GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
İlgili Kategoriler

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Evcil Hayvan Ürünleri

kategorisinde 365720 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Evcil Hayvan Ürünleri

Evinizde evcil bir hayvanınız varsa, ilk günden itibaren onun için belli başlı evcil hayvan ürünlerini evinizde bulundurmaya ihtiyaç duyarsınız. Hangi ürünleri alacağınızı, bu ürünleri alırken nelere dikkat edeceğinizi ise bilemeyebilirsiniz; ama doğru karar vermeniz önemlidir. Zira seçeceğiniz bu ürünler, hayvanınızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesinde doğrudan etkilidir. Eğer evcil hayvanlarla yaşıyorsanız, onlar için evde bulundurmanız gereken mama, eğitici ürün ve taşıma çantası gibi ürünler vardır. Uzun süre kullanılabilen ve hayvanın sağlığı için önemli olan bu ürünlerin seçiminde ise bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir.

Evcil Hayvan Mamaları

Evcil Hayvan Ürünleri

Evcil hayvanların sağlıkları için her zaman onlara özel, kolay yiyip sindirilebilecekleri besinleri tercih etmelisiniz. Evcil hayvan maması seçiminde ekstra özenli davranmak gerekir. Zira bazı mamalar hayvanda alerjiye sebep olabilir. Bu nedenle, mama seçiminde güvenilir evcil hayvan markaları tercih etmeniz ve içeriklerini detaylı inceleyerek karar vermeniz hayvan sağlığı açısından büyük önem taşır. Evcil hayvan ürünlerinin başında yer alan mamaların pek çok çeşidi vardır. Özel aroma ve tatlara sahip mama seçenekleri de bulunur. Bu sayede hayvanın sevebileceği mama tipini kolayca tespit edebilirsiniz. Mama fiyatları ise markadan markaya farklılık gösterecektir. Mamanın kalitesine ve içerisindeki malzemelere göre fiyat belirlemesi yapılır. Her bütçeye uygun olacak mama çeşitleri mevcuttur. Siz de evcil hayvanınız için hem mamanın içeriği hem de fiyatı açısından en uygun olduğunu düşündüğünüz mamayı alabilirsiniz. Mamayı sık sık değiştirmemeniz, evcil hayvanınızın sağlığı için önemlidir, ama mevsimine göre kullandığınız markanın farklı mama çeşitlerini deneyebilirsiniz.

Evcil Hayvan Eğitim Ürünleri

Evcil Hayvan Ürünleri

Evde hayvan besleyen insanların en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri hayvan eğitim ürünleridir. Tasma, tuvalet ya da oyuncak gibi ürünler bu kategoride liste başı sayılır. Eğer evinizde köpek besliyorsanız, dışarıda gezdirmeniz gerekeceğinden en az bir adet tasmaya ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca en önemli ihtiyaçlardan biri olan tuvalet ihtiyacını karşılaması için de bir adet tuvalete ihtiyaç duyulur. Gerekli eğitim verildiği zaman evcil hayvanınız, tuvaletini yerine yapmayı öğrenir. Ayrıca evcil hayvanınızın boğazına kaçmayacak ve rahat oynayabileceği top, zil ya da salıncak gibi eğlenceli oyuncaklar tercih ederek, onun keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bu ürünler arasında, farklı bütçeler için zengin ve erişilebilir evcil hayvan ürünleri fiyatlarından size en uygun olanını alabilirsiniz.

Evcil Hayvan Taşıma Çantası

Evcil Hayvan Ürünleri

Kedi, köpek, tavşan gibi evcil hayvanlardan birine sahipseniz, dışarıda gezdirirken, veterinere giderken veya seyahatlerinizde taşıma çantasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Örneğin, küçük veya orta ırk bir köpeğiniz varsa 76 cm x 47 cm x 56 cm ölçülerindeki bir taşıma kafesi size yardımcı olacaktır. Daha büyük cinsteki köpekler için large olarak bilinen kafesler daha uygun olur. Hem kaliteli hem de farklı tasarımlara sahip taşıma çantaları üretilir. Pek çok marka seçeneğinizin olması size alternatif sağlar. Böylelikle evcil hayvanınıza en uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Çanta şeklinde ve kafes şeklinde ürünler vardır. Evcil hayvanınızın türü ve boyutlarına göre onun en rahat edeceği ürünü seçmelisiniz. Küçük dostunuzla gideceğiniz yere göre de bir çanta seçmeniz önemlidir. Birlikte uçakla yolculuk yapacaksanız, her havayolu şirketinin tercihleri değiştiği için mutlaka şirketten bilgi almalısınız. Genel olarak kabul gören kabin boy kedi, köpek taşıma çantalarının boyutları, 28 cm x 23 cm x 46 cm'dir. Bu ölçülerdeki bir çanta, 20 kilogram ağırlığına kadarki taşıma için uygun olacaktır. Daha büyük bir hayvanınız varsa tercihlerinizi ona göre şekillendirmeniz gerekir.

Evcil Hayvan Ürünleri Nasıl Kullanılmalıdır?

  • Evcil hayvan ürünlerinin belirli periyotlarla bakımının yapılması gerekir.
  • Temizlik için özel olarak üretilen deterjan ve şampuanlar kullanılmalıdır.
  • Evde çocuk varsa hayvan için kullanılan kimyasal ürünlerin çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanması önemli bir husustur.
  • Ürünlerin evde hayvanın rahat kullanabileceği şekilde yerleştirilmesi daha uygun olur.
  • Mama kabı, su kabı, tuvalet kabı ve tuvalet pedi gibi ürünler evcil hayvanınız tarafından sık kullanıldığından, hijyeni sağlamak için düzenli periyotlarla değiştirilmelidir.

Evcil Hayvan Ürünleri Alırken Öncelikli Noktalar

  • Ürünlerin kaliteli ve uzun ömürlü olması gerekir.
  • Hayvanın ihtiyacına en uygun ürünün tespit edilmesi önem taşır.
  • Ürünün kullanılacağı ortamın da düşünülerek satın alınması daha uygun olur.
  • Hayvanda alerjiye sebep olmayacak ürünlerin tercih edilmesi, hayvan sağlığı açısından önemlidir.
  • Kolay saklanabilen ve rahat taşınabilen ürünler tüketiciye alternatif sağlar.