Sepetim

Geri Satıcı Açıklaması

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz Akıllı Robot Süpürge için satıcı açıklaması
(#674800977)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Çalışma Süresi 120 dk
Şarj Süresi 1 saat altı
Menşei Diğer
Toz Kapasitesi 0.41 L - 0.6 L
Kutu Var, Açılmamış
Çalışma Modu 3 adet
Durum Sıfır
Garanti Süresi 2 yıl - 3 yıl
Garanti Var, Başlamamış
Pil Kapasitesi 3200 mAh
Motor Gücü (En Yüksek) 35 W
Renk Beyaz
Model Mi Vacuum
Pil Tipi Li-ion
Marka Xiaomi

Ürün Detayları

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz Akıllı Robot Süpürge

 

Evinizin her köşesinin son derece detaylı bir şekilde temizlenmesi için tasarlanmış olan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro akıllı robot süpürge kullanışlı yapısı ile dikkat çekiyor. Tüm evi otomatik bir şekilde temizleyen bu cihaz, zahmetsiz bir temizlik fırsatı sunuyor. Süpürme, silme ve paspaslama gibi özellikleri bulunan bu akıllı cihaz 3 farklı modda çalışıyor. Son derece ayrıntılı bir algoritma ile çalışan bu robot süpürge çeşitli işlevleriyle farklı yüzeylerin temizlenmesine yardımcı oluyor. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz akıllı robot süpürge ayrıntılı algoritması sayesinde evinizin en işlevsel şekilde temizlenebilmesini sağlıyor. Cihaz, halılı veya halısız zeminlerin üzerindeki saç, kıl veya evlerde beslediğiniz evcil hayvanların dökülen tüylerini kolayca fark eder ve yüksek algoritması ile hemen temizler. 2 saat boyunca aralıksız bir şekilde evinizin silme, süpürme gibi birçok işlemini gerçekleştiren bu akıllı cihaz ayrıca paspaslama görevini de üstlenerek kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Bu robot süpürge, şarjı bitmeden hemen önce bulunduğu bölgeye geri dönerek kendini şarj eder ve sonrasında temizliğine kaldığı yerden devam eder. Bu sayede temizlik asla yarıda kalmaz.

 


 

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz Akıllı Robot Süpürge ile Kolay Temizlik

Modern teknoloji sayesinde ev işi yükümlülükleri giderek daha rahat bir şekilde tamamlanabiliyor. Kişi sayısına veya ev büyüklüğüne bakılmaksızın her hanede robot süpürge kullanımı hızla artıyor. Bulunduğu ortamı temiz tutmak için sürekli çalışan bu cihazlar otomatik bir yapıya sahip. Evinizin kirli kalmaması için belirli aralıklarla aktive olan bu cihaz, manuel kullanıma da izin veriyor. Bu sayede özel günlerde de ev temizliğine yardımcı oluyor. Bu akıllı süpürge, detaylı temizliği ve yüksek emiş gücü sayesinde zemin üzerinde kir bırakmadan ortamı derinlemesine temizliyor. Kullanıldığı zemini tozdan da arındıran bu cihaz, özellikle bebekler ve küçük çocuklar için hijyenik bir ortam yaratmayı amaçlıyor. Üretim yeri Çin olmakla birlikte son yıllarda Türkiye?de adından sıkça söz ettiren Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz akıllı robot süpürge üstün temizlik sunmasının yanı sıra farklı özellikler de barındırıyor. Otomatik şarj oluşu, istenilen bölgeyi temizlemesi veya belirlediğiniz alanın dışına çıkmaması gibi birçok özelliği ile kullanıcılara memnuniyet garantisi vermeye devam ediyor. Süpürme sonrası silme ve paspaslama özelliği ile yaşam alanınızı en temiz hale getirmeyi amaçlıyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra mobil cihazınızla da yönetebildiğiniz bu akıllı süpürge son derece kolay bir kullanım sunuyor. Cihaz ile ilgili pek çok ayrıntıya ulaşabildiğiniz bu uygulama sayesinde ev temizliğinizi otomatize etmeniz mümkün hale geliyor.

