Sepetim

Geri Satıcı Açıklaması

Ahşap Kayın Yufka Oklavası 90 cm için satıcı açıklaması
(#558281648)
Hamur işleri için en ideal oklava malzemesi kayın ahşabından üretilmiş 60, 70, 80, 90 cm uzun
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Durum Sıfır
Marka Diğer
Ahşap Kayın Yufka Oklavası 90 cm
Masif Kayın ahşabından üretilmiş 60, 70, 80 ,90 cm uzunluklarında yufka açma oklavası.

Kargo Ücretleri Genel Bilgi: Ürün kargo ücretleri, ürünlerin paket desi/kg değerlerine göre gittigidiyor  otomatik olarak belirlemektedir.  Kargo ücreti ürün adeti arttıkça belirli oranda artmaktadır; açıklamalarda yazan kargo ücretleri 1 adet ürün için geçerlidir.  "Kargo Alıcı Öder"  olan yani kargo ücreti kapıda ödenen ürenler için ürün miktarı ve çeşidine göre ödeyeceğiniz yaklaşık kargo ücretini sipariş öncesi mesaj yazarak öğrenebilirsiniz. Kargo ücretini "kapıda öder" olarak ödemek istemiyorsanız, alternatif ödeme yöntemi için yine mesaj ile bilgi alabilirsiniz. 

Marka : Kilizman
Stok Kodu : 1005398

Ürün Özellikleri

Malzeme: Masif Kayın ağacı

Yüzey: Pürüzsüz zımpara yapılmış-ham

Çap: 17 mm

Uzunluk: 60, 70, 80 ve 90 cm alternatiflerinde

 

Masif  Kayın ağacından 17 mm çapında 60, 70, 80 ve 90 cm alternatif uzunluklarında yufka açma vb. hamur işleri için ahşap oklava.

Kayın ağacı sert ve sıkı yapısı ile hem kırılma dayanımı yüksek hem de ideal esnekliğe sahip ahşap oklava malzemedir. 17 mm çap ince yufka açma işlemleri için kullanılan en ideal oklava çapıdır. 

Yağ veya vernik uygulanmamış ham yüzeylidir.

Kullanmadan önce ahşap mutfak gereçleri yağı veya rafine zeytin yağı - keten yağı gibi yağlar  ile yağlanması tavsiye edilir. Yağlanma ile yüzey gözenekliliği doyurulup yüzeysel kirlenmelere karşı daha dayanıklı  olması sağlanacaktır.

 

Ürün  görselleri, ekran tipiniz ve renk ayarlarına göre gerçek renk tonlarından farklılık gösterebilmektedir.

AKLINIZA TAKILABİLECEK SORULAR

Masif Ahşap nedir?

Tomruktan biçildikten sonra kurutularak veya kurutulmadan kullanılan ahşap malzemeye Masif Ahşap denir. Hacmi kaplayan ürünün (AĞAÇ) kaplama veya doldurma olmayan som ve saf halidir. Masif ahşap ürünler tamamen doğal malzemeden üretilmiştir.

Ahşap, tomruklardan kereste boyutlandırma işlemelerden geçtikten sonra, mobilya üretimi için uygun nemlilik şartlarının sağlanması için kurutma işlemine alınmaktadır.

Kurutma ağaç malzemede bulunan ve ağaç malzemenin çürüme aşınma ve çalışmasına neden olan ağacın doğal öz suyunun dışarı atılması işlemidir. Kurutmanın esas sebeplerinden biri organik olan ağaç malzemenin içinde var olan nemi yok ederek mantar - küf gibi oluşumlara neden olan bakteriyel hareketliliği önlemek ve ahşap kurdu denen böceklerin yaşam ortamı olmasının önüne geçmektir. Kurutmayla ağaç malzeme kolay kusursuz işlenebilme, tutkallanma ve çivi - vida tutma kabiliyetinin artması gibi mekanik ve teknik açıdan üstünlükler   kazanmaktadır. Bununla birlikte kurtulmuş ağaçtan elde edilmiş ahşabın, eğilmesi-bükülmesi gibi çalışması da en aza indirilmiş olmaktadır.

