GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Beyaz Eşya & Küçük Ev Aletleri

kategorisinde 605617 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Beyaz Eşya & Küçük Ev Aletleri

Beyaz eşya ve küçük ev aletleri modern mutfakların vazgeçilmez elemanları arasında yer almaktadır. Günün her anı el altında olmaları ayrıcalıklı konumlarını güçlendirirken, kullanıcı dostu cihazlar evlerin olduğu kadar profesyonel mutfakların da en fonksiyonel eşyaları arasında yer alır. Günlük hayatı kolaylaştıran tüm elektronik eşyalar gibi beyaz eşya modelleri ve küçük ev aletleri ile hem hayatınızı hızlandırabilir hem de daha pratik hale getirebilirsiniz.

Beyaz Eşya Modelleri

Beyaz Eşya & Küçük Ev Aletleri

Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve derin donduruculardan oluşan beyaz eşya modelleri, farklı ebat ve çeşitleri ile her ihtiyaca uygun üretiliyor. Belli başlı beyaz eşya markaları arasında yer alan Siemens, Bosch, Arçelik, Vestel, Elektrolux, Miele ve Beko'nun ürünleri enerji sınıfları, hacim ve ağırlık kapasitelerinin yanı sıra program özellikleri ile sınıflandırmaya tabi tutuluyor. Örneğin buzdolabı ve derin dondurucular; iç hacimlerinin genişliği, raf ve kapı sayılarına göre sınıflandırılıyor. Buna karşılık bulaşık, çamaşır ve kurutma makineleri ise program sayısı ve yıkayıp, kurutabildikleri giysi, kirli bulaşık miktarına göre değerlendirmeye tabi tutuluyor. Standart beyaz eşya modellerinin yanı sıra ankastre modelleri de mevcut olan ürünleri, her bütçeye uygun, alternatif yaratabilen, farklı beyaz eşya fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Ankastre Set ve Fırın-Ocak-Davlumbaz Çeşitleri

Beyaz Eşya & Küçük Ev Aletleri

Beyaz eşya modelleri; fırın, ocak ve davlumbaz olarak ayrı ayrı satılabildiği gibi, ankastre olarak üçlü veya ikili setler halinde de satılıyor. Fırın tipleri, set üstü ve tezgah altı modelleri ile iki farklı seçenek sunarken, ankastre fırınlar ise alternatiflerin zenginleşmesini sağlıyor. Tercihininizi ocaklı fırınlardan yana kullanmak istiyorsanız davlumbazları tek başına da satın alabilirsiniz. Davlumbaz seçerken mutfak mobilyaları ile uyumlu olmasına dikkat etmeyi ihmal etmeyin.

Küçük Ev Aletleri Çeşitleri

Beyaz Eşya & Küçük Ev Aletleri

Her an el altında olan ve mutfakta olduğu kadar ev içinde birçok işin vakit kaybı yaşanmadan yapılmasını sağlayan küçük ev aletleri fiyatları ile bütçenize uyum sağlıyor. Blender, mikser, meyve suyu sıkacağı, elektrikli süpürgeler, şarjlı süpürgeler, mutfak robotu, tost makinesi ve benzeri eşyaları kapsayan küçük ev aletleri seti ile hayatınızı hızlandırabilirsiniz. Farklı boy ve ebatlarda her ihtiyaca uygun çözümler üreten küçük ev aletleri modelleri arasından ihtiyacınıza uygun bir model seçebilirsiniz.

Artıları

  • Ev ve mutfak işlerini kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor.
  • Çamaşır ve bulaşık makineleri akıllı program ve özellikleri ile su ve enerji tüketimini minimuma indiriyor.
  • Buzdolapları ve derin dondurucular sadece yiyecekleri saklamak ile kalmıyor besin değerlerini ve lezzetlerini korumalarını da sağlıyor.
  • Elektrikli süpürgeler yüksek çekiş güçleri sayesinde evleri tertemiz yaparak tozların birikmesini geciktiriyor.
  • Çamaşır kurutma makineleri giysileri asmaya gerek kalmadan daha çabuk kurutuyor.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Özellikle beyaz eşya satın alırken program özelliklerine dikkat etmek gerekiyor.
  • Cihazların enerji sınıfları tüketimi belirlediği için satın alım yapılırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husus oluyor.
  • Beyaz eşyaların ebatları satın almadan önce mutfak ölçüleri ile karşılaştırılmalı.
  • Bacalı kurutma makinelerini bacasız kullanmak cihazların ömrünü kısaltıyor.
  • Çamaşır ve kurutma makinelerine kapasitelerinden daha fazla yük koymak makinelerin ömrünü kısaltıyor.

GittiGidiyor BLOG

Soğuk Günlerin Kurtarıcısı: Kombi Tavsiyeleri ve İpuçları

Soğuk Günlerin Kurtarıcısı: Kombi Tavsiyeleri ve İpuçları

Kombi çeşitleri ve farklı markaların sunduğu geniş ürün yelpazesi en iyi kombi seçimini zorlaştırabiliyor. Kombi satın almayı planlıyorsanız, kararınızı vermeden önce kombi tavsiyeleri yazımızı okuyarak ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

DEVAMINI OKU
Küçük Ev Aletleri Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Küçük Ev Aletleri Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Yemek yaparken, sağlıklı meyve suları sıkarken ya da misafirleriniz için tatlı hazırlarken size yardım eden küçük ev aletleri, mutfaktaki pek çok işinizi kolaylaştırır. Peki mutfaktaki yardımcılarımız küçük ev aletleri nelerdir? Sizin için en iyi küçük ev aletlerini ve bunları alırken dikkat etmeniz gerekenleri derledik.

DEVAMINI OKU
Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Günümüzde teknolojik olarak çok farklı seçenekler sunuyor olmaları, beyaz eşya alırken nelere dikkat etmeli sorusunu gündeme getiriyor. Siz de beyaz eşya almayı planlıyorsanız tercihinizi yapmadan önce blog yazımızın devamını okumanızı öneririz.

DEVAMINI OKU