 


 
 

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz Akıllı Robot Süpürge Özellikleri

2100 Pa emiş gücüne sahip olan bu akıllı robot süpürge, yerde bulunan pek çok toz ve partikülü ortadan kaldırabiliyor. Oldukça derin bir temizlik yapan bu cihaz, halınızda veya kiliminizde en ufak tüylenmeye yol açmayacak şekilde çalışıyor. Ayrıca, kullanıldığı zemine zarar vermeyen yapısı bu robot süpürgeyi kullanıcı dostu bir hale getiriyor. Pek çok farklı alanda kullanılabilen bu ürün, evin çeşitli odalarında işlevini devam ettirebiliyor. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz akıllı robot süpürge özellikleri son derece rahat ve detaylı bir temizlik sunuyor. Dahası, uygun fiyatlarla beğeniye sunulan bu cihaz, pek çok evde rahatlıkla kullanılabiliyor. Modern yaşam tarzına uygun olan akıllı robot süpürgeler, çok sayıda kullanıcının vazgeçilmezi haline geliyor. Yoğun hayat temposu sebebiyle ev işi yapamayan kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bu cihaz, kullanıcı evde yokken dahi aktive edilebiliyor. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz akıllı robot süpürge kullanan kullanıcılar, uğraştırıcı temizlik sürecini çok daha rahat bir şekilde tamamlayabiliyor. Kullanıcılar tarafından en çok beğenilen özelliklerden biri de cihazın pratik yapısı oluyor. Anında kurulumu yapılabilen bu akıllı robot süpürge, dilediğiniz an kullanıma hazır oluyor. Ağırlığı 3,6 kg olan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz akıllı robot süpürge taşınması ve saklanması konusunda da oldukça rahattır. İstediğiniz yere rahatlıkla götürebilmeniz bu cihazın farklı kullanım alanlarında da hizmet sunmasına olanak tanıyor. Ayrıca hafif yapısı sayesinde temizlik sırasında hassas halı veya kilimlerinize zarar vermiyor. Cihazın park pozisyonu ve süpürge yapısı yataydır.

Farklı modlara sahip olan bu cihaz kullanım amacınıza göre şekillenebiliyor. Oldukça güçlü bir emiş gücüne sahip olmasına rağmen kullanıcıları rahatsız etmeyen bir ses seviyesine sahip olması dikkat çekiyor. Dahası, sessiz moda aldığınızda süpürge, siz uyurken bile sizi rahatsız etmeden çalışabiliyor. 40 db ses seviyesi, evde sürekli çalışabilen bu cihazın kolay kolay fark edilmemesini de sağlar. Astım veya alerji gibi rahatsızlığı olan kişilerin evde besledikleri evcil hayvanların tüyleri uzun vadede problemlere yol açabiliyor. Fakat Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz akıllı robot süpürge bu alanda da özellikleriyle öne çıkıyor. Her türlü evcil hayvan tüyünü zeminden temizleyebilen bu cihaz kolay kolay tıkanmıyor. Bu sayede uzun süreli bir kullanım sunuyor. Her türlü yüzeyi derinlemesine inerek temizlerken alandaki en ufak tozu dahi içine çekiyor. Pil tipi li-on olan bu akıllı robotlar zamanlayıcısı ile de dikkat çeker. Dilediğiniz zaman dilediğiniz programda çalışan cihaz, kendi batarya ömrünü kendi düzenler.

 


Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz Akıllı Robot Süpürge Kullanımı

Xiaomi kalitesinde üretilen bu akıllı robot süpürge, gözle göremeyeceğiniz kadar küçük olan mikropları yakalayarak yok ediyor, bulunduğunuz yaşam alanını temiz hale getirerek sizlere sağlıklı alan oluşturuyor. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro beyaz akıllı robot süpürge kullananlar cihazın temizlik konusunda son derece kullanışlı olduğunu dile getirmekte. Çeşitli çalışma modlarına sahip olması ve pratik kullanımıyla bu robot süpürge, bolca tercih edilmekte. Farklı çalışma modları ile eviniz için en ideal temizlik alanı oluşturmanıza yardımcı oluyor. Bu akıllı robot süpürge minik boyutlarıyla evlerdeki en dar alanlara dahi girebiliyor. Beyaz rengi ile evinizdeki eşyalarla uyumlu bir hava sunuyor. Gelişmiş özelliklerinin yanı sıra şık tasarımıyla da göze hitap ediyor. Bütçenize uygun, sevdiklerinizin bir ömür beğenerek kullanacağı bir hediye olarak Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz akıllı robot süpürge son derece düşünceli bir armağan olarak da görülüyor. Uzun yıllar kullanılabilen bir cihaz olması sayesinde son derece beğenilen bir hediye halini alıyor. Sevdiklerinizin hayatını çok daha kolaylaştıran bu alet, 2 saat kesintisiz çalışabilmesi sayesinde evlerinizi temizlerken güven veriyor. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz akıllı robot süpürge yorumları cihazın sizin için ne derece uygun olacağı konusunda da fikir verebiliyor. Evinizdeki eşyalarla son derece uyumlu bir şekilde çalışan bu  halılara veya zeminde bulunan herhangi bir kıyafete takılmadan devam edebiliyor.


