GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Yastık Kılıfı

kategorisinde 6421 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yastık Kılıfı

Ev tekstilinin vazgeçilmez unsurları arasında yer alan yastık kılıfları, yaşam alanlarınıza şık bir dokunuş gerçekleştirirken evinize benzersiz bir atmosfer kazandırıyor. Kırlentlerinizi, yatak yastıklarınızı ve süs yastıklarınızı zarif bir görünüme kavuşturmak için kullanabileceğiniz kılıf modelleri, konforlu yapılarıyla hayatınıza rahatlık katarken kolay kullanım şekilleriyle de beğeni topluyor. Çeşitli markalar tarafından her tarza ve zevke uygun modellerde tasarlanan yastık kılıfları, uygun fiyatlar ile satılmalarıyla da öne çıkıyor.

Kırlent Kılıflarını Keşfedin

Yastık Kılıfı

Koltuk ve kanepelerinizin konforunu artıran kırlentler, birbirinden kaliteli kırlent kılıflarıyla birlikte kullanıldığında evinize benzersiz bir zarafet katıyor. Ağırlıklı olarak pamuklu kumaştan, yünden ya da polyesterden üretilen kırlent kılıfları; 30 cm x 30 cm, 40 cm x 40 cm ve 50 cm x 50 cm ölçülerinde üretilerek tüm kırlent çeşitleriyle uyum sağlıyor. Düz renkten hoşlananlar için kırmızı, lacivert, beyaz, yeşil, pembe, kiremit, kahve gibi renk tonlarında sade bir şekilde üretilen kırlent kılıfları, desenlerin gücüne inanan kullanıcılar için ise örgü, çiçek, dantel, geometrik şekil gibi desenlerle süsleniyor.

Yastık Kılıflarıyla Tanışın

Yastık Kılıfı

Uyku esnasında kullandığınız baş yastıkları, birbirinden şık kılıf seçenekleriyle daha da konforlu hale geliyor. Ağırlıklı olarak pamuktan ya da penyeden üretilen yastık kılıfı modelleri, daha konforlu bir uykuyu tercih edenler için ipek ve satenden de imal edilebiliyor. 50 cm x 70 cm ve 70 cm x 70 cm gibi boyutları sayesinde tüm baş yastıklarıyla uyum sağlayabilen kılıflar; beyaz, mavi, pembe, kırmızı, yeşil, sarı, indigo gibi renk seçeneklerinde üretiliyor ve tüm yatak odası dekorasyonlarına uyum sağlayabiliyor. Genel olarak nevresim setleri içinde yer alan yastık kılıfı, dileyen kullanıcılar için ayrı olarak da satılabiliyor.

Süs Yastığı Kılıflarıyla Evinizi Renklendirin

Yastık Kılıfı

Sandalyelerde, berjerlerde, koltuklarda ve minder takımlarında kullanılan süs yastıkları, dekoratif kılıflarla son derece sevimli ve renkli bir hale geliyor. Ünlü sanatçıların portreleri, çiçek desenleri, film afişleri, hayvan motifleri gibi sayısız desen seçeneğiyle üretilen dekoratif süs yastığı kılıfları, ayrıca kimi üreticiler tarafından kişiye özel olarak da tasarlanabiliyor. İsim, tarih, kişisel fotoğraf gibi baskı seçenekleriyle tasarlatabileceğiniz süs yastığı kılıfları, anılarınızı ölümsüzleştirmenin en keyifli yollarından birini sunuyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Yastık kılıfınızı sipariş etmeden önce ürün boyutlarını ve üretim malzemesini incelemeniz, doğru ürünü seçmenizi kolaylaştırabilir.
  • Yastık kılıflarınızı ev eşyalarınızla uyumlu renklerde seçmeniz, göze hoş gelen bir dekorasyon oluşturmanızı sağlayabilir.
  • Kırlentleriniz ve baş yastıklarınız için yedek kılıf satın alabilir ve asıl kılıflarınızı yıkadığınız dönemde yedek ürünlerden faydalanabilirsiniz.
  • Süs yastığı kılıflarınıza kişisel fotoğraflarınızı bastırabilir ve aile bireylerinize ya da dostlarınıza armağan edebilirsiniz.
  • Dokununca deseni değişen sihirli yastık kılıfı modellerinden satın alarak misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Yastık kılıfı modelleri, pek çok farklı marka tarafından çeşitli niteliklerde tasarlandığı için aralarında fiyat farklılıkları gözlemlenebilir.
  • Çoklu set halinde satılan yastık kılıflarını tercih ederek daha uygun fiyatlarla daha çok sayıda ürün sahibi olabilirsiniz.
  • Yastık kılıflarınızı etiketlerinde yazan talimatlara uygun şekilde yıkamanız, kullanıcı hatasına bağlı deformasyonları önleyebilir.
  • Yastık kılıfı modellerinizi nemden ve rutubetten korumanız, ürünlerin desenlerinin solmasını engelleyebilir.
  • Yastık kılıfınızı aşırı şekilde doldurmamanız, ürünlerin dikiş ve fermuar bölümlerinin güvenle kullanılmasını sağlayabilir.