GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Etap

markasında 71 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Etap sunduğu ev tipi ve profesyonel saç kurutma, fön makineleriyle saç bakımının vazgeçilmez ürünlerini beğeninize sunar. Günlük kullanıma uygun modellerden kuaförlerin tercih edebilecekleri tasarımlara, duvara monte edilebilen otel tipi makinelerden saç şekillendiricilerine kadar ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz. Çeşitli fırsatlardan ve hızlı alışverişten yararlanarak alışveriş yapmak için de kategorimizi tercih edebilirsiniz.

Etap Profesyonel Fön Makineleri

Evlerinizde, kuaförlerinizde tercih edebileceğiniz bir model arıyorsanız Etap Marathon 3200 oldukça popüler bir saç kurutma makinesidir. 2200 W maksimum güçle tasarlanan ürün yüksek performans gösterir. Kuaför salonlarında kullanılmak üzere tasarlanan model tam da bu amaca hizmet etmek üzere profesyonel AC motoru ile donatılır. Ürünün ömrünü uzun kılan bu özellik yüksek performans sunması için de fayda sağlar. 2 kademeli hız ayarı, 3 kademeli ısı ayarıyla kolay kullanım sağlayan ürün ergonomik yapısıyla da kolayca kontrol edilebilir. Termostat korumalı rezistansı sayesinde güvenli kullanımı da önceleyen modeli saç kurutma ve fön makinesi olarak tasarlanan Etap 4030S takip eder. 2500 W maksimum motor gücüyle oldukça üstün bir performans sergileyen ürün saçlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde kurutulabilir. Dilerseniz ürünü fön makinesi formunda kullanarak da değerlendirebilirsiniz. 101.9 m3/h üfleme kapasitesine sahip olan model daha hızlı kurutma için Dry Faster teknolojisiyle donatılır. Yarı yarıya daha fazla verim alabileceğiniz bu hız özelliği sayesinde acele kurutma işlemlerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz. 2 kademeli hız ayarı ve 4 aşamalı sıcaklık ayarı üründen almak istediğiniz performansı kolayca bulmanızı sağlar. Ürünü uzun ömürlü ve dayanıklı kılan İtalyan AC motoruna sahip bir modele Etap Carisma makinesiyle de ulaşabilirsiniz. Bir saç kurutma ve fön makinesi olan ürün 4 ayrı sıcaklık ayarıyla oldukça geniş bir ısı yelpazesi sunar. Dilediğiniz sıcaklık ayarına getirdiğiniz ürünü 2 farklı hız ayarı sayesinde yavaş ya da hızlı olarak kullanabilirsiniz. 2400 W gücüyle üstün bir performans sergileyen ürün iyon teknolojisine de sahiptir. Bu özellikle saç bakımında oldukça önemlidir. Ürünün ağız kısmından çıkan havanın statik elektriği bu sayede nötrleştirilir. Böylece saça üflenen havada elektrik yükünün olmaması sayesinde daha sağlıklı bir saç kurutma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Rengarenk tasarımıyla dikkat çeken Etap Spectra Pro ile saçlarınızı kurutulabilir, fön yapabilirsiniz.

Etap Otel Tipi Fön Makineleri

Konaklama işletmelerinin, otellerin banyolarında sıklıkla görebileceğiniz duvara monte edilebilen, oldukça pratik modelleri de tercih edebilirsiniz. Otel tipi olarak öne çıkan bir Etap saç kurutma makinesi sayesinde mekanlarınızı profesyonel saç bakım cihazlarıyla donatabilirsiniz. Ürünün oldukça çok çeşitlilik barındırması sayesinde aradığınız modeli bulmanız işten bile değildir. Platinum Pure modeli 1350 W gücüyle oldukça ideal bir performans sunar. 2 kademeli hız ve ısı ayarına sahip olan ürün genel kullanıcının saç bakımına getirdiği çözümlerle optimum bir tasarım içerir. 220 V gerilimi ve DC motor sistemiyle çalışan ürün bas - bırak butonuyla kolayca kontrol edilebilmektedir. 3 metrelik kablo uzunluğu geniş hareket alanı sağlar. Platinum serisinin bir diğer modeli olan Platinum Compact modeliyle de ilgilenebilirsiniz. Benzer şekilde; termostat korumalı rezistansa, bas - bırak butonuna, 1350 W motor gücüne sahiptir. Askısı da gizli elektrik bağlantısına izin verecek şekilde tasarlandığından işletmeleriniz için çok ideal bir modeldir. Etap fön makinesi niteliğinde kullanabileceğiniz profesyonel serileriyle de oldukça rağbet görmektedir. 2000 W maksimum güçte görebileceğiniz bu tarz makinelerle otelinize gelen müşterilerinizi üst düzeyde memnun edebilirsiniz. Uzun ömürlü, sağlam AC motoruyla donatılan bu modeller de pratiklik ve güvenlik açısından yüksek standartları korur. Dilerseniz kategorimizde Etap saç kurutma makineleri hakkında daha detaylı bilgi alabilir, fiyatları filtreleyebilir, hızlı alışverişten yararlanabilirsiniz.

Etap Fön Makinesi Fiyatları

Etap'ın sunduğu geniş model ağı içerisinde fiyatlar da oldukça çeşitlilik gösterir. Kuaför, bakım merkezi gibi işletmelerde ya da evlerde kullanılabilecek profesyonel makinelerden duvara monte edilebilen otel tipi modellere kadar müşterilere çok geniş bir yelpaze sunulur. Kullanım tipine göre yapılan bu tasnifin içerisinde farklı seri ve tasarımlar da yer almaktadır. Fiyat skalasını oldukça genişleten bu özellik sayesinde kullanıcılar kapsayıcı bir fiyat performansı görebilirler. Ulaşılabilirliği de önemseyen marka kategorimizde envaiçeşit fiyata sahip makinesiyle yer almaktadır. Dilerseniz fiyat aralıklarını kendiniz belirleyerek de bütçenize en uygun ürünleri hemen listeleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü çeşitli fırsatlarla da görebileceğiniz kategorimizde keyifle alışveriş yapabilirsiniz.