GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Minder, Minder Kılıfı

kategorisinde 1276 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Minder, Minder Kılıfı

Minder kılıfı çeşitleri konfor ve dekorasyonu bir arada sunuyor. Bu ürünlerle hem rahat edebilir hem de bulunduğunuz alanı çok daha estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Minder kılıfı markaları ve tasarım çeşitliliği ile sizlere sunulduğundan gereksinim duyduğunuz ürünü bulmanız da hayli kolay oluyor. Örneğin minder ve minder kılıfı bir arada ya da haricen satışa sunulabiliyor, bütünleşik koltuk sandalye minderleri de bulunabiliyor. Farklı fiyat seçeneklerine sahip ürünler çeşitli renk, desen, ana materyal, dolgu türü, bağlantı aparatı, kalıp, dokuma tipi, dikişleme yöntemleri ile sizlere ulaşıyor.

Geniş Bir Ürün Yelpazesi

Minder, Minder Kılıfı

Koltuk, sandalye, araç içi koltuk için çeşitli minder modelleri üretiliyor. Hem kullanım alanına hem de kullanılacak sandalye, koltuğun kalıbına uygun minder bulunması kullanıcıların işini kolaylaştırıyor. Örneğin ofis sandalyeleri, masa sandalyeleri, tabureler için oturma minderi, sırt yaslama minderi ve ikisi bir arada modeller bulunabiliyor. Sandalyeler için sıkça tercih edilen oturma minderlerinin ergonomik olanlarından vücuda ekstra uyumlu olanlarına ve medikal türevlerine değin pek çok çeşidi üretiliyor.

Konforu Artıran Kullanışlı Minderler

Minder, Minder Kılıfı

Minderlerin dolgu malzemeleri ve kumaş türleri de farklılaşıyor. Yüzde yüz pamuklu minder kılıfları, polyester bileşimliler, penye ve saten kılıflar en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Oturma minderleri hem sandalye kumaşının eskimesini önlüyor hem de daha konforlu bir oturuş deneyimi vadediyor. Sırt yaslama minderleri ise hem dekoratif koltuk aksesuarı görevi görüyor hem de vücudunuzun istediği yaslanma pozisyonunu almanızı kolaylaştırıyor.

Dikkat Çekici Şık Tasarımlar

Minder, Minder Kılıfı

Minder ve minder kılıfları modern, retro, klasik, sade, gösterişli, oryantalist, sanatsal vb. temalarda desenleri içerebiliyor. Geometrik şekilli, sportif aktivite ikonlu, takım sembollü, hayvan temalı, dizi-film karakterli, popüler kültür içerikli, uzay temalı vb. desenler, bulunan minderler aynı zamanda puantiyeli, fileli, geleneksel motifli, saçaklı dizaynları da içerebiliyor. Minderler tek ya da çoklu satışa sunulabiliyor. Sandalye takımınız için minder ve kılıf arayışındaysanız el dokumalı, özel işlemeli, baskılı kılıfların set halinde satışa sunulanlarını tercih edebilirsiniz. Böylece masa alanınızı dekoratif, estetik ve uyumlu bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Minder Satın Alırken...

  • Makinede yıkanabilir minder arayışınız varsa bu ibareyi taşıyan minderlere yönelin.
  • Uzun süre kullanım için önerilen biçimde kullanmaya dikkat edin.
  • Sağlığınızı etkileyen özel durumlar için medikal minderleri araştırın
  • Sandalye boyutlarınıza uygunluğu göz önünde bulundurun.
  • Standart minderler ve destekli sırt minderleri farklı dolgu malzemesinden üretildiğinden satın alacağınız ev tekstili ürününün gereksinimlerinizi karşıladığını kontrol edin.

Minder Kılıfı Tercihi ve Kullanımı ile İlgili Püf Noktalar

  • Minder kılıflarının kesici, delici aletler ile temasından kaçının.
  • Tavsiye edilen saklama yöntemlerini uygulama dikkat edin.
  • Uzun süre kullanım için düzenli temizleyeme özen gösterin.
  • El dokuması, hasır ve dantel işlemeli minder kılıflarını belirtilen usule uygun temizleyin.
  • Kullanılmayan durumlarda rutubetli olmayan, havadar alanlarda muhafaza edin.