GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Exper

markasında 960 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Türkiye'nin en iyi yerli bilgisayar markalarından Exper, ev ve ofis tipi PC kullanımında ihtiyaçlara yanıt veriyor. Yıldız Holding şirketlerinden Penta Teknoloji'nin markalarından biri olan Exper, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinin yanı sıra çevre birimleri ürünleri ile de PC'lerinizi özelleştirmenizi sağlayabilir. Siz de markanın geniş ürün yelpazesini burada bulabilir ve bedava kargo gibi fırsatlardan anında yararlanabilirsiniz.

Exper Bilgisayar Modelleri

Exper bilgisayar ofis ortamına uygun modellerden PC oyuncularının taleplerine yanıt veren tasarımlara geniş bir yelpaze sunuyor. Örneğin, ofis ortamları için uygun Exper masaüstü bilgisayarları arasında yeni nesil Intel Core işlemcili PC'ler bulabilirsiniz. Etkin güvenlik yazılımlarının korumasını güçlendiren bu bilgisayarlar arasında Flex serisi öne çıkıyor. Flex serisi, ofisinizde ya da kurumunuzda kullanmanız gereken yüksek performanslı PC ihtiyacına mükemmelen yanıt vermeyi vadediyor. Yüksek hızı, çoklu görev yürütme teknolojisi gibi özellikler bilgisayarınızın iş akışını hızlandırabiliyor. PC oyuncuları için sunulan masaüstü bilgisayarlar da Intel Core işlemci ve yeni nesil Windows versiyonu ile çalışıyor. Eğlenceli ve nefes kesici oyun zamanlarınızda işlerinizi kolaylaştıracak pek çok özellik bu PC'lerde yer alıyor. Örneğin, Thunderbolt(TM) 3 teknolojisi ile donatılan bu PC'ler sayesinde ışık hızında veri aktarımıyla mükemmel oyun deneyiminin kapılarını aralayabilirsiniz. Exper bilgisayar fiyatları da sunulan bu çeşitliliğe göre önemli ölçüde değişebiliyor.

Exper Çevre Birimleri

Exper monitörleri, ileri teknolojinin görüntü sistemleri ile buluştuğu harika modeller sunuyor. 18,5 inç genişliğindeki büyük ekran monitörler yüksek çözünürlüğü ile de filmleri nefes kesici netlikte izlemenizin önünü açıyor. Zararlı mavi ışık spektrumunun yoğunluğunu azaltan LED teknolojisi de markanın monitörlerinde görebileceğiniz teknik özellikler arasında. Exper kasaları da PC'sini özelleştirmek ya da toplama bir şekilde bir araya getirmek isteyenlerin ilgisini çekebiliyor. Örneğin gaming kasaları yüksek SSD kapasitesi, yeni nesil işlemcisi ve RAM kapasitesi ile oyunlarınızdan alacağınız verimi maksimuma çıkartabilir. Exper klavyeleri özelinde de popüler bir PC markası olduğundan bu parçaları da çokça talep görebiliyor. Klavyeler arasında da oyunculara özel, mouse ile beraber sunuabilen set ürünleri bulmanız mümkün. Fonksiyonel tuşları ile oyunlarınızda işlerinizi kolaylaştırabilecek bu ürünler, mükemmel hassasiyeti ile de kontrolü hep elinizde tutuyor.

Exper Tablet Modelleri

Exper tabletleri ile de tanışın. 7 inç ekran boyutu ile ofis tasarımlarında öne çıkan modeller, 1024x600 IPS ekran çözünürlüklü paneli ile de enerji tüketiminin azalmasını kolaylaştırıyor. Ergonomik ve kompakt tasarımı ile maillerinizi takip edebileceğiniz, sunum ve grafikleri inceleyebileceğiniz, benzeri pek çok profesyonel işinizi yürütebileceğiniz Exper tabetlerini ise daha gündelik kullanıma imkan tanıyan modeller takip ediyor. Bunlar da 7 inçlik bir ekran boyutu ile PC'nizden alabileceğiniz pek çok randımanı almanızı sağlıyor. 32 GB depolama sunan bu ürünler, Android işletim sistemi ile çalışıyor. Exper tablet fiyatları da sunulan bu çeşitliliğe göre önemli ölçüde değişebiliyor. Dilerseniz, alışverişinizi kişiselleştirmek için çeşitli kolaylıklardan da yararlanabilirsiniz. Örneğin, fiyatları filtreleme yoluna gidebilir ve aradığınız ürünlerin bütçenize uygun seçeneklerini anında listeleyebilirsiniz. Ayrıca akıllı sıralama opsiyonunu kullanarak da ürünleri en yüksek fiyat, en düşük fiyat ya da listeye eklenme tarihine göre inceleyebilirsiniz. Daha çok marka ve model için Tablet kategorimiz de sizi bekliyor.