 

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz Akıllı Robot Süpürge Hızlı Bakış

 


 


 • 3 Adet Paspas Modu

  Evinizde aradığınız, kendiniz kadar iyi temizlik yapabilen yardımcınız robot süpürge, artık ev temizliğinde en büyük destekçiniz olacak. Süpürmenin yanı sıra farklı modlara da ship olan robot süpürge, paspas da yapıyor ve bunu 3 farklı modla gerçekleştiriyor.


 • 2 Saat Aralıksız Kullanım

  Hiç durmadan 2 saat boyunca çalışabiliyor olması, temizlik için oldukça yeterli bir süre. Evinizin temizliğini sizin yerinize 2 saat boyunca bu robot süpürge yapabilir ve üzerine evinizi silebilir.


 • Engelleri Aşma Özelliği

  Engelleri tanıma ve aşma özelliği sayesinde, takılma ya da evinizde merdiven varsa, merdivenlerden düşmesi gibi bir durum söz konusu olmuyor. 2 cm yüksekliğe sahip engelleri aşabildiği gibi, aşamayacağı engellerden uzaklaşabiliyor.

 


 • Kısıtlı Alan Belirleyip Belli Bölgeleri Temizletme

  Evin her yerini değil de bir bölgeyi temizletmek isterseniz, yine programlama seçeneklerini kullanarak bunu da yapabilirsiniz. Evin belli bir bölümünü temizletmek için robot süpürgenizi buna göre ayarlayın, sadece o bölgeyi temizlesin.


 • Evin Şeklini Kaydedebilme

  Programlamayı kullanarak, robot süpürgenize evin şeklini kaydedebilir, evi daha iyi tanıyarak iyi bir temizlik yapmasını sağlayabilirsiniz. Evin haritasını çıkarabilmesi sayesinde, her köşeyi tanıyabilir.


 • Düşük Ses Seviyesiyle Rahatsızlık Vermeden Çalışır

  O sizin yerinize evinizi temizlerken siz kendinize vakit ayırabilirsiniz. Bu sırada 65 dB gibi düşük bir ses seviyesi ile çalışır. Kendinize ayırdığınız vakitte sizi rahatsız etmez.

Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 941,57 TL 2.824,71 TL
6 470,79 TL 2.824,71 TL
9 313,86 TL 2.824,71 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 941,57 TL 2.824,71 TL
4 706,18 TL 2.824,71 TL
6 506,09 TL 3.036,56 TL
9 346,81 TL 3.121,30 TL
12 268,35 TL 3.220,17 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 941,57 TL 2.824,71 TL
6 470,79 TL 2.824,71 TL
9 313,86 TL 2.824,71 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 941,57 TL 2.824,71 TL
6 470,79 TL 2.824,71 TL
9 345,24 TL 3.107,18 TL
12 263,64 TL 3.163,68 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 941,57 TL 2.824,71 TL
6 506,09 TL 3.036,56 TL
9 346,81 TL 3.121,30 TL
12 268,35 TL 3.220,17 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 941,57 TL 2.824,71 TL
6 470,79 TL 2.824,71 TL
9 335,83 TL 3.022,44 TL
12 256,58 TL 3.078,93 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, vade farkıyla 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 941,57 TL 2.824,71 TL
6 470,79 TL 2.824,71 TL
9 313,86 TL 2.824,71 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 941,57 TL 2.824,71 TL
4 706,18 TL 2.824,71 TL
6 506,09 TL 3.036,56 TL
9 346,81 TL 3.121,30 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 941,57 TL 2.824,71 TL
6 470,79 TL 2.824,71 TL
9 313,86 TL 2.824,71 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 941,57 TL 2.824,71 TL
6 470,79 TL 2.824,71 TL
9 345,24 TL 3.107,18 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 941,57 TL 2.824,71 TL
6 506,09 TL 3.036,56 TL
9 346,81 TL 3.121,30 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 941,57 TL 2.824,71 TL
6 470,79 TL 2.824,71 TL
9 335,83 TL 3.022,44 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, vade farkıyla 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

9 Taksit x 313,86 = 2.824,71 TL

12 Taksit x 268,35 = 3.220,17 TL

9 Taksit x 313,86 = 2.824,71 TL

12 Taksit x 263,64 = 3.163,68 TL

12 Taksit x 268,35 = 3.220,17 TL

12 Taksit x 256,58 = 3.078,93 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İzmir
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Saat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • MNG Kargo
Satıldığı Bölge
İzmir
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Saat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kargo Şirketleri
MNG Kargo

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön