GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Fairy

markasında 442 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Procter & Gamble gibi çok uluslu bir şirketin bünyesinde faaliyet gösteren Fairy birbirinden farklı ürünleriyle bulaşıklarınızı temizlemeniz için hizmet vermektedir. Kapsül ve sıvı halinde üretilen deterjanlar, özelleştirilmiş modelleriyle de sevilmekte ve kaliteli bir bulaşık temizliğinin kapılarını aralamanızı sağlamaktadır. Bulaşıklarınız için gereken hijyeni tesis etmek için siz de Fairy ürünlerine kategorimizden kolayca sahip olabilirsiniz.

Fairy Tablet Deterjanlar

Bulaşıklarınızın ilk günkü canlılığına ulaşması için makineler kadar kullandığınız deterjanlar da önem arz eder. Fairy kapsül ve tablet deterjanlarını kullanarak tek seferde inatçı lekelerin üstesinden kolayca gelebilirsiniz. 60'tan 115'e farklı yıkama aralıklarında kullanabileceğiniz ürün kısa programlamalarda dahi zamanı üst düzeyde verimli kullanarak lekelerin önüne geçer. 24 saat el sürülmeyen yağlar gibi en inatçı lekeleri dahi temizleyebilen Fairy deterjanlar farklı serilerle de öne çıkmaktadır. Makarna, et, yumurta gibi yoğun gıdalarla temas eden bulaşık kirlerinizi de yok eden Fairy Platinum serisi marka kullanıcılarının da en popüler deterjanlarından biridir. Temizleme esnasında ürünün üstün hijyen performansı bulaşık makinenize de yansır ve her seferinde bulaşıklarınızla beraber makinelerinizin temizliğine de yardımcı olur. Bu özellikli seriye ekonomik paketlerle de sahip olabileceğiniz kategorimizden Fairy Platinum fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz. 70'den 120'ye uzanan yıkama aralıklarına sahip, mega ekonomi ya da özel seri paketleriyle farklı ihtiyaçlarınızı karşılayan Fairy Hepsi Bir Arada ürünlerine bakmak için de ürün sayfasını incelemeniz yeterli. Lezzetli sofralarınızın en önemli mutfak gereçlerinden olan tabak, bardak, tencere gibi pek çok ürüne iyi bir bakım için Hepsi Bir Arada serisini tercih edebilirsiniz. Tüm Fairy deterjanları titizlikle incelemek için sayfamızını inceleyebilirsiniz.

Fairy Sıvı Deterjan Ürünleri

Makineleri ya da kullanım alışkanlıkları için sıvı deterjanları daha ideal bulanlar da Fairy sıvı bulaşık deterjanını düzenli olarak tercih etmektedir. Setler halinde satın alarak avantajlardan yararlanabileceğiniz sıvı deterjanlar da ister makine ister elle yıkama gibi her ortamda kirlilerle mücadele ederken hoş kokulu içerikleriyle bulaşıklarınızın güzel kokmasını sağlar. Kapsül ve süngerle birlikte satışa sunulan mega ekonomi paketlerini değerlendirebilir, P & G Professional gibi versiyonlarını tercih ederek kirlilerinizi elde de yıkayabilirsiniz. Ürünü tekli olarak temin edebilir ya da 4'lü, 12'li gibi setler halinde sunulan paketlerle de daha uzun kullanım sağlayabilirsiniz. Ürünün birçok modeli gibi ''%100 yağda bile etkili'' sloganıyla öne çıkan sıvı deterjanlara da Fairy Platinum Plus gibi serilerle ulaşabilirsiniz. 2 ya da 4 paket halinde görebileceğiniz bu deterjan türleri de 5400 ml'ye ulaşan miktarıyla uzun süre mutfağınızın hijyen ürünü olur. Elma kokulu veya dağ esintili örneklerini de görebileceğiniz Fairy sıvı deterjanlar Domestos, Cif Amonyak ve Cif Tüm Yüzeyler gibi farklı ürünlerle bir araya gelerek dörtlü şekilde de satışa sunulmaktadır. Siz de Fairy'nin bütçe dostu olması, sünger gibi farklı yıkama ürünleriyle bir arada satılması ya da diğer temizlik ürünleriyle setler halinde sunulması gibi özelliklerinden kendiniz için en ideal paketi temin edebilirsiniz. Detaylıca inceleyebileceğiniz kategorimizden farklı fiyat ölçeklerine de ulaşabilirsiniz.

Fairy Hakkında

Fairy, genel merkezi ABD'de bulunan, uluslararası ölçekte faaliyet gösteren ve birçok temizlik, hijyen bakım ürünleri markasını bünyesinde barındıran Procter & Gamble şirketine ait bir markadır. Ürünlerinin güvenilirliği için 500'den fazla bilimciyle iş birliği yaparak çalışan şirket, titiz bir ön test aşamasına da sahiptir. Fairy bulaşık deterjanı dünyası da bu titiz aşamalardan geçerek ve alanında uzman isimlerin ürünleri değerlendirmeleri neticesinde üretilmektedir. Geniş bir müşteri ağına sahip olarak, sayısız mutfağa giren ve bulaşık temizliğini üst düzey performansıyla sağlayan Fairy limon kokulu ürünlerinin yanı sıra portakal, nar gibi detaylarıyla da önem kazanmakta ve farklı kullanıcı profillerine hitap etmektedir. Siz de makineleriniz ve temizlenmeyi bekleyen bulaşıklarınız için Fairy ürün dünyasına adım atabilir, kategorimizi inceleyerek fırsatlardan fiyatlara pek çok detaya vâkıf olabilirsiniz.