Sepet

Geri Satıcı Açıklaması

W1209 12V LED Dijital Termostat Akvaryum Kuluçka Termostat için satıcı açıklaması
(#616089053)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Durum Sıfır
Garanti Yok

12V LED DİJİTAL TERMOSTAT

 

Teknik Özellikler:

 

Sıcaklık Aralığı: -50~110 °C

Sıcaklık Ölçme hatası : 1 ° C ±

Kontrol Doğruluk : 0.1 ° C

Giriş Gerilimi : DC 12V

Çıkış Gerilimi : DC 12V 

Çıkış Gücü 20A Röle

Röle Kontak Akımı : AC 5A / 220V 

Röle Kontak Akımı : DC 20A / 12V

 

* Ürün ile beraber en az 12V 1A gücüne sahip bir adaptör kullanmalısınız.

 

 

KULLANIMI:

 

1. Tanıtım
Ölçülen sıcaklık görüntülendiği gibi, güç kaynağını ve ekipmanı kontrolör güç kaynağına bağlayın, ayar düğmesine basın, ekran sıcaklığı yanıp söner, istenilen sıcaklığı ayarlamak için "+" "-" düğmesine basın. Dönüşü onaylamak için ayarlanan basın ayarından sonra, ayarlanan sıcaklığa göre kontrolör otomatik olarak röleyi çalıştırır!
2. Gösterge - LED Durum Açıklaması
Gösterge: Rölenin açıklık kapalılık durumunu gösterir, kapalı gösterge röle bağlantısı kesildi demektir;
Dijital: Açık olduğunda sensör 888 gösterir, sensörü bağlamak için talimatları izleyin;
En düşük sıcaklığın ölçüm aralığının L L l'sini görüntüleyin, termostat rölenin dışına zorlanacaktır;
Ölçüm aralığının maksimum sıcaklığının fazlalığı için HHH göster, termostat röleyi zorlayacak;
Ekran--yüksek sıcaklık alarmı, termostat röleyi zorla keser;
3. Parametre fonksiyonu
Ana menü ayarlarına girmek için 5 saniye boyunca SET düğmesine basın, "+" "-" anahtarlama P0-P8, kontrol ünitesinin anahtar çalışmasından sonra onaylamak veya otomatik olarak 10 saniye sonra uzun basın.
 
 
P0 soğutma, ısıtma modu:
Ana menü arayüzü P0, kurulum girmek için SET tuşuna basın, soğutma modu için ısıtma moduna geçmek için "+" "-" tuşuna basın [H] [C], dönmek için SET tuşuna basın, düğme işlem kontrolü olmadan uzun basın seti veya 10 saniye otomatik olarak tamamlanmayı onaylayın.
Ana menü arayüzünde P1, histerezis ayarlarına girmek için ayar düğmesine basın, 0.1 ila 30 histerezizi ayarlamak için "+" "-" tuşuna basın, uzun bir basın setinin tamamlanmasından sonra veya düğme işlem kontrolörü olmadan 10 saniye tamamlandıktan sonra geri dönmek için SET tuşuna basın.
[C] soğutma modu altında: ölçülen değer set ayar noktası + histerezis, röle; Ölçülen değer ≤ ayar noktası, röle kapalı;
[H] isıtma modu altında: ölçülen değer ≤ set noktası-histerezis, röle; Ölçülen değer Measured ayar noktası, röle kapalı;
 
 
P1 histerezis ayarı:
Örneğin: ortam 30 ° c, 25 ° c ayarlandı, histerezis 2 ° c'ye ayarlandı, güç rölesi kapalı soğutma başladıktan sonra, 25 ° c'ye kadar soğutma, röle kapalı soğutma, bu sefer soğutucu nedeniyle sıcaklık kesildi, Set değeri 27 ° c'ye yükseldiğinde (ayar noktası + dönüş farkı) chiller tekrar başladığında röle kapanır ve kontrol sıcaklığı 25-27 ° c arasında ileri döngü.
Soğutma modu: ölçülen sıcaklık value set değeri + dönüş farkı, röle, soğutma başlar; Sıcaklık ölçülen değer ≤ set değeri, röle kapalı, buzdolabı kapalı olduğunda.
 
Isıtma modu: sıcaklık ölçülen değer ≤ set değeri-fark geri, röle, ısıtıcı başlangıç; Sıcaklık ölçülen değer ≥ set değeri, röle kapatıldığında, isıtıcı kapalı.
Başkalarının yanlış kullanılmasını önlemek için ayarlanan sıcaklığa çok yüksek risk, kontrol termostatı ayar aralığı maksimum sıcaklık ayar noktasını tanımlayan termostat kapağının en yüksek ayarı.
Örneğin: ayar için 10 ° c ortam 25 ° c'dir, histerezis 2 ° c'ye ayarlanır, güç rölesi ısıtıcıların kapatılmasından sonra 25 ° c'ye ısıtılır, röle ısıtıcıyı kapatır, bu sefer ısıtıcı kesildiği için sıcaklık düşmeye başladı, Mevcut ayar noktasına kadar 23 ° c (set-point - return farkı), röle kapalı ısıtıcı tekrar başlar ve 23-25 ° c arasındaki sıcaklığı kontrol etmek için ileri döngü.
 
 
P2 en yüksek sıcaklık ayar sınırı:
Başkalarının yanlış kullanımından kaçınmak için buz engelleme sıcaklığının oluşmasına neden olmak çok düşük, termostatın en düşük limit işlevi, termostat ayarının kapsamını tanımlamak minimum sıcaklık ayar noktasını kontrol eder.
Ana menü arayüzünde P2, kurulum girmek için SET tuşuna basın, ayar sıcaklığını ayarlamak için "+" "-" tuşuna basın (maksimum 110), uzun bir basma setinin tamamlanmasından sonra dönmek için SET veya düğme olmadan 10 saniye basın hareket kontrolörü otomatik olarak tamamlanmayı onaylayın.
Örneğin: P2 60 ° c'ye ayarlanır, sıcaklık 60 ° c'ye yükseldiğinde, en yüksek sıcaklık sadece 60 ° c'ye ölçülür, dijital tüp "H H H" gösterir, röle zorla kesildi. Kapsamı genişletmek için daha yüksek bir sıcaklık ayar noktası sıcaklığı istiyorsanız, üst limit ayar değerini ayarlamanız gerekir.
 
 
P3 set minimum sıcaklık sınırı:
Ölçülen sıcaklık ve standart sıcaklık sapması veya kullanıcı donanımının özel ihtiyaçları olduğu için, düzeltmeden önce düzeltilen sıcaklığı düzeltmek için bu işlevi kullanabilirsiniz + = sıcaklık düzeltme etkili aralığı-7.0 ila 7.0 (birim ° c).
Ana menü arayüzü P3, kurulum girmek için SET tuşuna basın, "+" "-" tuşuna basın minimum sıcaklık ayarlanabilir (minimum -50), tuş vuruşu kontrolörü olmadan uzun bir basın setinin tamamlanmasından sonra veya 10 saniye tamamlandıktan sonra geri dönmek için SET tuşuna basın.
Örneğin: P3-20 ° c'ye ayarlanır,-20 ° c'lik en düşük sıcaklık ölçülebilir, sıcaklık-20 ° c'ye indirildiğinde, LED ekranlar "L L L", röle zorla kesildi. Kapsamı genişletmek için sıcaklık ayar noktası sıcaklığını düşürmek istiyorsanız, ayar değerini daha düşük limit olarak ayarlamanız gerekir.
 
 
P4 sıcaklık düzeltme:
Ana menü arayüzü P4, kurulum girmek için SET tuşuna basın, düzeltme değerini ayarlamak için "+" "-" tuşuna basın, tamamlandıktan sonra dönmek için set tuşuna basın, düğme işlem kontrolörü olmadan uzun basın seti veya 10 saniye otomatik olarak tamamlanmayı onaylayın.
Isıtma modu: İlk güç açıksa, mevcut sıcaklık ≤ set değeri-zaman arasındaki fark, isıtıcı, başlangıç için belirlenen gecikme süresini çalıştırmadan hemen sonra ısıtmaya başlamaz.
Örneğin: Normal ekran 25 derece; Sıcaklık düzeltme 0:00 gösterisi 25 derece; Sıcaklık düzeltme ekranı 26.5 1.5 derece; Sıcaklık düzeltme-görüntülendiğinde 1.5 23.5 derece.
 
 
P5 gecikme başlangıç zamanı (birim: saniye):
Soğutma veya ısıtıcı çalışması gerektiğinde, ekipmanın ömrünü korumak için gecikme fonksiyonu açılabilir.
Ana menü arayüzünde P5, kurulum girmek için SET tuşuna basın, gecikmeli başlangıç süresini ayarlamak için "+" "-" tuşuna basın (birim: saniye), 0-600 saniye aralığındaki gecikme süresi, Uzun bir basın setinin tamamlanmasından sonra veya düğme işlem kontrolörü olmadan 10 saniye tamamlandıktan sonra geri dönmek için SET tuşuna basın.
 
Soğutma modu: ilk güç açık, eğer mevcut sıcaklık chiller set değeri + dönüş farkı chiller başlatıldıktan hemen sonra soğutma başlamazsa set gecikme süresini çalıştırmak için.
 
Ana menü arayüzünde P7, kurulum girmek için SET tuşuna basın, yüksek sıcaklık alarmı sıcaklık ayar aralığını ayarlamak için "+" "-" tuşuna basın, bu özelliği kapatmak için 0-110 ° c veya kapalıdır (fabrika varsayılanı 50 ° c'dir). Tamamlandıktan sonra dönmek için SET tuşuna basın, düğme işlem kontrolörü olmadan uzun basın seti veya 10 saniye otomatik olarak tamamlanmayı onaylayın.
Kesinti soğutucu veya ısıtıcı iki bitişik gecikme başlangıç süresi arasında başlar, ayarlanan değerden daha büyüktür, soğutma hemen başlar. Kapatma soğutma veya ısıtıcı bitişik iki başlangıç arasındaki gecikme gecikme başlangıç süresi ayarından daha azdır, cihazın başlatılması için chillers tam set gecikmeli başlangıç süresini çalıştırmadan sonra tekrar başlar. Gecikme süresi anında sayılır. Gecikme başlangıç sıfır kapalı gecikme fonksiyonuna eşittir.
 
Örneğin: soğutma modu gecikmeyi 60 saniyeye ayarlayın, eğer mevcut sıcaklık thermostat set değeri + dönüş farkı termostat güç sonra gecikmeye başladığında, 60 saniye sonra soğutucuyu çevirin. Soğutucu akışkanın istenen sıcaklığına ulaştığınızda durdurulur, daha sonra başlangıç zamanı, bir dahaki sefere soğutma başlar, soğutucu tarafından belirlenen bir zaman gecikmesinden sonra hemen çalışırsanız veya zamanlayıcının bitmesini beklemek için.
 
Ana menü arayüzü P8, kurulum girmek için SET tuşuna basın, "+" tuşuna basın, "-" [H] olarak ayarlanır, uzun bir basın setinin tamamlanmasından sonra veya düğme işlem kontrolörü olmadan 10 saniye sonra geri dönmek için SET tuşuna basın. (Başka bir yol: kapalı durumda, "+" ve "-" düğmesini basılı tutarken, yukarıdaki parametrelerin tümü fabrika varsayılan ayarlarına geri döner.
 
P6 Buzzer anahtarı (bu fonksiyon geçersiz)
 
P7 Sıcaklık alarm fonksiyonu:
 
Sıcaklık, yüksek sıcaklık alarmının ayar değerine ulaştığında, dijital ekran- - -aynı anda röleyi zorladı. Zaman ayarı edilmiştir presleme "-" anahtar, ayar değeri azaltılmış 0, sonra tıklayın "-" anahtar ekran "", hangi zaman fonksiyonu kapalı, yüksek sıcaklık alarm fonksiyonu geçersiz.
P8 fabrika ayarlarını geri yükle:
Kullanıcı hatasından kaynaklanan karışıklıklarda , zaman alıcı ayarlamak için tek tek neden, daha sonra fabrika ayarlarını geri yüklemek için bu işlevi kullanın.
 
Paket İçeriği:
1x W1209 Dijital Termostat
1x Su Geçirmez Prob

 

Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 8,42 TL 25,25 TL
6 4,31 TL 25,86 TL
9 3,00 TL 26,96 TL
12 2,32 TL 27,82 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 8,38 TL 25,13 TL
6 4,19 TL 25,13 TL
9 2,79 TL 25,13 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 8,42 TL 25,25 TL
6 4,27 TL 25,62 TL
9 2,98 TL 26,84 TL
12 2,28 TL 27,33 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 8,42 TL 25,25 TL
6 4,37 TL 26,23 TL
9 3,00 TL 26,96 TL
12 2,32 TL 27,82 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 8,42 TL 25,25 TL
6 4,27 TL 25,62 TL
9 2,90 TL 26,11 TL
12 2,22 TL 26,60 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 8,42 TL 25,25 TL
6 4,31 TL 25,86 TL
9 3,00 TL 26,96 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 8,38 TL 25,13 TL
6 4,19 TL 25,13 TL
9 2,79 TL 25,13 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 8,42 TL 25,25 TL
6 4,27 TL 25,62 TL
9 2,98 TL 26,84 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 8,42 TL 25,25 TL
6 4,37 TL 26,23 TL
9 3,00 TL 26,96 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 8,42 TL 25,25 TL
6 4,27 TL 25,62 TL
9 2,90 TL 26,11 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Taksitli ödeme yapabilmeniz için alışveriş tutarınız en az 150 TL olmalıdır.

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Saat 17:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • Aras Kargo
Satıldığı Bölge
İstanbul
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Saat 17:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kargo Şirketleri
Aras Kargo

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön