Sepet

Geri Satıcı Açıklaması

Su Kabağı 6mm Deliksiz Boncuk 450 Adet (50gram) Listeden renk seçebilirsiniz ÜCRETSİZ KARGO için satıcı açıklaması
(#613925205)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Durum Sıfır
Menşei Türkiye
 

TÜM ÜRÜNLERİMİZE ULAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ

https://www.gittigidiyor.com/magaza/antalya-kabakevi

6 mm DELİKSİZ BONCUK İÇİN RENK SEÇENEKLERİ

KIRMIZI - SARI - TURUNCU - KAHVERENGİ - AÇIK YEŞİL - KOYU YEŞİL

NAZAR MAVİ - PETROL  (OKYANUS MAVİ)-

 MOR (PATLICAN MORU) - KOYU MOR

PEMBE - KOYU PEMBE (ÇİNGENE PEMBE)  - FUŞYA - LİLA -  ŞEFFAF

Ürün bilgimizin sonunda boncuk hakkında kısa bir bilgi yer almaktadır.

Lütfen sonuna kadar okuyunuz.

HER PAKETTE 400 'er ADET 6 mm DELİKSİZ SU KABAK LAMBA SÜSLEME BONCUĞU

Seçtiğiniz her renk için paketler içerisinde 400 adet (fazlası olmasına dikkat edilir) boncuk bulunur.

PAKETLEME : Her renk ayrı poşet içinde gönderilir.  

SİPARİŞ KONUSUNDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Aşağıdaki hususlar siparişinizin size daha sağlıklı ve kısa sürede ulaşmasının sağlanması için gereken bilgileri içermektedir. Lütfen dikkatle okuyunuz.

 

SİPARİŞİN VERİLMESİ :

Mağazamızda yer alan bütün ürünler için ürün ilan başlığında miktar, renk, boy vs gibi bilgileri içeren özet ürün bilgisi, SATICININ AÇIKLAMASI bölümünde detaylı ürün bilgisi mevcuttur. Yanlış bir sipariş vermiş olmamak için lütfen sipariş öncesinde bu bilgileri okuyarak, ürün konusunda bir sorunuz var ise sipariş öncesinde bizimle irtibata geçerek gereken bilgiyi aldıktan sonra siparişinizi tamamlayınız.

İlanda belirtilenin dışında ya da sizin siparişinizin dışında veya eksik bir ürün göndermiş isek kargo ücretleri tarafımızca ödenerek söz konusu yanlışlığın telafisi yapılacaktır ancak ilan başlığı ve ürün hakkındaki satıcı açıklamaları okunmadan ve ürün hakkında yeterli bilgiye sahip olunmadan verilen siparişlerde müteakip kargo ücretlerini ödemeniz suretiyle elbetteki siparişin değiştirilmesi konusunda yardımcı olunacaktır.

 

KARGO ÜCRETİ :

Kargo ücretinin ALICI ÖDER olarak belirtilen ürünler için ilanda yer alan kargo ücreti PTT tarifesine göredir. Cumartesi günleri PTT kargo kapalı olduğundan Yurtiçi veya Sürat kargo ile gönderim yapılması durumunda siparişin büyüklüğüne göre kargo ücretleri % 50 civarında yukarı yönde farklılık gösterebilir.Sipariş verdiğiniz bütün ürünler tek bir kargo olarak gönderileceğinden her bir ürün için ayrı kargo ücreti ödemezsiniz. 

 

ÜCRETSİZ KARGO KOŞULLARI :

Ürün ilanında ÜCRETSİZ KARGO olarak belirtilmiş ürünler için veya,

Ürün ilan başlığında adet ya da sipariş toplamı ile (Örneğin 50 adet ve üzeri veya 75 TL ve üzeri gibi )  ücretsiz kargo olduğu belirtilmiş ürünler için kargo ücreti ödemezsiniz.

 

SİPARİŞİNİZİN KARGOYA VERİLME SÜRESİ :

En yakın kargo şubesi ile bulunduğumuz yer arasında 12 kilometre mesafe olması ve günlük kargo araçlarının bölgemizden erken ayrılmaları nedeniyle kargolama süremiz aşağıdaki şekilde düzenlenmiştir.

 

Saat 10:00 a kadar tarafımıza ulaşan siparişler aynı gün, 

Cumartesi günleri verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. 

Ancak;  Cumartesi günü saat 10:00 a kadar verilmiş olan siparişlerden sadece kargo ücretini ALICI ÖDER ve ACİL olduğu mesajla tarafımıza bildirilen siparişler Yurtiçi kargo ile Cumartesi günü gönderilir fakat ilanda belirtilen PTT kargo dışındaki farklı bir kargo şirketi ile gönderim yapılacağından çıkacak kargo fiyatının ilanda belirtmiş olduğumuz kargo ücretinden 3-4 TL kadar fazla çıkabileceğini gözönünde bulundurunuz.

