Sepet

Geri Satıcı Açıklaması

Kuluçka Termostatı 12v Dijital Termostat Akvaryum Buzdolabı Derindondurucu Termostatı + Kargo Bedava
(#496773587)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
 • Durum : Sıfır
 • Kutu : Var, Açılmamış
 • Garanti : Yok

 

 

E-Fatura kesiyoruz. Mail adresinizi yollarsanız E-faturanızı iletiriz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

LÜTFEN TÜM YAZILARI OKUDUKTAN SONRA ÜRÜNÜ SATIN ALINIZ. BURADAKİ YAZILARI OKUYACAK ZAMANINIZ YOKSA BAŞKA SATICIDAN BU ÜRÜNÜ SATIN ALIN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-Fatura kesiyoruz. Mail adresinizi iletiriseniz e-faturanızı mailinize yollayabiliriz.

 

 

 

 

 

 

     Ürünler kapalı poşettedir. Ürünler kargolanmadan önce bu poşetlerden çıkarılarak  12V besleme ile çalıştırılarak test edilmektedir. 12V ve GND yazan klemenslerden besleme bağlanır. 12V besleme olan kısıma 220V verirseniz cihaz bozulacaktır.     

      

      Adaptörünüzün 12Vdan daha yüksek voltaj vermemesi gerekir. Kalitesiz adaptörler 12V dan daha yüksek voltaj verebilir. Adaptörün üzerinde 12V yazması 12V verdiğini göstermez. Voltmetre ile adaptör çıkışını ölçüp 12V voltaj var olduğunu iddia etmeyin. Voltmetreler ortalama değer gösterir. Voltmetre ile voltaj üzerindeki gürültüler dalgalanmalar gözlemlenemez. Pek çok ucuz adaptörde çıkış filtreleri yok yada çok basit malzemelerle yapılmaktadır. Buda çıkış voltajı üzerinde dalgalanmalar ve gürültüler olmasına yol açar. Ayrıca W1209 termostatının girişinde de koruma devresi BULUNMAMAKTADIR. Kalitesiz bir adaptör ürünü daha ilk bağlama anında bozmaktadır. Siz hiç bir şey göremeden ürün bozulabilir.

         Mutlaka kaliteli adaptör kullanın.

         Ayarlı adaptör kesinlikle kullanmayın.

         3-5 TL lik adaptör kullanmayın.

 

 

Adaptörü cihaza bazen ters bağlayanlar oluyor. Adaptör uçlarını ters bağladığınızda ürün bozulmaz. Ürün çalışmadı ise 12V adaptör uçlarını ters çevirerek tekrar bağlayın. Ürün yine çalışmıyorsa farklı bir adaptör ile de deneyebilirsiniz. Ürün 2. bir adaptör ile de çalışmıyorsa termostat bozulmuş demektir. O ürünü iade etmeye uğraşmayın. Kullanıcı hatası (kullanıcının sahip olduğu adaptör) sebebi ile ürün bozulmuştur. Ürünün yanmış olduğunu anlamamız 10 sn sürmüyor.

 

Bozuk ürün iadesi almıyoruz. Bizde bozuk ürün olmaz. Müşterilerimize test ettiğimiz, ısıtıcı moduna aldığımız, çalışan ürünler yollamaktayız. Müşterilerimizi dolandırmak ile elimize bir şey geçmez. Mutsuz müşteri işlerimize zarar verir. Bu fiyata aldığınız üründen dünyanın en kaliteli ürünüymüş gibi beklentilere sahip olmayın.

 

Pek çok müşterimiz bu yazılarıda okumadan satın alıyor. Buraya kadar okuyan ve üründen kuşku duyanlar var ise; Bu termostatı 5V adaptör ile çalıştırabilirsiniz. Ürün 5V ile çalışır. Ancak röle kontrolü yapmaz. Size ulaştırılan ürünü 5V adaptör ile besleyerek, ürünün bozuk olarak yollanmadığına emin olabilirsiniz.  Ancak röle selenoidi 12V ile çalıştığından bu cihazı 12V adaptör ile kullanmak zorundasınız.

 

Ürün çalıştığı halde ısıtıcının çalışmadığını söyleyen arkadaşlar oluyor. Bunun 2 sebebi olabilir. 1- Bilmediğiniz halde ürünün programlarını kafanıza göre karıştırmış olabilirsiniz. Programların ne işe yaradığını bilmiyorsanız, program ayarlarını değiştirmeyin. Yanlış program ayarları ürünün davranışını etkiler. Beklentilerinize göre çalışmayabilir. 2. olarakda ürünü 5V adaptörle besliyor olabilirsiniz. 12V adaptörle beslenen üründe yan lamba açılıp kapandığında ve besleme ilk verildiğinde röleden tık sesi gelir. Bu sesi duymuyorsanız ürünü 12V ile beslemiyorsunuz demektir. Telefon adaptörleri 5V voltaj verir. Telefon adaptörü ile besleme yapıp bozuk diye iddia edip, hayali ve yanlış fikirlerinizi, telefonda ispatlamaya neden uğraşıyorsunuz ? Biz sizin ne yaptığınızı telefondan göremiyoruz. Ancak yolladığımız ürünü test ettiğimizi ve doğru çalıştığını kesin bilen, röleden tık seslerini duyarak test etmiş olarak, sizin mesnetsiz iddialarınıza karşı, gerçek bilgileri söylediğimiz halde, aynı iddiaları tekrar ediyorsunuz.

 

Genellikle ürün hakkında, elektrik hakkında, elektronik hakkında hiç bir şey bilmiyorsunuz. Elektronik hakkında çok iyi bilgisi olan birine, bu ürünü yıllardır satan birisine, yanlış fikirlerinizi anlatıyorsunuz. Bunu yapmayın. Ürünü bozduysanız çöpe atın. Bize bozuk ürün iade gelirse çöpe atıyoruz. Dünyanın en önemli meselesi değil bu. Sizi kandırmıyoruz....

 

SON OLARAK; Çeşitli sebeplerle gece 12 de bile telefon açacan bazı müşterilerimiz oluyor. Lütfen (sizin için önemli bir an bile olsa) bize kafanıza estiğinde telefon açmayın. Burada tüm herşeyi zaten en açık şekilde yazıyoruz.

 

 Kargo öncesi Test :

1) Cihaz poşetinden çıkarılır. Sıcaklık ayarı 28 dereceye set edilmiş gelir. P0= H (Isıtma) moduna alınır. Gösterge yanındaki led yanar ve röle açılmasını gösteren tık sesi duyulur. Ortam sıcaklığı 20 derecelerde olduğundan cihaz ortamı ısıtmaya çalışmaya çalıştığını gösterir. Cihaz size ulaştığında enerji verdiğinizde röle sesi gelir ve ledde çalışıyor olacaktır.

2) Sensör ısıtılarak (P1=2 ise ve Set değeriniz=28 ise + 2 derece üstü 30 dereceyi)  geçmesi sağlanır. 30 dereceyi geçtiğinde led söner ve röleden tık sesi gelir ve röle kapanır. Ortamın yeterince ısındığını anlayan cihaz ısıtmayı kapatmıştır

3) Sensör soğumaya bırakılır. Sıcaklık  set değeriniz 28 derece altına inince tekrar led yanar ve röle sesi ile röle açılır. Cihaz sıcaklığın düşmesi sebebiyle tekrar ortamı ısıtmaya başlar.

 

     Ürün iade edilmek istenmesi durumunda size yolladığımız şartlarda ürünü bize yollamalısınız. Yani 12V besleme bağladığımızda yukarıdaki test koşullarının oluşmasını isteriz. Herhangi bir şekilde kartta ısınma, gösterge arızası, ürünün hiç çalışmaması, vb. gibi durumlarda ürünün kullanıcı hatası ile bozulduğu sonucu ile iade kabul edilmeyecektir.

 

     Elektronikten ve elektrikten anlamıyorsanız, bu kolayca çalıştırılabilen ürünü bozma kapasiteniz var ise lütfen ilgili ürünü bizden satın almayın. İlgili ürün için elektrik, elektronik, bağlantı, program ayarları gibi konularda, ilan içerisinde verdiğimiz bilgi ve şemalar dışında ayrıca destek verilmeyecektir. Aşağıda verdiğimiz TÜRKÇE açıklamaları lütfen iyi okuyunuz. Youtube üzerinde bir çok videoda bulunmaktadır.

 

Ürün bağlantısını aşağıda bizim hazırladığımız resimdeki gibi kolayca yapabilirsiniz.

