markasında 73 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Familia 2006'da ticari hayatına başlayan dünya çapında bir temizlik kağıdı üreticisidir. Ürünlerini sunmaya başladıktan kısa bir süre sonra Türkiye'de de sevilen marka bugün 60'ın üzerinde ülkede müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Hayat Kimya bünyesinde yer alan ve şirketin en değerli markalarından biri olan Familia kaliteli tuvalet kağıtlarından ıslak havlulara dünyanın önde gelen temizlik kağıdı üreticilerinden olmaya devam etmektedir. Siz de fırsatlardan yararlanarak alışveriş yapmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Familia Tuvalet Kağıtları

Farklı alım imkanları ve türleriyle Familia tuvalet kağıdı ürünleri kendine has bir tasarım içerir. Standardı üst düzeye çıkaran klasik tuvalet kağıtlarının yanı sıra parfümlü modelleriyle de hoş bir koku sağlar. Yumuşacık yapısıyla kullanmaktan memnuniyet duyacağınız klasik tuvalet kağıtları hipoalerjenik yapısıyla cildinizin dostudur. Ürün pamuk özleriyle zenginleştirilmesinin yanı sıra yapay beyazlatıcı kullanılmadan üretilir. Familia tuvalet kağıdı 40'lı olarak satın alabileceğiniz popüler bir fırsatla kategorimizde beğeninize sunulmaktadır. Farklı hacimlerde de satın alabileceğiniz klasik ürün suyla ilk temasında dağılmadan işlerinizi yerine getirebilmenizi sağlar. Ayrıca suya atıldıktan bir müddet sonra eridiği için klozetlerin tıkanmasına da sebep olmaz. Familia Plus tuvalet kağıdı ürünlerini klasik çeşitleriyle 24'lü, 16'lı olarak da satın alabilir, setlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Türkiye'de alanının çok satanları arasına giren parfümlü tuvalet kağıtlarını da inceleyebilirsiniz. Yumuşak yapısı sayesinde cildinizle temasta bir problem teşkil etmeyen ürün 3 katlıdır. Böylece oldukça istikrarlı bir biçimde kullanılmaya imkan tanıyan parfümlü tuvalet kağıtları da hipoalerjenik yapıdadır. Dermatest onaylı parfümleri sayesinde banyolarınıza ferah bir hava katabileceğiniz Familia tuvalet kağıdı 32'li paketleriyle oldukça popülerdir. Tek seferlik alışverişle uzun müddet kullanabileceğiniz Familia tuvalet kağıtları için sayfamızı incelemeniz yeterlidir.

Diğer Familia Ürünleri

Kendine özgü kanal yapısı sayesinde ultra emicilik sağlayan Familia kağıt havlularla da bölgesel temizliği sürdürebilirsiniz. Kolay dağılmayan yapısı, dayanıklı dokusu sayesinde parçalanmayan Familia kağıt havluları mutfak ve banyolarınızın en temel temizlik ürünlerinden biri olabilir. Felicia 12'li havluları gibi ürünün en çok rağbet gören türleriyle kategorimizde yer almaktadır. Tekli olarak satın alabileceğiniz gibi setler halinde alarak fırsatlardan da yararlanmak için kategorimizden alışveriş yapabilirsiniz. Bütçe dostu Familia peçeteleriyle de yemek masalarınız için optimum temizlik kağıtlarına ulaşabilirsiniz. 75'li, 100'lü, 200'lü olarak bulabileceğiniz peçeteleri setler halinde satın alarak daha uzun da kullanabilirsiniz. Kahvaltınızdan akşam ziyafetlerinize, bilgisayar ya da ekran başındayken tükettiğiniz gıdalara kadar temizliğiniz için markanın işlevsel peçetelerini yanınızda bulundurabilirsiniz. 90 adediyle fırsat paketleri gibi avantajlarıyla görebileceğiniz Familia ıslak mendillerini de aksiliklere karşı elinizin altında bulundurabilirsiniz. Özellikle yağlı yiyeceklerden, sulu meyvelerden, tatlılardan sonra elinize bulaşabilecek artıkları ıslak mendillerle kolayca silebilirsiniz. Bebeklerinizin mama tüketimi sonrasında ağız temizliği için de kullanabileceğiniz ıslak mendiller ya da ıslak havlulara kategorimizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bütçenize uygun ürünün ph değeri de 5.5 olarak öne çıkar. Siz de hemen kolay alışverişten faydalanabileceğiniz sayfamızdan istediğiniz temizlik kağıtlarını zahmetsizce satın alabilirsiniz.

Familia Hakkında

Bugün dünyanın 4 ülkesinde toplam 7 üretim tesisi bulunan Familia temizlik kağıdı endüstrisinin global markalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Marka ayrıca Ortadoğu, Balkanlar ve Doğu Avrupa'nın en büyük temizlik kağıdı üreticilerinden Hayat Kimya'nın bünyesinde yer almaktadır. 2015 yılında kendi sektöründe En İyi Araştırma Geliştirme (AR-GE) Merkezi Ödülü'ne layık görülen Hayat Kimya'nın bünyesinde Papia, Teno, Focus gibi temizlik kağıtları üreticileri de bulunmaktadır. Ev bakımı ve hijyen kategorilerinde de birçok markaya sahip olan Hayat Kimya, Familia ile de sayısız eve temizlik kağıtlarıyla girmektedir. Siz de kapsamlı bir çatının altında faaliyet yürüten Familia ile en temel hijyen ürünlerine sayfamızdan hızlıca sahip olabilirsiniz.