Kurutma işlemi: Doğal olarak kerestenin doğrudan güneş ışığı almadığı ve doğal hava akışının olduğu bir ortamda uzun süreçte (ağacın cinsi ve hava sıcaklığına bağlı olarak 5 ay ile 3 yıla varan değişik sürelerde) kuruması ile veya özel fırınlarda kerestenin nemlilik oranı kontrol edilerek uygulanan ısıl işlemle gerçekleşir.

Kilizman mobilya üretiminde kullandığı tüm çeşit ağaçlar, fırın veya doğal kurutma işleminden geçmiştir.

Ürünlerde kullanılan malzemeler sağlık açısından gerekli normları taşıyor mu?

Ürünlerin esas malzemesi masif ahşap olduğundan, doğal ağaçtan üretilen bu malzeme ev eşya ve mobilyalarında kullanılan en sağlıklı ve hatta sağlık açısından neredeye hiçbir zararı olmayan tek malzemedir.

Bununla birlikte üretimde kullanılan gerek emprenye gerekse vernikler, üst düzey kaliteli ve konusunda uzman firmalardan temin edilmektedir. Yine bağlantı parçaları dünyanın en büyük mobilya bağlantı parçası üreticisi ve icatçı firması olan HAFELE den temin edilmektedir.

DIN EN 71-3 testi ve sertifikası nedir?

Özellikle boya vernik gibi materyallerin kimyasal özelliklerinin sağlığı etkilememesini amaçlayan bir testtir. Test edilen maddeler, Antimon , Arsenik , Baryum , kadmiyum , krom, kurşun, civa, selenyum – gibi ağır metallerdir ve bu ağır metaller belirli bir orandan daha fazla olursa ter ve tükürük yolu ile vücuda alınabilirler. Vücut fonksiyonları için gerekli olan minerallerle yer değiştirirler. Kısacası insan sağlığı açısından zehirli olabilirler.

Özellikle çocuk mobilyaları ve oyuncaklarında kullanılacak boya ve cila gibi malzemelerde bu sertifikanın bulunması önemlidir ve zorunludur.

VOC Free ne demek?

Uçucu Organik Bileşenler (VOC) çoğu hem renksiz hem de kokusuz olan, çeşitli sıvı ve gazlardan oluşan bir gruptur. Sıvılar oda sıcaklığında kolayca buharlaşabilir –diğer bir deyişle ‘uçucu’dur. VOC’lar alçak atmosferde ozon tabakasını oluşturmak için diğer çevre kirleticileri ile (örn. nitrojen oksitler) tepkimeye girmeleri sonucu kritik bir durum oluşturur. VOC’ların ozon tabakasında yüksek oranda bulunması durumunda, yeryüzündeki insan sağlığına zarar verir, lastik vb. malzemeleri etkiler. Bazı VOC’lar insan sağlığına doğrudan zarar verir (örn. karsinojenler), küresel ısınmaya yol açar (örn. metan gazı) ya da yeryüzünü ultraviyole radyasyonundan koruması gereken stratosferik ozona zarar vermektedir.

VOC Free ürünlerin üretiminde bu gibi organik uçucu bileşenler içermeyen maddeler kullanılmaktadır ve insan sağlığı ile çevreye en duyarlı ürünlerdir.

 

 

AHŞAP ÜRÜNLERİN KULLANIMI VE BAKIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

 

 • Ahşap malzemeler her ne kadar kuru kerestelerden üretilmiş olsa da, üretim yeri ortam neminden kaynaklı bir nem içeriğine sahiptir. Masif ahşap malzeme ve mobilyalar, ev içi gibi kapalı ortamlarda doğrudan ısı kaynağına çok yakın konumlandırılırsa, üretim ortamından kaynaklı doğal iç neminin ani ve orantısız düşmesi, çatlama, ayrılma gibi yüzey kusurlarına sebep olacaktır. Isı kaynağına yakın kısmının hızlı ve farklı çalışmasından kaynaklı olarak yüzey kusurları gelişecektir. Tüm ahşap malzeme ve masif mobilyalar doğrudan ısı kaynaklarına çok yakın kesinlikle konumlandırılmamalıdır.