 

Kargo çıkış işlemi tamamlandığında sistem tarafından otomatik olarak 15:00-17:00 saatleri arasında tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

 

SİPARİŞİNİZİN TAKİBİ :

Yukarıda belirtilen mesajı aldığınız andan itibaren kargonuzun durumunu Gittigidiyor sayfasında sipariş verdiğiniz ürünün olduğu alanda KARGOM NEREDE linkinden veya 444 1 788 numaralı telefondan kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Bu sebeple kargonuzun nerede olduğunu bizlere sorarak zaman kaybetmek yerine lütfen belirtilen linklerden ya da irtibat numarasından ulaşarak kargonuzun durumunu takip ediniz. Her ne kadar normal şartlarda kargoların takibi bizlerin sorumluluğu ve yükümlülüğü dahilinde olmasa da sevkini gerçekleştirdiğimiz kargoları günlük olarak takip etmekteyiz. Ancak , öncelikle sizlerin yukarıda önerilen takip işlemlerini gerçekleştirmenize rağmen kargo teslimatı konusunda çözümleyemediğiniz problemleri bize iletmeniz durumunda sizlere yardımcı olmak adına gereken girişimlerde bulunmaktayız.

 

Kargo şirketleri sizler ve bizler arasında belirli ücretler karşılığında taşıma hizmeti veren üçüncü kurum ya da kuruluşlar olup kargo şirketlerinin personelleri bizlerin denetim ve kontrolünde değildir.

Bu sebeple lütfen olası gecikme ve aksaklıklardan sorumlu olamayacağımızı, satıcı olarak esas sorumluluğumuzun ilanlarımızda yer alan ürün bilgilerini sizlere doğru ve eksiksiz olarak belirtmek, sizlerden gelen siparişleri yine doğru ve eksiksiz bir şekilde ve taahhüt ettiğimiz süre içerisinde kargoya teslim etmekle sınırlı olduğunu değerlendiriniz.

Bu noktada hatırlatmak isteriz ki , ürün onayı sırasında yapacağınız yorumları kargo şirketleri okumamaktadır. Bu nedenle kargo sürecindeki gecikme ya da teslimat konusunda bir sorunla karşılaşmanız halinde yaşadığınız problemi gönderinin yapıldığı kargo şirketlerinin müşteri hizmetlerine (PTT Kargo için 444 1 788) bildiriniz.

 

KARGO TESLİMAT SÜRECİ :

Normal şartlarda kargo teslim süresi 24-48 saat arasında değişmektedir ancak bulunduğunuz yerleşim yerinin köy ve benzeri gibi kargo dağıtım bölgesinin dışında ya da belirli günlere tabi dağıtım yapılan yerleşim birimlerinde olması, araya hafta sonu,resmi tatil, bayram tatili gibi günlerin girmesi durumunda bu süre değişebilmektedir. Kargo teslimatı esnasında adreste bulunmamanız durumunda haber kağıdı bırakılmış ise genel olarak ikinci kez dağıtıma çıkarılmadığından lütfen en yakın PTT şubesine bizzat giderek kargonuzu teslim alınız.Şayet gün içerisinde gidip teslim alma imkanınızın olmadığı bir işyerinde çalışıyor iseniz ve ev adresinizde teslim alacak birisinin bulunmaması durumunda Gittigidiyor sisteminde iş yeri adresinizi teslimat adresiniz olarak belirtiniz.

 

SİPARİŞ TESLİMİ VE ÜRÜN ONAYI :

Siparişiniz teslim aldıktan sonra lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık ya da eksik ürün olması halinde göndermiş olduğumuz faturamız üzerinde bulunan irtibat bilgilerini kullanarak ya da Gittigidiyor mesaj sistemi üzerinden bizimle irtibata geçmeniz halinde en kısa sürede geri dönüş sağlanarak karşılaştığınız sorunun çözümü konusunda sizlere yardımcı olunacaktır.

 

Siparişiniz sırasında ödemiş olduğunuz ürün bedelinin tarafımıza aktarılması için teslimat sonrasında ürün onayı verilmesi gerekmektedir.

Gittigidiyor sistemi sipariş verdiğiniz her bir kalem ürünü ayrı bir satış olarak değerlendirdiğinden vereceğiniz bir onay bütün ürünleri kapsamamaktadır. Bu nedenle birden fazla ürün siparişi vermeniz halinde her bir kalem ürün için ayrı ürün onayı verilmesi gerekmektedir. Ürün onayı verilmediğinde yapmış olduğunuz ödeme Gittigidiyor tarafından bir süre bekletilmekte ve daha sonra sizlere sistem tarafından yine her bir kalem ürün için ayrı onay hatırlatma mesajı gönderilmektedir ki çok sayıda mesaj almanızın nedeni budur.

 

ÜRÜN İADE KOŞULLARI :

1. Bir siparişin iadesi ancak Gittigidiyor sisteminin öngördüğü kurallara uygun yapılması halinde mümkün dür. 

2. İade edilecek ürün için sistem üzerinde yer alan iade kargo gönderim kodunu kullanarak iade işlemi yapabilirsiniz.

3. Siparişiniz size hangi kargo ile gönderilmiş ise aynı kargo şirketi ile göndermeniz halinde ürün iadesi yapılabilir. 

4.Siparişleriniz sizlere biri asıl diğeri kopya olmak üzere 2 suret fatura ile gönderilmektedir. İade işlemi için her iki suret faturanın da ürünlerle birlikte iade edilmesi gerekmektedir.  

 

Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerlidir. Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerlidir. Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Taksitli ödeme yapabilmeniz için alışveriş tutarınız en az 150 TL olmalıdır.

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • Antalya
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Saat 10:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • PTT Kargo
Satıldığı Bölge
Antalya
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Saat 10:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kargo Şirketleri
PTT Kargo

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön