GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Ever Clean

markasında 94 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ever Clean kaliteli ve kolayca topaklanan bir kedi kumları üreticisidir. ABD menşeli olan marka Amerika'da topaklanan ilk kedi kumu üreticisi olarak da bilinmektedir. Bilimsel verilerin ışığında kendini yıllar yılı geliştirip yenilemeyi sürdüren Ever Clean Türkiye'de de popüler kedi kumu markalarından biridir. Siz de kokuyu maksimum düzeyde hapseden Ever Clean kumlarını kategorimizden kolayca satın alabilirsiniz.

Ever Clean Kedi Kumu Özellikleri

Sektörün en kaliteli kedi kumu üreticilerinden biri olan Ever Clean, ürünlerinde oldukça faydalı içeriklere sahiptir. Kum çeşitleri arasında bulabileceğiniz özel aktif karbon teknolojisi insan sağlığına zararsız olup Hindistan cevizi kabuğu, pirinç kabuğu, fındık kabuğu gibi ürünlerden elde edilir. Kumların koku önlemede üstün bir performans sergilemesini sağlayan aktif karbonlar yüksek bir gözenek ve büyük bir iç yüzey alanına sahiptir. Yüzeyin büyüklüğünün önemiyse kirin giderilmesine sıra geldiği zaman ortaya çıkar, çünkü yüzey ne kadar büyükse kedilerin idrarından kaynaklı kirler de o oranda giderilir. Yüksek kaliteli kil ve doğal bitki özleri de kötü kokuların yayılmasına engel olup ferah kokuları hakim kılar. Bir Ever Clean kedi kumu kumların tüylere yapışmasını önleyen özellikler de içerir. Böylece kumun etrafa saçılmasına da engel olunur. Mükemmel topaklanma sağlayan kumlar güçlü idrar sorunu olan kedilerden kaynaklı nem ve kokuyu da hapseder. İdrar sonrası oluşan kokuları bastırıp güzel kokulara sahip olan kumların yanı sıra kokusuz türler de bulunmaktadır. Bu ise kokuya alerjisi olan kedi ve kedi sahipleri için büyük bir avantajdır. Ayrıca kötü kokuya sahip olan bakteriler de ürünün güçlü özellikleri sayesinde pasif hale getirilir. Değişik ağırlıklarda görebileceğiniz Ever Clean 10 lt ağırlığa sahip türleriyle oldukça sık tercih edilmektedir. Farklı hacim, model ve özellikteki envaiçeşit Ever Clean kedi kumu kolay alışveriş avantajıyla kategorimizde yer almaktadır.

Ever Clean Kedi Kumu Çeşitleri

Kedilerinizin ihtiyaçlarına yönelik yapacağınız bir araştırma sizi markanın farklı kedi kumlarına götürebilir. Birçok farklı sorun yaşayan kedilerin gözetilmesiyle üretilen kumlar kedi sahiplerinin çeşitlilikten faydalanmasını sağlar. 6 ya da 10 litre gibi farklı ağırlıklarda bulabileceğiniz Ever Clean Total Cover özel karbon içeriğine sahip ürünlerden biridir. Kediler için ekstra güçlü koku giderici fonksiyonlarına sahip olan Total Cover sıvıyı anında absorbe eder. İçerdiği özel kristaller sayesinde koku emiliminin katbekat arttığını görebilirsiniz. Özellikle yoğun idrar kokusu oluşturan kediler için oldukça ideal olan ürün tekli ya da çoklu paketlerle satın alınabilir. Hızla topaklaşan bir diğer kedi kumuysa Ever Clean Multiple Cat olarak öne çıkar. Yüksek kaliteli hammaddeler kullanılarak hazırlanan ürün idrar kaynaklı kokuyu emmesinin yanı sıra kokusuzdur. Alerjik rahatsızlığı olan kedi ve kedi sahiplerinin ilk tercihi olabilecek Multiple Cat ayrıca diğer kumlara kıyasla daha az atık üretmektedir. Özel aktifleştirilmiş karbonla hazırlanan ürüne de farklı hacimlerde ve ister tek ister çift paket olarak ulaşabilirsiniz. Patilere yapışmayan ve kumun etrafa yayılmasını önleyen Ever Clean Less Trail ise çevre temizliğine ekstra hassasiyet gösterenler için biçilmiş kaftandır. Uzun tüylü kedilerle yavru kediler için nokta atışı bir tercih olabilecek ürün maksimum emilim ve topaklanmanın yanı sıra hoş bir koku sağlar. Siz de kum ihtiyacınızı Ever Clean ile gidererek koku ve idrar sorununu kesin çözüme ulaştırabilirsiniz.

Ever Clean Kedi Kumu Fiyatları

Kedilerin idrarlarından kaynaklı birbirinden farklı sorun Ever Clean ürünlerinin de çeşitlenmesini sağlamaktadır. Kokuya alerjisi olan kediler için kokusuz kumları tercih edebilirken patiye yapışmayan türler de kumun evin diğer bölümlerine yayılmasına engel olur. Bu ve türevi birçok detay ürün çeşitliliğini arttırmakta ve fiyatlar da bu çeşitliliğe göre ortaya çıkmaktadır. Ürünün sahip olduğu hacim de fiyat performansını etkileyen bir diğer faktörüdür. 10 litrelik kedi kumuyla 6 litrelik kedi kumu ya da tekli satılan kumlarla 2 paketi bir arada satılan kumlar farklı fiyat aralıklarını meydana getirir. Geniş bir yelpaze sağlayan bu avantaj sayesinde siz de bütçenize uygun ürünü kategorimizden kolayca bulabilirsiniz.