Sepetim

Geri Satıcı Açıklaması

Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Paspas için satıcı açıklaması
(#720993145)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Çalışma Süresi 180 dk
Şarj Süresi 5 saat
Pil Kapasitesi 5200 mAh
Motor Gücü (En Yüksek) 70 W
Renk Siyah
Toz Kapasitesi 0.41 L - 0.6 L
Model S6 MaxV
Kutu Var, Açılmamış
Çalışma Modu 4 adet
Durum Sıfır
Garanti Süresi 2 yıl - 3 yıl
Garanti Var, Başlamamış
Marka Roborock

2 YIL DELTA SERVİS GARANTİLİDİR.

 

 

Ürün Detayları

Roborock S6 Max V Wi-Fi Robot Süpürge

 

Yaşanan ortamların temiz tutulması sağlık açısından son derece önemlidir. Bu alanların temizliği için çeşitli ekipmanlara ihtiyaç duyulur. En yaygın şekilde kullanılan modern temizlik ürünlerinden biri de teknolojinin gelişmesi ile ortaya çıkan robot süpürge ürünleridir. Robock S6 Max V Wi-Fi robot süpürge modeli, evlerde temizliğin en pratik ve en etkili şekilde yapılmasını sağlayan cihazlar arasında yerini alır. Bu robot süpürge modeli, gelişmiş özellikleri ile evlerin temizliğini en iyi şekilde sağlar ve bunu yaparken hiçbir insan gücüne ihtiyaç duymaz. Tamamen otomatize edilebilen yapısı sayesinde son derece rahat bir temizlik deneyimi sunar.

 


 

Roborock S6 Max V Wi-Fi Robot Süpürge Özellikleri

Robot süpürgeler, evlerin temizliğinin sağlanmasında ve sonrasında sürdürülmesinde önemli rol oynayan temizlik ürünlerinden biridir. İleri teknoloji ve yüksek kalite ile üretilen teknolojik ürünleri ile bilinen Roborock markasının önde gelen cihazlarından olan Roborock S6 Max Wi-Fi robot süpürge özellikleri ile kullanıcılarına birçok açıdan fayda sağlar. Roborock S6 Max Wi-Fi robot süpürge sadece kir ve toz gibi kuru maddelerin değil, yere dökülen sıvı maddelerin de temizliğini sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde yere sıvı bir madde döküldüğünde de bunu temizlemeniz gerekmeyeceği gibi robotun sıvı çekmesi durumunda bozulması gibi bir endişeniz de olmayacaktır. Roborock S6 Max Wi-Fi robot süpürge aynı zamanda uzun süre kullanım sağlar. Şarjı azaldığında kendi başına şarj istasyonuna giden bu robot süpürge modeli 3 saat boyunca temizlik yapabilir. Böylece tüm alanlar en iyi şekilde temizlenir. Uzun ömürlü pili sayesinde defalarca kullanılması durumunda dahi batarya ömründen ödün vermez. Kaliteli bir yapıya sahip olan bu cihaz, kolay kolay hasar görmemesi ile de dikkat çeker. Sağlam malzemeler kullanılarak üretilmiş olması bu robot süpürgeyi uzun ömürlü bir ürün kılar. Dahası, ortamdaki mobilyalara çarpmadan işlevini başarılı bir şekilde sürdürebilmesi, cihazın hasar görmemesini sağlar. Yine bu şekilde mobilyalarınıza da zarar vermez. İlk çalışmasında evinizin haritasını detaylı bir şekilde çıkarır ve daha sonrasında temizliği buna göre yapar. Çok seviyeli harita sistemi kullanarak evin her köşesini bilen robot süpürge, her köşenin temizlenmesini sağlar. Çift kamera sistemi ve sensörleri ile eşyalara ve duvarlara çarpma ihtimali çok düşük olan Roborock S6 Max Wi-Fi robot süpürge kameraları sayesinde tüm kiri tozu görerek temizler. Gizliliği de önemseyen robot süpürge içerdiği sistem ile kullandığı görüntüleri kaydetmez, anında siler. Roborock S6 Max V Wi-Fi robot süpürge aynı zamanda süpürdüğü yerdeki diğer eşyaları ile kullanılan ileri teknoloji sayesinde tanır ve süpürmez. 5 santimetre genişliğinde ve 3 santimetre uzunluğundaki nesneleri görebilen robot süpürge bu nesneleri atlar. Tüm bu özelliklere sahip olan Roborock S6 Max Wi-Fi robot süpürge kullanıcısı için birçok açıdan faydalı ve kullanışlı olacaktır.

