GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Plaj Havlusu

kategorisinde 1013 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Plaj Havlusu

Plajlarda ve havuzlarda kullanılan plaj havlusu, geniş renk yelpazesi ve kullanım çeşitliliğiyle sıcak yaz günlerinde konforlu bir kullanım sağlıyor. Dikdörtgen, kare ve yuvarlak modelleriyle herkesin zevk ve tercihine uygun plaj havlularının kullanım alanı ise oldukça geniş.

Geniş Renk Yelpazesi ve Estetik Tasarımlar

Plaj Havlusu

Koton, pamuk, polyester, akrilik, ipek ve mikrofiber dokusuyla rahat kullanım sağlayan plaj havluları, desen ve çeşitliliğiyle tüketicilerin zevk ve tercihlerine sunuluyor. 200 cm uzunluğa kadar ulaşabilen havlularla plaj, havuz ve diğer kullanım alanlarında kolayca kurulanabilirsiniz. Konforlu kullanım ve herkese hitap eden çeşitliliğiyle GittiGidiyor güvencesi altında avantajlı markalarla uygun fiyatlara satılan renkli ve desenli plaj havlularını satın alabilirsiniz.

Havuz ve Plajlarda Hep Yanınızda

Plaj Havlusu

Yaz mevsimlerinin vazgeçilmez bir parçası olan plaj havlusu modelleri, deniz ve havuz aktivitelerine eşlik eden desenli veya sade olarak üretilen yol arkadaşlarıdır. Yüzlerce desenden kendinize en uygun olanı, tarzınızı en güzel yansıtanı seçebilirsiniz. Plaj havluları yazın denize girip çıktığınızda kurulanmanızı sağlarken vücudunuzda deniz suyundan doğan cilt lekelerinden korur. Deniz şortu, bikini veya mayolarınıza uygun bir plaj havlusu seçebilir ve plaj kombinini tamamlayabilirsiniz. Marka açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan plaj havluları, her bütçeye göre modeller de sunuyor. Pikniklerde üzerine yiyecek ve içeceklerinizi koyabileceğiniz hafif ve kullanışlı masa örtüsü veya üzerine oturabileceğiniz bir yer örtüsü olabiliyor. Festivallerde üzerine oturabileceğiniz, temiz olmayan yerle direkt temasınızı önleyen kurtarıcılar haline geliyor. Yoga esnasında tüm hareketlerinizi pamuksu bir plaj havlusu üzerinde yapabilirsiniz. Fazla yer kaplamayan plaj havluları hayatınızın her anında yanınızda olabilir ve beklenmedik durumlarda size yardımcı olabilir.

Rahat ve Pamuksu

Plaj Havlusu

Plaj havluları birden fazla işlev görmesiyle vazgeçilmez bir tercih halini alıyor. Plajlarda üzerine yatıp güneşlenmenizi sağlayan plaj havluları yaz mevsimlerinin en önemli ve kullanışlı tekstil ürünlerinden bir tanesi. Kum ve çimen gibi zeminlerin üzerinde kullanabileceğiniz tasarım harikası plaj havlularıyla güneşli günlerin tadını doyasıya yaşayabilirsiniz. Pamuksu dokusu ile gün boyu üzerinde uzanabileceğiniz havlularla doğanın tadını çıkartabilirsiniz. Plaj havlusu fiyatları, marka ve modele göre değişebilir.

Plaj Havlusu Alırken...

  • Cildinize uygun seçeceğiniz plaj havlularıyla cildiniz aşınmaz ve yıpranmaz.
  • Boyunuza uygun plaj havlusu seçimi kolay kullanım sağlayacaktır.
  • Kullanacağınız renk ve desene göre deniz gibi kumlu yerlerde faydalı kullanım sunacaktır.
  • Kafa ve vücut olarak ayrı satılan plaj havlularıyla konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Tercihinize göre farklı modeller seçerek ortama uygun bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Plaj havlusunun boyutları, modellere göre değişiklik göstermektedir.
  • Ürün siparişi esnasında dikdörtgen, kare veya yuvarlak olmasına dikkate edebilirsiniz.
  • Pamuk, polyester, akrilik ve koton seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
  • Havlunuzu yağ ve çözülmeyen maddelerden uzak tutmanız uzun süreli kullanım imkanı sağlayabilir.
  • Koyu renk seçiminizde deniz kumlarını görmeniz kolaylaşabilir.