GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Yedek Parça, Aksesuar

kategorisinde 2864 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yedek Parça, Aksesuar

Ev güvenlik sistemleri; kullanıcıları hırsıza, gaspçıya ve istenmeyen satıcılara karşı korur. Alarm, kamera, kapı ve pencere güvenlik sistemleri, sensör, dedektör, kayıt cihazı, diyafon gibi pek çok yedek parça ve aksesuardan oluşan ev güvenlik sistemleri; parça parça alınıp kapı ve pencerelere monte edilebildiği gibi komple set olarak da alınabilir. Ailenizin ve eşyalarınızın güvenliği için kullandığınız ev güvenlik yedek parça ve aksesuarları, artık yüksek teknoloji ile donatılmaktadır. Evde iken uzaktan kumanda ile yönetebildiğiniz ev güvenlik sistemlerini internet aracılığıyla her yerden kontrol edebilirsiniz, bu da gözünüzün arkada kalmasını önler.

Bir Ev Güvenlik Sisteminde Ne Tür Parçalar Bulunuyor?

Yedek Parça, Aksesuar

Ev güvenlik sistemi, yedek parçaları ve aksesuarları ile hırsızların ve gaspçıların evinizi tehdit etmesini çok yönlü biçimde engellemektedir. Yangın ve gaz kaçağı olduğunda haberdar olabilir, hatta deprem sensörü ile yer sarsıntıları olduğunda cihaz tarafından bilgilendirilirsiniz. Görüntülü diyafon ile zilinizin kim tarafından çalındığını öğrenebilirsiniz; pencereden hırsız girmesinden korkuyorsanız uzaktan kumandalı pencere alarmı güvenliğinizi sağlar, yangın ve gaz dedektörü, hatta deprem sensörü doğal felaketler karşısında sizi tetikte tutar. Evinize ya da ofisinize kurdurduğunuz komple ya da müstakil ev güvenlik sisteminin herhangi bir yedek parçası arızalandığında ev güvenlik sistemi yedek parçalarını kolay bir şekilde ve uygun ev güvenlik yedek parça fiyatları ile yenileyebilmeniz de mümkün.

Yüksek Çözünürlüklü Kameralar ve Diyafonlar

Yedek Parça, Aksesuar

Farklı güvenlik sistemleri içinde güvenlik kamerası ve diyafonlar, gün geçtikçe daha da önemli bir yer kazanmaktadır. Sitenize, apartmanınıza ya da dairenize gelenleri görebildiğiniz kamera ile diyafonlar güvenliği maksimum noktaya çıkaran yedek parçalar olarak bilinir. Ancak ev güvenlik sistemleri içerisindeki kamera ve diyafonların sahip olması gereken birtakım asgari teknik özellikler vardır; örneğin ev güvenlik sistemindeki kameranın yüksek çözünürlüklü olması görüntülerin daha net görülebilmesini mümkün kılar; bu da sizi rahatlatır. Bundan başka kameranın gece görüşüne sahip olması -özellikle hırsızların akşam ya da gece geldiği düşünülürse- oldukça önem arz eder. Kendi etrafında 180 ya da 360 derece dönebilen ve uzaktan yönlendirebildiğiniz bir kamera da işinizi çok fazla kolaylaştırır. Diyafonun da yüksek çözünürlüklü olması, sesi kolayca iletebilir olması güvenliği maksimum noktada artırır.

Ev Güvenlik Sistemi Yedek Parçaları Markaları

Yedek Parça, Aksesuar

Birbirinden farklı ev güvenlik sistemi markaları ve bu markaların ürettiği birbirinden farklı modeller vardır, bunların içerisinde fonksiyon ve fiyat açısından kendinize uygun bir marka ve model bulmanız mümkün. JeaTone'un 7 inçlik ekranı ile kayıt yapan, fotoğraf çeken, alarmlı diyafonu; Neutron'un 4 kanallı dijital kayıt cihazı; BestSafe'nin mobil telefonunuzla yönetebildiğiniz alarm seti; Xiaomi MiJia Honeywell yangın gaz duman dedektörü; Desi kablosuz dedektör; Sismik SisCuT elektronik deprem sensörü; Paradox su baskın dedektörü değişen ev güvenlik sistemleri fiyatları ile satılmaktadır.