 

 • Ahşap yüzey koruyucu yağlar uygulanmış masif mobilyalar, her ne kadar  doğal yağların karışımıyla üretilmiş bu özel nitelikli yağlar ile yüzey emiciliği giderilerek,  kahve-çay lekesi gibi oluşumlara karşın dayanıklı hale getirilmiş olsa da, bu gibi sıvıların yüzeye dökülmesinden sonra uzun süre bekletilmeden hafif nemli bezle silinmesi tavsiye edilmektedir. Doğal yağlar, poliüretan vb. kimyasal malzemelerden üretilen vernik uygulamalarındaki gibi mobilya yüzeyinde suni bir film tabakası oluşturmadığından, yüzey emiciliğini giderse de, vernikli mobilyalara göre daha hassas ve özen isteyen kullanım gerektirmektedir. Şüphesiz ki vernik gibi suni bir yüzey yerine, sağlığa zararlı hiçbir yapay kimyasal içermeyen doğal ahşap koruyucu yağlar uygulanmış mobilyalarda, ahşabın doğal yüzeyini hissedebilmek, bu özen gerektiren kullanım hassasiyetine değecek bir niteliktir.  

 

 • Ahşap yüzey koruyucu yağlar uygulanmış mobilyaların temizliği, ağır çözücüler içeren deterjan vb. temizlik kimyasalları ile yapılmamalıdır. Esasen nemli bezle silmek her zaman yeterli gelecektir fakat çeşitli sebeplerden dolayı ayrıntılı temizlik gerektiren durumlarda ahşap ürünler için geliştirilmiş özel ahşap yüzey temizleyicileri ile çok fazla bastırıp ovalamadan dikkatlice silinmeli ve de yüzeyi uzun süre nemli bırakılmadan tamamen kurulanmalıdır.

 

 • Kullanıma bağlı ahşap yüzeyinde gelişen zedelenme veya koruyucu yağın temizlik işlemleri sonucu kısa vadede olmasa bile zamanla silerek eksilmesine bağlı görsel kusurlar oluşursa, öncelikle 400-600 kum zımpara ile okşama zımpara yapılıp, yineden ahşap malzeme yağlanarak, yüzey bakım ve yenilemesi kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Kargo ve teslimat ile ilgili önemli detaylar:

Kitaplık, masa komodin vb. gibi boyutları açısından (demonte olsa bile) büyük hacim veya ağırlıkta paketler oluşturabilecek ürünlerin kargoyla "adrese teslim" hizmetinin özel koşulları mevcuttur:

"İş ve işçi güvenliği Kanunu" maddeleri gereğince kargo paketlerinin nakliyesinde, kargo taşımacılığı hizmetini veren şubeler ve çalışanlarının alet-ekipman imkanları dahilinde belirli sınırlamalar mevcuttur ve bu sınırlamalar da kargo taşımacılık sözleşmelerinde belirtilmektedir.

Kargo firmalarıyla yapılan sözleşmelerin şartlarına göre:


  -Gönderilen paketlerin toplam Desi/Kg ağırlığı 30 Desi ve veya 30 Kg üzerinde ise kata teslimatı yapılmayacaktır. Aynı gönderi içerisinde birden fazla paket olması durumunda paketlerin toplamı 30 Desi/Kg üzeri ise kata teslimatı gerçekleştirilemeyecektir. 

(Kargo firmalarının desi hesaplaması: Desi= ExBxY/3000)
   

Bu gibi paketlerin teslimatı kargo çalışanları tarafından, gönderi adresinin bulunduğu bina kapısına kadar yapılıp, bina içi katlara asansör olsa dahi çıkarılmamaktadır.


  -Tek parça maksimum 100 kg ve 3 metre olan paketler adrese teslim olarak (bina kapısına kadar) taşınmaktadır. Daha büyük paketler şubelerden veya varış transfer merkezinden teslim edilmektedir.

Kargo ve teslimat ile ilgili önemli detaylar:

Ürün kargo ücretleri, ürünlerin paket desi/kg değerlerine göre gittigidiyor  otomatik olarak belirlemektedir. 

Kargo ücreti ürün adeti arttıkça belirli oranda artmaktadır; açıklamalarda yazan kargo ücretleri 1 adet ürün için geçerlidir.  

"Kargo Alıcı Öder"  olan yani kargo ücreti kapıda ödenen ürenler için ürün miktarı ve çeşidine göre ödeyeceğiniz yaklaşık kargo ücretini sipariş öncesi mesaj yazarak öğrenebilirsiniz.

Kargo ücretini "kapıda öder" olmadan sipariş geçebilmek için yine mesaj ile bilgi alabilirsiniz. 

 

"İş ve işçi güvenliği Kanunu" maddeleri gereğince kargo paketlerinin nakliyesinde, kargo taşımacılığı hizmetini veren şubeler ve çalışanlarının alet-ekipman imkanları dahilinde belirli sınırlamalar mevcuttur ve bu sınırlamalar da kargo taşımacılık sözleşmelerinde belirtilmektedir.

Kargo firmalarıyla yapılan sözleşmelerin şartlarına göre:


Gönderilen paketlerin toplam Desi/Kg ağırlığı 30 Desi ve veya 30 Kg üzerinde ise kata teslimatı yapılmayacaktır. Aynı gönderi içerisinde birden fazla paket olması durumunda paketlerin toplamı 30 Desi/Kg üzeri ise kata teslimatı gerçekleştirilemeyecektir. 

(Kargo firmalarının desi hesaplaması: Desi= ExBxY/3000)
   

Bu gibi paketlerin teslimatı kargo çalışanları tarafından, gönderi adresinin bulunduğu bina kapısına kadar yapılıp, bina içi katlara asansör olsa dahi çıkarılmamaktadır.


Tüm Açıklama

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

Ahşap Kayın Yufka Oklavası 90 cm

Ahşap Kayın Yufka Oklavası 90 cm

0 Kullanıcı Değerlendirmesi

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 16,64 TL 49,91 TL
4 12,48 TL 49,91 TL
6 8,44 TL 50,63 TL
9 5,92 TL 53,28 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 16,56 TL 49,67 TL
6 8,28 TL 49,67 TL
9 5,52 TL 49,67 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 16,64 TL 49,91 TL
6 8,44 TL 50,63 TL
9 5,63 TL 50,63 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 16,64 TL 49,91 TL
6 8,64 TL 51,84 TL
9 5,92 TL 53,28 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 16,64 TL 49,91 TL
6 8,44 TL 50,63 TL
9 5,92 TL 53,28 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 16,64 TL 49,91 TL
4 12,48 TL 49,91 TL
6 8,44 TL 50,63 TL
9 5,92 TL 53,28 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 16,56 TL 49,67 TL
6 8,28 TL 49,67 TL
9 5,52 TL 49,67 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 16,64 TL 49,91 TL
6 8,44 TL 50,63 TL
9 5,63 TL 50,63 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 16,64 TL 49,91 TL
6 8,64 TL 51,84 TL
9 5,92 TL 53,28 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 16,64 TL 49,91 TL
6 8,44 TL 50,63 TL
9 5,92 TL 53,28 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

9 Taksit x 5,92 = 53,28 TL

9 Taksit x 5,52 = 49,67 TL

9 Taksit x 5,63 = 50,63 TL

9 Taksit x 5,92 = 53,28 TL

9 Taksit x 5,92 = 53,28 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • Yurtdışı
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Alıcı Kargoyu Kapıda Öder Kargo 25,00 TL
 • Kargo Süresi
 • 3-7 gün içinde kargo
 • Kargo Şirketleri
 • MNG Kargo
Satıldığı Bölge
Yurtdışı
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Alıcı Kargoyu Kapıda Öder Kargo 25,00 TL
Kargo Süresi
3-7 gün içinde kargo
Kargo Şirketleri
MNG Kargo
Çerez Kullanımı
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.
Kapat
Sayfa Başına Dön