 


 
 

Roborock S6 Max V Wi-Fi Robot Süpürge Kullanım Kolaylığı

Roborock S6 Max Wi-Fi robot süpürge, sizin için temizlik yaparak size zamandan ve efordan tasarruf ettirir. Bu süpürge modeli, aynı zamanda sessiz çalışır ve bu sayede çalıştığı ortamdaki kimseyi gürültü ile rahatsız etmez. Böylelikle sürekli olarak çalışması durumunda dahi varlığını belli etmez. Robot süpürgelerin kullanımı gün geçtikçe daha da yaygın bir hale gelmektedir. Roborock S6 Max V Wi-Fi, yüksek kalitedeki ürünleri ile bilinen Roborock markasının ileri teknoloji ile sunduğu bir robot süpürge modelidir. Bu robot süpürge modeli, gelişmiş özellikleri sayesinde kullanıcısına büyük kolaylık sağlar. Kurulumu oldukça kolay olan Roborock S6 Max V Wi-Fi robot süpürge, 5 saat gibi bir sürede şarj istasyonunda şarj olur. Şarjı azaldığında istasyona kendi başına giden bu cihaz, kullanıcının sürekli ilgisini istemez. Tamamen şarj olduktan sonra tekrar temizliğe kaldığı yerden devam etmesi sayesinde evinizi sürekli temiz tutmayı amaçlar. Bu sayede detaylı ve uzun süreli bir temizlik sağlanabilir. Çift kamera sistemi ve sensörleri ile kir ve tozu en iyi şekilde bularak temizleyen Roborock S6 Max V Wi-Fi robot süpürge her türlü maddeyi temizlemeyi amaçlar. Roborock S6 robot süpürge, çalışması için hiçbir insan gücüne ihtiyaç duymaz. Kolay bir kurulum sunarn bu cihaz, mobil cihazlarla anında bağlantı kurabilir. Böylelikle tek bir hareketinizle komut vermeniz mümkün hale gelir. Otomatize edildikten sonra kendi başına uzun süreler işlev görebilen bu robot süpürge, dilerseniz manuel ayarlara da sahiptir. Bu sayede cihaz üzerinde ayrıntılı bir kontrol olanağınız bulunur.

 


Roborock S6 Max V Wi-Fi Robot Süpürgenin Getirdiği Avantajlar

Robot süpürgeler, evlerde temizliğin sağlanmasında büyük rol oynayan teknolojik temizlik ekipmanlarından biridir. Zaman geçtikçe kullanımı yaygınlaşan robot süpürgeler, aynı zamanda özellikleri açısından değişmekte ve gelişmektedir. Roborock markası tarafından üretilen Roborock S6 Maxv Wi-Fi robot süpürge modeli, ileri teknoloji ile üretilmiş olan, birçok kullanışlı özelliği bulunan bir robot süpürge modelidir. Uzun süre kesintisiz çalışmaya elverişli olan bu süpürge modeli, 460 ml toz kapasitesi ile bulunduğu ortamın en iyi şekilde temizlenmesini sağlar. Hemen dolmayan kapasitesi cihazın sürekli bakım gerektirmemesini sağlar. Dahası, 67 dB gürültü seviyesi ile sessiz çalışma teknolojisini sunmaktadır. Böylelikle siz evdeyken dahi sizi rahatsız etmeyecek bir şekilde çalışmaya devam eder. Akıllı navigasyon teknolojisi, çalışma modları, uzun süre kullanım, detaylı haritalama, sessiz çalışma, güvenli ve çift kameralı sistem hem ıslak hem kuru maddeler için kullanım gibi özellikleri bulunan bu robot süpürge modeli, yüksek kalitede ve detaylı bir temizlik sağlarken kullanıcısının güvenliğini de önemser. Evlerin temiz olması ve tutulmasının özellikle çocuklar, bebekler ve evcil hayvanların sağlıklarının korunması açısından önemi vardır. Bu yüzden kullanılan robot süpürgenin yaşanılan ortamı istenilen zamanda iyi bir şekilde temizliyor olması bu açıdan oldukça faydalı olacaktır. Süpürme ve temizlik işleri, robot süpürgenin yardımı ile çok daha kolay ve pratik hale gelebilir. Süpürme işini fazla bir yönlendirme gerektirmeden yapan Roborock S6 Maxv robot süpürge, zaman ve efordan tasarruf etmenizi sağlar. Roborock S6 Maxv kurulum ve kullanım açısından son derece kolay ve pratik bir temizlik ürünüdür. Pratik kullanımı, gelişmiş özellikleri ve sağladığı avantajlar ile bu  modelinin kullanımı kullanıldığı ortamda gözle görülür bir fark yaratacaktır. Uzun süre kullanım sağlayan bu robot süpürge modelinin fiyatı da kullanıcı dostudur. Roborock S6 Maxv Wi-Fi robot süpürge hakkında bilgi edinmek için bu ürünün bilgileri okunabilir. Daha da fazla bilgi edinmek ve ürün hakkında fikir edinebilmek için de Roborock S6 Maxv yorum veya Roborock S6 inceleme kısımlarından faydalanılabilir. Bu kısımdan ürünün kullanıcılarının görüşleri öğrenilebilir.


 

Roborock S6 Max V Wi-Fi Robot Süpürge Hızlı Bakış

Tüm Açıklama

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Paspas

Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Paspas

5.0
2 Kullanıcı Değerlendirmesi

m****h

05.09.2021

Güzel ürün

05.09.2021

m****h

2 ay araştırdık dreame L10 pro ile roborock s6 arasında kaldık roborock tercih ettik gayet başarılı bir ürün tavsiye ederim

Toz haznesi biraz daha büyük olabilirmiş

e****6

05.09.2021

Süper ürün

Yorum sahibi ürünü satın aldı

05.09.2021

e****6

Ürün ödenen paranın hakkını veriyor. Kaliteli malzemeden yapıldığı çok belli. Yapay zeka ve kamera özelliği mükemmel. Pişman etmeyecek gibi duruyor.

Ürünün beyaz renk seçeneği olmaması kötü

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.563,33 TL 4.690,00 TL
6 781,67 TL 4.690,00 TL
9 521,11 TL 4.690,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.563,33 TL 4.690,00 TL
4 1.172,50 TL 4.690,00 TL
6 840,29 TL 5.041,75 TL
9 575,83 TL 5.182,45 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.563,33 TL 4.690,00 TL
6 781,67 TL 4.690,00 TL
9 521,11 TL 4.690,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.563,33 TL 4.690,00 TL
6 781,67 TL 4.690,00 TL
9 521,11 TL 4.690,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.563,33 TL 4.690,00 TL
6 840,29 TL 5.041,75 TL
9 575,83 TL 5.182,45 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.563,33 TL 4.690,00 TL
6 781,67 TL 4.690,00 TL
9 575,83 TL 5.182,45 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, vade farkıyla 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.563,33 TL 4.690,00 TL
6 781,67 TL 4.690,00 TL
9 521,11 TL 4.690,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.563,33 TL 4.690,00 TL
4 1.172,50 TL 4.690,00 TL
6 840,29 TL 5.041,75 TL
9 575,83 TL 5.182,45 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.563,33 TL 4.690,00 TL
6 781,67 TL 4.690,00 TL
9 521,11 TL 4.690,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.563,33 TL 4.690,00 TL
6 781,67 TL 4.690,00 TL
9 521,11 TL 4.690,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.563,33 TL 4.690,00 TL
6 840,29 TL 5.041,75 TL
9 575,83 TL 5.182,45 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.563,33 TL 4.690,00 TL
6 781,67 TL 4.690,00 TL
9 575,83 TL 5.182,45 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, vade farkıyla 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

9 Taksit x 521,11 = 4.690,00 TL

9 Taksit x 575,83 = 5.182,45 TL

9 Taksit x 521,11 = 4.690,00 TL

9 Taksit x 521,11 = 4.690,00 TL

9 Taksit x 575,83 = 5.182,45 TL

9 Taksit x 575,83 = 5.182,45 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • Ankara
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • 2-3 gün içinde kargo
 • Kargo Şirketleri
 • Yurtiçi Kargo
Satıldığı Bölge
Ankara
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
2-3 gün içinde kargo
Kargo Şirketleri
Yurtiçi Kargo
Çerez Kullanımı
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.
Kapat
Sayfa Başına Dön