GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Banyo Paspası

kategorisinde 3199 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Banyo Paspası

Banyo paspasları, banyolarda hem dekoratif hem de işlevsel amaçlarla kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Yeni nesil teknolojilerle tasarlanan ve kaliteli materyallerden elde edilen banyo paspasları pamuklu, akrilik, mikrofiber ya da koton gibi iplik çeşitlerinden üretiliyor. Su çekim gücü yüksek olan ve banyo zeminine yumuşaklık kazandıran paspaslar, banyo dekorunun tamamlayıcı bir paçası hâline geliyor.

Islaklığa Karşı Dirençli Akrilik Paspaslar

Banyo Paspası

Taç, Koçtaş, Ikea, Karaca Home, Prima Nova gibi ünlü markalar tarafından hazırlanan banyo paspas modelleri, onlarca renk ve desen teması sunarak banyo zeminlerine bambaşka bir hava katıyor. Polyester, keten, bambu, naylon, angora, kadife, yün, şifon gibi materyallerden üretilen paspaslar, yoğun olarak akrilik, pamuk, mikrofiber ve koton malzemelerden elde ediliyor. Akrilik paspaslar ise nem, küf, ıslaklık, lekelenme gibi olumsuz durumlara karşı direnç gösterebiliyor. Emicilik oranı yüksek olan akrilik paspaslar, yün benzeri yumuşak dokuları sayesinde banyo zemininize her temasınızda konfor sağlıyor.

Her Alana Uyum Sağlayan Ölçüler

Banyo Paspası

Her boyutta banyo zeminine uyumlu seçenekleri bulunan banyo paspas modelleri, 91 x 100 cm, 101 x 110 cm, 81 x 90 cm, 60 cm altı, 71 - 80 cm aralığında ölçü seçeneklerinde tasarlanıyor. Bu ölçüler dışında daha büyük boyutlara ihtiyaç duyan kullanıcılar için, 141 x 150 cm gibi büyüklük ölçülerine sahip olan paspas çeşitleri de yer alıyor. Renk konusunda çok zengin bir liste sunan paspas modelleri, her kullanıcının dekor anlayışına uyum sağlayan özgün tonlamalarla tasarlanıyor. Son yılların dekorasyon modasını yakından takip eden paspas markaları, renkli paspasların yanı sıra desenleme anlayışıyla da dikkat çeken paspas çeşitlerine imza atıyor.

Sadelikten Hoşlananlar İçin Set Paspas Modelleri

Banyo Paspası

Tekli ya da ikili olarak da satışa sunulan banyo paspasları, genel olarak klozet önü paspası, lavabo önü paspası ve klozet üstü paspası parçalarından oluşuyor. Ölçüleri değişiklik gösteren modeller, banyo zeminindeki yoğun ıslaklıktan etkilenmiyor. Banyo paspasları, banyoların genişlik algısı üzerinde de önemli bir rol üstleniyor. Büyük ölçülü banyolarda, hem açık hem de koyu renkli paspas seçimleri yapabilirsiniz. Paspas fiyat seçenekleri, ürünlerin parça sayısı arttıkça yükselebilir.

Satın Alma İpuçları

  • Büyük banyolar için paspas seçerken, paspasın diğer aksesuarlarınızla stil ve renk uyumunu kontrol edebilirsiniz.
  • Satın alacağınız paspası sereceğiniz alanın en ve boy ölçüsünü almanız, uyum sorunlarını engelleyebilir.
  • Satın alacağınız paspasın ölçülerini kontrol etmeniz önerilir. Her paspasın boyutu farklı olabilir.
  • Paspas fiyatları ürünlerin standartlarına ve marka segmentlerine göre değişebilir.
  • Dar ve küçük ölçülü banyolar için açık renkli paspaslar kullanarak mekânın genişlik algısını değiştirebilir, daha ferah bir banyo ortamı yaratabilirsiniz.

Bunlara Dikkat

  • Paspaslarınızı uzun süre yoğun ıslaklığa maruz bırakmanız önerilmez.
  • Paspas temizliği yaparken, ürünün etiket ve ambalajında bulunan önerileri dikkate almanız tavsiye edilir.
  • Paspaslarınızı sert bir şekilde yapılan çırpma işlemlerinden korumanız yıpranmalarını engelleyebilir.
  • Paspaslarınıza ağartıcı ürünler uygulamanız renk solması problemleri yaratabilir.
  • Paspas satın almadan önce ürünün paket içeriğini incelemeniz önerilir.