GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Tıraş Makinesi

kategorisinde 3117 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi amaçla kullanacaksınız?

  Sakal için

  Sakal Kesme Makinesi

  Saç kesimi için

  Saç Kesme Makinesi

  Hem sakal hem de saç için

  Çok Amaçlı Tıraş Makinesi

  Tüm vücut bakımı için

  Vücut Bakım Seti

  Tüyleri almak için

  Tüy Alma Makinesi

Tıraş Makinesi

Yeni nesil teknolojiler ile hazırlanmış olan tıraş makinesi modelleri, kaliteli ve güçlü yapıları ile tıraşı daha keyifli bir hale getiriyor. Teknik özellikler ile donatılmış olan tıraş makinesi seçenekleri, her ihtiyaca ve duruma yönelik çözümler üretiyor. Vücut tıraş makinesi modelleri, vücudunuzdaki istenmeyen tüyleri alabilmenize ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardım ediyor. Farklı seçenekler ile hazırlanmış olan erkek tıraş makinesi çeşitleri, rahat ve keyifli bir tıraş deneyimi yaşamanıza imkân tanıyor. Sakallarınıza istediğiniz şekli verebilmeniz için hazırlanmış olan sakal tıraş makinesi seçenekleri, ayarlanabilir yapıları sayesinde kolay bir tıraş seansı yaşamanıza izin veriyor.

Etkili ve Güçlü Tıraş Makinesi Modelleri

Tıraş Makinesi

Keskin ve güçlü bıçaklar ile hazırlanmış olan jiletli tıraş makinesi seçenekleri, sinekkaydı bir tıraş deneyimine olanak tanıyor. Saç tıraş makinesi modelleri ise saçlarınıza dilediğiniz şekli verebilmenize ve fazlalıkları kolayca kesip düzenleyebilmenize yardım ediyor. Değiştirilebilir başlıklar ile hazırlanmış olan ürünler, dilediğiniz an saçınızı ya da sakalınızı rahatlıkla kesebilmenizi sağlıyor. Uygun seçenekler ile hazırlanmış olan tıraş makinesi fiyatları ise her kesime ve bütçeye hitap ediyor. Her durumda saç ya da sakallarınızı kesebilmenizi sağlayan ıslak kuru tıraş makinesi seçenekleri, banyo sonrası ya da ıslak bir şekildeyken rahat bir tıraş deneyimi yaşamanıza ortam hazırlıyor.

Farklı Seçeneklere Sahip Tıraş Makineleri

Tıraş Makinesi

Kablolu tıraş makinesi modelleri güçlü ve etkili bir kullanım sağlarken şarjlı tıraş makinesi seçenekleri taşınabilir özellikleri ile seyahatlerinizde de saç ve sakallarınızı kesebilmenize yardım ediyor. Güçlü bataryaları ile uzun süreli kullanım sağlayan ürünler, kesintisiz bir tıraş deneyimini mümkün kılıyor. Elektrikli tıraş makinesi çeşitleri, güçlü yapıları sayesinde sert ve dolgun sakalları kesebilmenize yardımcı oluyor. Sıfır tıraş makinesi modelleri sakal ya da saçlarınızı sinekkaydı bir şekilde kesebilmenizi sağlarken 3 başlıklı tıraş makinesi modelleri tıraş olurken istediğiniz şekle sahip olabilmenize imkân tanıyor. Küçük tıraş makinesi seçenekleri kolay taşınabilir yapıları ile seyahat ve gezilerinizdeki en büyük yardımcınız oluyor. Klasik tıraş makinesi modelleri kolay kullanımları ile dikkat çekerken tıraş makinesi seti seçenekleri ekonomik bir ürün niteliği taşıyor. Tarak, makas, makine ve başlıklardan oluşan setler, profesyonel bir kesim yapabilmenize olanak sağlıyor.

Pratik Bir Kullanım Sunan Ürünler

Tıraş Makinesi

Manuel tıraş makinesi modelleri sakallarınıza ya da saçınıza dilediğiniz şekli verebilmenizi mümkün kılıyor. Numaralı tıraş makinesi çeşitleri saçlarınızı dilediğiniz boyutlarda kesebilmenize ya da sakallarınıza istediğiniz şekli verebilmenize yardım ediyor. Sinek kaydı tıraş makinesi etkili ve güçlü bir imaj sergilemeniz için gerekli olan tıraşı yapabilmenize ortam hazırlıyor. Su geçirmez tıraş makinesi modelleri ise dayanıklı yapıları ile uzun süreli bir deneyim yaşamanıza yardımcı oluyor. Çok amaçlı tıraş makinesi seçenekleri hem sakal ya da saçlarınızı kesmek hem de şekil vermek için kullanılabiliyor. Çift başlıklı tıraş makinesi olarak tasarlanmış olan modeller ise değiştirilebilir başlıkları ile kolay ve pratik çözümler üretiyor. Sektörün öncüsü tıraş makinesi markaları tarafından hazırlanmış olan ürünler, kişisel bakımına özen gösteren erkeklerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilir, erkeklere özel bakım ürünlerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Tıraş Makinesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Makinenin şarjlı mı yoksa elektrikli mi olduğunu kontrol edin.
 • Saç ya da sakallarınıza şekil verebilmek için değiştirilebilir başlıklı ürünleri tercih edin.
 • Seyahat eden biriyseniz taşınabilir tıraş makinelerine yönelin.
 • Hem saç hem de sakallarınızı kesebilmek için çok amaçlı ürünlere göz atın.
 • Sinekkaydı bir tıraş için sıfır kesen ya da jiletli makineleri kullanın.

Bunlara da Dikkat

 • Makineleri uzun süreli kullanabilmek için kullanım talimatlarına dikkat edin.
 • Tıraştan sonra makinelerin temizliğine özen gösterin.
 • Tıraş makinelerinin başlıklarını temiz tutun.
 • Seçmeden önce makinenin fonksiyonlarına göz atın.
 • Genel bir bakım yapabilmek için set şeklinde hazırlanmış ürünlere yönelin.

GittiGidiyor BLOG

Tıraş Makinesi Önerileri

Tıraş Makinesi Önerileri

İhtiyaçlarınıza göre en doğru tıraş makinesini seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor muydunuz? İşte tıraş makineleri hakkında bilmeniz gereken her şey!

DEVAMINI OKU
Erkeklerin Tıraş Olurken Yaptığı 4 Hata

Erkeklerin Tıraş Olurken Yaptığı 4 Hata

Erkekler için evde tıraş olmak hiç de hafife alınacak bir konu değil! Peki sonucun hüsran olmaması için nelere dikkat edilmesi gerektiğini biliyor muydunuz? İşte karşınızda uzak durulması gereken, erkeklerin tıraş olurken yaptığı hatalar.

DEVAMINI OKU
Bıyık Bırakmak İsteyen Erkeklere Öneriler

Bıyık Bırakmak İsteyen Erkeklere Öneriler

Yüzünüz için en uygun formda bıyık bırakmak veya bıyık stilinizi sürdürmek için bu yazımızdan ilham alabilirsiniz!

DEVAMINI OKU