 

Kuluçka Termostatı 12v Dijital Termostat Akvaryum Buzdolabı Derindondurucu Termostatı

Sıcaklık kontrollü dijital termostat W1209

 

Dondurucular, su tankları, buzdolapları, endüstriyel soğutucular ve kaynatıcılar, kuluçka sistemleri, akvaryum sistemleri gibi pek çok uygulamalarda, sıcaklık kontrol ünitesi olarak kullanılabilir.

 

Ürün kullanımı ve menülerin açıklamları

 

 

6 Adet menü ayarı vardır. Bu ayarlara girmek için SET butonuna 5 sn basılı tutmanız gerekir. Menüye girince +- tuşlarına bastığınızda P0,P1,..,P6 gibi menü numaraları göreceksiniz. İstediğiniz menü numarasına gelip tekrar SET butonuna bastığınızda ilgili menünün ayarlarına girersiniz. Bir menüde ayar yaptıktan sonra tekrar SET butonuna basarak ayarın kayıt olmasını sağlamalısınız.

 

Çalışma sıcaklığı : Set tuşuna 1 kısa basılır. +- tuşları ile ortamın olmasını istediğiniz sıcaklık değeri set edilir.

 

 

P0 : Cihazın ısıtma yada sogutma amacı ile kullanılabilir. Bu menü cihazın hangi tipte iş yapacağını belirler. Buna göre cihazın çalışma davranışları değişir. Soğutma için C, ısıtma için H seçilir ve tekrar SET tuşuna basılır. Kuluçka için H seçili olmalıdır.

 

 

P1 : Cihazın hassasiyet ayarıdır. Cihaz karar verme işlemini bu değere göre yapar. İlgili ayar +- tuşları ile ayarlandıktan sonra set ile kaydedilir.

 

Örnek = 28 derece ayarlanmış bir çalışma sıcaklık ayarında P1 (hassasiyet) 2.0 ise; Cihaz 30 dereceye kadar röleyi açık tutarak ortamın ısınmasını sağlar. 30 derecede röleyi kapatarak ısıtma elemanının çalışmasını durdurur. Isınmayan ortam soğumaya başlar. Ortam sıcaklığı 30-P1=28 dereceye geldiğinde, cihaz röleyi tekrar açar. 30 dereceye kadar ortamı tekrar ısıtır. 30 derecede röleyi kapatır. Bu şekilde bir döngüde devam eder. 

 

P1 için ne kadar büyük değer girerseniz ortam sıcaklığı o kadar çok dalgalanacaktır. Dalgalanmanın az olmasını ve sürekli belli bir sıcaklıkta sabit kalmasını istiyorsanız bu değeri en küçük 0.1 dereceye kadar ayarlayabilirsiniz. Buda 0.1 derecelik değişimlerde cihazın karar vererek ısıtma yapmasını yada yapmamasını sağlar. Bu değer çok düşük seçildiğinde sık sık röle açılıp kapanma sesi oluşacaktır. Biz 0.5 derece ayarlanmasını tavsiye ediyoruz.

 


P2  cihazın algılayacağı en yüksek sıcaklık değeridir. +- tuşlarına uzun basılarak ayarlanabilir.110 derece fabrika değeridir. Bu değeri değiştirmeyin. Sizin kapanma sıcaklığınız değildir. Cihazın en yüksek sıcaklık ölçme kapasitesini gösterir. Sizin bu menüde ayar yapmamanız gerekiyor.

 


P3 cihazın algılayacağı en düşük sıcaklık değeridir. +- tuşlarına uzun basılarak ayarlanabilir. -50 derece fabrika değeridir. Bu değeri değiştirmeyin. Sizin açılma sıcaklığınız değildir. Cihazın en düşük sıcaklık ölçme kapasitesini gösterir. Sizin bu menüde ayar yapmamanız gerekiyor.

 


P4 Sıcakklık düzeltme ayarı. Sensörünüzden ölçülen sıcaklık hatalı ise buradan düzeltme ekleyerek gerçek sıcaklık değeri ölçümü yaptırabileceğiniz ayar. Yani sensör 3 derece yüksek sıcaklık gösteriyor ise bu menüde -3 ayarlsanız artık gerçek sıcaklık değerine göre çalışacaktır. Gerçekten güvendiğiniz bir termometreniz var ise bu menü ile cihazınızın doğru sıcaklık değerlerinde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

 


P5 Gecikmeli başlangıç zamanı. Başlangıçta dakika olarak gecikme ayarının yapılacağı menü. İlgili ayar kadar gecikmeli olarak işlem yapacaktır. Fabrika ayarı 0 dk dır. Gerekmedikçe bu menüde ayar yapmayın.

 


P6 Yüksek sıcaklık alarm menüsüdür. Fabrika ayarı OFF (Kapalı) dır. Gerekmedikçe bu menüde ayar yapmayın.

 

 

İlgili ayarları yaptınız ama hatalı olduğunu bazı ayarları yanlış yaptığını düşünüyorsanız ve cihazı fabrika ayarlarına döndürmek istiyorsanız cihaz besleme verilmediği durumda +- tuslarını basılı iken elektriği kesip açın cihaz fabrika ayarlarına geri dönecektir.

 

 

Hata kodları:
888 veya LLL = Sensör takılı değil yada sensör açık devre olmuş=bozulmuş. Sıcaklık değeri ölçülemiyor.

 

 

Bilgi:
Cihazın üzerindeki rölede 125V 20A yazısı yazar. Bu röle 220V ile çalışırmı diye sorular geliyor. 220V 10A e kadar yük sürebilirsiniz. Ancak 5A den fazla yük kullanmamanızı tavsiye ederiz.

 

 

Menü Açıklamaları:

Menü ayarlarına 5 saniye set tuşuna basılarak girilir.

Kod

Kod Açıklaması

Değişim aralığı

Fabrika ayarları

P0

C:Soğutma / H:Isıtma

C / H

C

P1

Histerezis ayarı

0.5 - 15

2

P2

En yüksek sıcaklık

110 °C

110 °C

P3

En düşük sıcaklık

-50 °C

-50 °C

P4

Isı düzeltme

-7 -  7 °C

0 °C

P5

Gecikmeli başlangıç

0-10 Dakika

0

P6

Yüksek sıcaklık alarmı

0-110 °C

OFF

+- Tuşlarına basılıyken elektriği kesip tekrar vermek cihazın ayarlarını sıfırlar.

 

 

How to use:

 • Connect the power supply and the load, you can supply to the controller,
 • Is displayed as a measured temperature,
 • Press the SET button, the display flashes the temperature,
 • Press - to set the desired temperature,
 • After setting press SET to confirm return,
 • The controller automatically performs the relay by setting off!
 • Lights, LED status descriptions:
 • Indicator: Off The relay is switched off, Always indicate the relay is closed.
 • LED: Shows LL is the sensor open, showing ?HH is out of range, the thermostat will be forced to close the relay, the display --- as high temperature protection.

 


Paket İçeriği :

 • 1 Adet Sıcaklık Kontrollü Termostat Kartı
 • 1 Adet Su Geçirmez Sıcaklık Sensörü

 

Daha Fazla Bilgi

Geri Taksit Bilgileri

Bireysel Kredi Kartları

Taksitli ödeme yapabilmeniz için alışveriş tutarınız en az 150 TL olmalıdır.

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; Peşin fiyatına 4 taksit hesap ekstresine 3 + 1 taksit olarak yansıtılacaktır. 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit uygulanmaktadır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • CardFinans : Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; vade farkı ile 3, 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • Axess : Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farklı ile 12 taksit uygulanmaktadır. 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit avantajı 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksitli ödeme yapabilmeniz için alışveriş tutarınız en az 150 TL olmalıdır.

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; Peşin fiyatına 4 taksit hesap ekstresine 3 + 1 taksit olarak yansıtılacaktır. 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit uygulanmaktadır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • CardFinans : Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; vade farkı ile 3, 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • Axess : Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farklı ile 12 taksit uygulanmaktadır. 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit avantajı 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
:

:

:

:

:

Daha Fazla Bilgi

Geri Kargo Bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • : Kocaeli
 • Gönderim Alanları
 • : Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • : Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • : Saat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • : Yurtiçi Kargo

Kargo Ücreti

:

Ücretsiz

Kargolama Zamanı

:

Saat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.

Gönderim Alanları

:

Tüm Türkiye'ye gönderilir.

Daha Fazla Bilgi

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön