GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Erkek Tıraş Ürünü

kategorisinde 15546 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Erkek Tıraş Ürünü

Kişisel bakımına özen gösteren erkeklerin tercihleri arasında yer alan erkek tıraş ürünü modelleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları ile dikkat çekiyor. Tıraş olmak isteyenler için hazırlanmış olan erkek tıraş malzemeleri, hem tıraş sırasında hem de tıraş sonrasında rahat edebilmenizi sağlıyor. Birbirinden önemli tıraş malzemesi markaları tarafından hazırlanmış olan ürünler, uygun fiyat seçenekleri ile de her kesime ve bütçeye hitap ediyor. Güçlü ve karizmatik bir tarza sahip olmanıza yardım edecek olan tıraş ürünleri, farklı yapıları ile çeşitlilik gösteriyor.

Erkek Tıraş Ürünleri

Erkek Tıraş Ürünü

Kaliteli ve dayanıklı bir şekilde dizayn edilmiş olan tıraş makinesi modelleri, farklı yapıları ile tıraş seanslarını en pratik şekilde tamamlayabilmenizi sağlıyor. Farklı başlıklar ve kesim modları ile hazırlanmış olan tıraş makineleri, pilli ya da kablolu seçenekleri ile her kullanım türüne hitap ediyor. Gelişmiş teknik özellikler ile hazırlanmış olan makineler, saçınıza ya da sakalınıza dilediğiniz şekli verebilmenize ya da fazlalıkları alabilmenize imkân tanıyor. Düzeltici olarak tasarlanmış makineler ise hızlı ve pratik kullanımları ile dikkat çekiyor. Güçlü bıçaklar ile hazırlanmış olan tıraş bıçakları ise sinekkaydı bir tıraş olabilmenize yardım ediyor. Farklı özellikler ile hazırlanmış tıraş bıçakları, tıraş olurken en rahat ve konforlu deneyimi elde etmenize ortam hazırlıyor. Özel kaygan başlıklar ile hazırlanmış ürünler cildinize zarar vermeden sakallarınızı kesebilmenizi sağlarken oynar başlıklı modeller yüzünüzün kıvrımlarına göre hareket ederek rahat bir deneyim yaşamanızı sağlıyor.

Kaliteli Tıraş Bakım Ürünleri

Erkek Tıraş Ürünü

Farklı ihtiyaç ve istekler doğrultusunda hazırlanmış olan erkek tıraş ürünleri, kaliteli bir görünüme kavuşmanıza imkân tanıyor. Uygun seçenekler ile hazırlanmış erkek tıraş ürünü fiyatları ise her kesime ve bütçeye hitap ediyor. Yeni nesil teknolojiler ile dizayn edilmiş saç kesme makinesi modelleri, saçlarınıza dilediğiniz şekli verebilmenizi sağlarken sorun gördüğünüz yerleri de düzeltebilmenize yardımcı oluyor. Kulak ve burunda bulunan fazla kılları alabilmenize yardım eden makaslar, görünüşünüze özen göstermenize imkân tanırken kolay kullanımları ve dayanıklı yapıları ile de dikkat çekiyor. Tüy alıcı olarak geliştirilmiş olan makas ve makineler, istenmeyen tüyleri rahatlıkla alabilmenize ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmanıza ortam hazırlıyor.

Güçlü Bir Görümüm Sunan Bakım Ürünleri

Erkek Tıraş Ürünü

Tıraş sırasında en rahat ve pratik şekilde sakallarınızı ya da saçlarınızı kesmenize yardım eden ürünlerin yanı sıra tıraş sonrası rahat etmenizi sağlayacak tıraş bakım ürünleri de sizleri bekliyor. Tıraşı daha rahat hale getirecek tıraş köpükleri kolay bir kullanım sunarken jel ve kremler de uygun seçenekler ile sunuluyor. Tıraş sonrası cildinizde oluşan tahrişi, kızarıklığı ve yanma hissini en aza indirecek olan tıraş sonrası cilt bakımı ürünleri ise rahat ve keyifli bir tıraş deneyimi yaşamanıza imkân tanıyor. Sinekkaydı bir tıraş için hazırlanmış ustura modelleri, kusursuz bir tıraş sunarken farklı ürünler ile hazırlanmış erkek bakım kitleri kaliteli bir deneyime ortam hazırlıyor. Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilir, erkeklere özel bakım ürünlerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Erkek Tıraş Ürünü Seçerken Bilinmesi Gerekenler

  • Sakallarınıza dilediğiniz şekli verebilmek için düzeltici özelliği bulunan makineleri seçebilirsiniz.
  • Tıraş sonrası yumuşak ve pürüzsüz bir cilt için tıraş sonrası losyonlara yönelebilirsiniz.
  • Sert ve sıkı sakallar için daha çok bıçaklı makine ya da bıçakları tercih edebilirsiniz.
  • Sinekkaydı bir tıraş için ustura modellerine göz atabilirsiniz.
  • İstenmeyen tüyleri alabilmek için burun ve kulak makaslarını seçebilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Kaliteli bir tıraş için seçtiğiniz bıçak ya da makinenin özelliklerine dikkat edin.
  • Cildinizin rahatlığı için tıraş sonrası bakım ürünleri kullanın.
  • Ekonomik tercihler için çok amaçlı makinelere yönelin.
  • Makinelerin uzun ömürlü olabilmesi için hijyen koşullarını göz önünde bulundurun.
  • Seçtiğiniz makinenin pilli mi yoksa elektrikli mi olduğunu kontrol edin.

GittiGidiyor BLOG

En Bakımlı Hediye Rehberi: Erkekler İçin 8 Tıraş Ürünü

En Bakımlı Hediye Rehberi: Erkekler İçin 8 Tıraş Ürünü

Sevdiğiniz bir erkeğe bu hediyeyi vererek onu hem mutlu edebilir hem de daha bakımlı ve sağlıklı olmasına katkıda bulunabilirsiniz!

DEVAMINI OKU
Tıraş Kesikleri İle Başa Çıkmanın 8 Yolu

Tıraş Kesikleri İle Başa Çıkmanın 8 Yolu

Erkeklerin tıraş olurken yaşadığı en büyük sıkıntılardan biri de jilet kesikleridir. Peki anında müdahale için birbirinden farklı ürünlerle yapabileceklerinizi biliyor muydunuz?

DEVAMINI OKU
Tıraş Makinesi Önerileri

Tıraş Makinesi Önerileri

İhtiyaçlarınıza göre en doğru tıraş makinesini seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor muydunuz? İşte tıraş makineleri hakkında bilmeniz gereken her şey!

DEVAMINI OKU